eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M&D International - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M&D International (/thread-48000.html)



RE: M&D International - JackTruck - 03/03/2019 08:32 PM

Załadunek: Schattdecor Sp. z o.o. gen. Andersa 1, 48-340 Głuchołazy Rozładunek: Gårdejer Frede Karl Rasmussen Funder Kirkevej 50, 8600 Silkeborg, Dania Ładunek: Okleina meblowa 8 palet, 17t

Siema Big Grin . Jak wyżej napisane tak z Głuchołaz jechałem do Danii z okleiną meblową. Fajny i ułożony ładunek 17t 8 palet więc elegancko. Załadowałem sprawnie ponieważ byłem jedyny który ładował się w Weekend. Po załadunku dzida w stronę promu. Ogólnie Dafik płynie bardzo przyjemnie, chwilami wyświetla się coś o słabej wydajności hamulców ale myślę że to któryś czujnik świruje bo hamuje aż miło. Jak to mówią kto u Dziada jeździ ten w cyrku się nie śmieje Big GrinBig GrinBig Grin. Jedyne co muszę zrobić to jakieś radio normalne założyć bo oryginalne zbiera tylko fale z wiadomościami...
Po dojeździe do miasta w którym miałem się rozładować miałem już sms z następnym ładunkiem i szok bo już powrót do Polszy. Firmę znalazłem bez problemu ponieważ Tomtom ma bardzo dobre mapy Big Grin. Jakąś godzinkę czekania i szybki rozładunek. Od razu pojechałem pod adres kolejnego załadunku by kręcić pauzę. Ładują jutro o 11 Celulozą więc nabiegam się z pasami.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pierwsza relacja po tylu latach ale myślę że będzie coraz lepiej Big Grin
Pozdro Patykiem_1



RE: M&D International - Dolar - 03/03/2019 08:35 PM

Nie jest źle, mi się bardzo podoba. Jest klasa a Daf świetnie się prezentuje na zdjęciach.


RE: M&D International - Ballino - 04/03/2019 08:05 PM

Siemano. Nie odzywałem się dłuższy czas bo Dolar mnie już przegonił tydzień po zachodzie. Dzisiaj po krótkim odpoczynku znowu załadowałem się pod skrzydłami Macieja i ruszam do Luksemburgu. Zobaczymy co ten tydzień przyniesie. Wrzucam dwie foteczki poglądowe mojego zestawu bo Volvo nabrało troszkę charakteru Wink

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M&D International - Perkins - 04/03/2019 08:06 PM





Hengersberg[DE] - Skarbimierz[PL]
Ładunek: Tarcica (24t)


Po rozładunku i przerzuceniu tacho poleciałem 15km dalej na zagruzke. Tam w miarę szybko załadowali, na kwity też nie trzeba było długo czekać, krótko mówiąc Maciej się postarał z tym zleceniem. :E Odpaliłem złoma i ruszyłem w stronę ojczyzny. Radio przygrywa, a tu cyk pauza wyskakuje. Zjechałem na tanksztella, ogarnąłem jakieś jedzonko, przemyłem sobie szyby i lustra, w międzyczasie kawka wypita i dalej ogień. Za Pragą zatrzymałem się, żeby przełączyć operatora na siebie i ogień, bo zaraz granica. Nie daleko przed przejściem coś mi hukło, tak konkretnie. Szybko awaryjny, ocena sytuacji. Wystrzał na środkowej osi w naczepie, akcja reanimacja. Pas, oś podciągnięta i powoli zjeżdżam w Słonych na parking. Tam zmiana na zapas i pauza 11h. Kupiłem sobie 4pak, wyjąłem laptopa, żeby obejrzeć jakiś film i potem spać. Rano ogarnąłem mordkę, szybka kawa na pobudzenie, strzały w bendix i poszli. Firmę rozładunkową można powiedzieć, że już z daleka widziałem. Na dojeździe coś ruch lekko zamulał, ale udało się. Ustawiłem się pod bramą i czekam aż wózkowy będzie wolny, żeby mnie zdjąć.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M&D International - Dolar - 04/03/2019 08:15 PM

Widzę ktoś chce tu awansować :E Świetna relacja Wojtku Cool


RE: M&D International - Redek - 04/03/2019 08:24 PM

Bardzo ciekawie się tutaj zrobiło. Big Grin


RE: M&D International - WeiserPL - 05/03/2019 05:11 PM

Podoba mi się szczególnie ten XF95 Big Grin Relacja też spoko.


RE: M&D International - Marcin1693 - 05/03/2019 06:48 PM

Jest klimacik jak zawsze! Big Grin Bardzo ładne zdjęcia i opis, ogólnie 10/10


RE: M&D International - ZbieglyMorson - 05/03/2019 07:16 PM

Wojtek, ty to zawsze umiałeś zaimponować, relacja na prawdę świetna czekam na więcej Tongue


RE: M&D International - PiotrNMR - 05/03/2019 09:15 PM

Witam.
Nie udało mi się na swoim, szukałem jakieś roboty i tak trafiłem do Macieja.
Po sprzedaży zestawu, chciałem zainwestować w coś tańszego i tak udało się kupić używany zestaw.
Jest to Scania 124L 420 Topline, naczepa marki Schmitz, całość jest w dość dobrym stanie.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Jeszcze dziś startuję do Nysy, na załadunek chipsów do Wilna.
Pełna relacja już jutro.