eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M&D International - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M&D International (/thread-48000.html)



RE: M&D International - Brayoo - 23/02/2019 09:25 PM

(23/02/2019 09:05 PM)TruckerArus napisał(a):  Fajna Szczania Maćko, ale ta naklejka na środku szyby bym zastąpił tabliczką :E

Przecież to nie Maćka oO


RE: M&D International - kacper233 - 23/02/2019 09:26 PM

Bardzo ładna Scania Smile!


RE: M&D International - Dolar - 24/02/2019 09:35 AM

Nysa (PL) --> Durykino (RUS)
W końcu udało się dopiąć pewne sprawy i można wracać na wschodnie szlaki, konkretnie na Rosję z ramami naczep z MEGI. Kogelka stała na ich placu, także załadowali, pospinali. Full serwis. Mają Iveco Eurotecha, którym przewożą naczepy po placu, w ramach luzu ładują, a jak ktoś jest dobrym znajomym jak ja to nawet spinają :E Przygotowany do trasy, pojechałem po Kogelkę. Chyba pierwszy raz ją ciągnę w tym roku, więc czas najwyższy rozruszać ją.
Zatankowane, gotów do drogi.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Ostatnie kilometry w PL, za chwilę dotrę do kolejki na granicy PL-BY.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Nad ranem udało się odprawić oraz przekroczyć granicę, dobić Belltolla i ogień.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Dłuższy czas nie byłem na Białorusi, miło wrócić na tutejsze drogi Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Zjazd z autostrady, czas na pauzę.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Zasłużony sen, szybka kolacja i do spania.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Przeprawiony, w końcu w Rosji. Czas na odprawę na tamożni Pikino oraz zrzutkę towaru.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Odprawiony, cisnę na zrzutkę, chociaż dzisiaj i tak nie rozładuje.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Rozładunek, zaraz odpinam pasy a jutro z samego rana będę rozładowywał. Potem powrót na pusto do Polski i chyba będę w Pronarze ładował przyczepy na Czechy.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M&D International - dominik_SKIPPER - 24/02/2019 10:08 AM

Fajne kadry Big Grin Aż się przypomniał stary dobry GTS Tongue


RE: M&D International - WeiserPL - 24/02/2019 01:12 PM

Oooo ktoś wreszcie na tych kierunkach Big Grin Fajnie to wygląda!


RE: M&D International - Maciejos - 24/02/2019 01:43 PM

Ładnie latacie chłopaki. Relacja do RUS przyjemna, to samo tyczy się wojaży Tomka. Wink


RE: M&D International - Brayoo - 25/02/2019 04:13 PM





Pisałem Wam o tym ugadanym ładunku z Nysy. Załadowałem 33 palety chipsów do Timisoary. Jeszcze wyjeżdżając z Nysy, Dolar stał i krecił sobie filmik. Podziwiał moją Scanie ! Big Grin

Trasa mi znana, bo za czasów Maćka już kikla razy Rumunia była robiona. Co dziwne, nic szczególnego się nie działo. Ujechałem tylko na ile mi czas pozwolił i pauza. Rano po obchodzie i śniadaniu ruszyłem dalej z założeniem, że dotrę na miejsce przed 14. Ruch był średni. Momentami ciasno, a momentami byłem sam na drodze. Pod firmą stawiłem się 13:55 Smile Wjechać, wjechałem, ale dowiedziałem się, że na 22 przychodzą do pracy z magazynu i muszę czekać. O 23:20 czekałem za papierami i za kolejnym zleceniem od Maćka.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M&D International - Dolar - 25/02/2019 05:58 PM

Mniej wódki podczas jazdy bo gdzie ja bym stał i coś podziwiał :E


RE: M&D International - Perkins - 28/02/2019 09:52 PM





Nysa [PL] - Plattling [DE]

Dzień jak co dzień, leci robota u tego dziada na spokojnie. Załadowałem w Nysie okna na stojakach drewnianych, odebrałem kwity i nad ranem wystartowałem na Niemcy. Oczywiście Maciej zdążył kilka razy zadzwonić. Najpierw, żebym jechał przez Czechy, bo taniej, a potem jeszcze kilka razy czy aby na pewno jadę przez Czechy, bo przecież w tym moim rzęchu to nawet jego gps nie działa. Pod Pragą musiałem dobić premida, bo przecież dobrodziej kochany zapomniał i droga leciała powoli w rytmie Boysów, Classiców i tym podobnych. Jechać trzeba było jak z jajkiem, bo stłucz szkło, to zaraz kara, obciążenie od szeryfa, bo przecież to nie on jechał. W Niemczech wjeżdżam na tą bawarską wieś. Nalot ludzi wokół Dafa, wszyscy podziwiają ten cud technologii, ja nie wiem o co im chodzi. Ot zwykły ATi z frontem 95. Jakieś autografy chcieli, mówili coś o MMA, ale ja niepanimaju. Cieć na firmie od razu na widok mojego zestawu szlaban w górze, na baczność i od razu pytanko czy coś pomóc Panie Wojtku. Dziwi mnie tylko to, że to Niemiecki kraj, a ludzie mówią po Polsku. No, ale dobra. Te robole na wózkach Pana kierowcę rozładowali, tacho o 11h przekręcone, tarczka śwagra zaaplikowana i ogień na załadunek do Polszy. Natomiast powrót do Polszy to już opowieść na inny dzień.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M&D International - Dolar - 28/02/2019 10:01 PM

Po 4tygodniach Wojtek dojechał do Niemiec z szybami. Jest sukces, nie ukrywam. :E