eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M&D International - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M&D International (/thread-48000.html)



RE: M&D International - kacper233 - 20/04/2019 02:40 PM

Wzajemnie Panowie! Big Grin pamiętajcie we wtorek startujemy :E


RE: M&D International - Brayoo - 20/04/2019 08:42 PM

Gdy nawiązywaliśmy wspólpracę z Maćkiem to wszystko zostało ustalone, tak by obydwie strony były zadowolone. Dlatego też, od dłużego czasu przypominałem Dolarowi, że na Święta zjeżdżam do kraju i to do Iłowej. Maciek zrobił wszystko co mógł i udało się, ale od początku.

Tak jak pisałem ostatnio, po weekendzie poleciałem z oknami do Oslo. Głównie szedłem nocą, więc bez większych ekscesów. Później musiałem podjechać do Lonkoping i zarzuciłem 14 ton elementów do bram wjazdowych. Zrzuta była w okolicach Franfurtu nad Menem. Kilka niespodzianek miałem w Niemczech, ale udało mi się to w miare ogarnąć i nie tracić dużo czasu. Na powrót dostałem 12 ton przesyłek do Amazona we Wrocławiu . . . Jak Święta i jak A4, to śledziłem temat od praktycznie czwartku rana. Nie było sensu się tam pchać, więc uderzyłem na Pragę. Jedyny minus to już po naszej stronie za Kłodzkiem miałem trochę tłoczno. Amazon zrzucony w piątek o 17:05. Szybko sprawdziłem czy papiery są, jak wygląda droga i tylko został po mnie wiatr. Współczułem tym co stali w korkach do Wrocławia.... ale mam przynajmniej foteczke od ziomka Smile W tym tygodniu wpadło ~3700 km, ale czas z rodziną najważniejszy.

Poniżej, standardowo najciekawsze szoty. Spodobało się coś ?

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Wspomniany korek . . .
Image

Image


Scania została dzisiaj wysprzątana w środku i odświeżona. Wieczorem była mały pokaz świateł dla chrześniaka bo chyba załapał bakcyla.

W tym miejscu życzę Wam, wszystkiego dobrego i spokojnych Świąt Wielkanocnych !

Image





RE: M&D International - Dolar - 20/04/2019 08:44 PM

Spodoba się, jak fakturki spłyną i Tyguana będę mógł wreszcie kupić. Fotka nad wspomnianym korkiem najlepsza. W poniedziałek po dyngusku szykuj się w kolejną trasę.


RE: M&D International - michalz - 20/04/2019 08:44 PM

Kadry fajne,relacja git Smile Dziekuje Smile


RE: M&D International - Maseł - 20/04/2019 08:47 PM

Ta fotka w dzeszczu <3 Jak zawsze na najwyższym poziomie Wink


RE: M&D International - kacper233 - 20/04/2019 10:30 PM

Na samym początku myślałem, że na zdjęciu z samolotem to był samolot DKJ, ale po chwili MKA, a odnosząc się do relacji jak zawsze ką kręt :E !


RE: M&D International - WeiserPL - 21/04/2019 10:55 AM

(20/04/2019 08:44 PM)Dolar napisał(a):  Spodoba się, jak fakturki spłyną i Tyguana będę mógł wreszcie kupić. Fotka nad wspomnianym korkiem najlepsza. W poniedziałek po dyngusku szykuj się w kolejną trasę.

E tam tiguan, za te przerzuty to i na Prosiaka Cayenne nowego będzie stać Big Grin Spoko wrzutka Tomku!


RE: M&D International - Johny Trucker - 21/04/2019 11:16 AM

Bardzo przyjemna relacja Smile


RE: M&D International - JackTruck - 24/04/2019 08:15 PM

Załadunek: Alsecco Sp. z o.o. Karpacka 6, 48-303 Nysa Rozładunek: Degussa Bank Ludwigshafener Str. 1, 50389 Wesseling, Niemcy Ładunek: Okna na przebudowę banku 14t, na stojakach drewnianych
-
Załadunek: RSM Heitfeld Putz- und Bautechnik Vertriebs- und Beratungs-GmbH Spicher Str. 40, 53844 Troisdorf, Niemcy Rozładunek: Moderno Mundo Sp. z o.o. Firmowa 10, 62-023 Robakowo Ładunek: Tektura falista 18t


Po świętach gdy zakaz się skończył torba w Dafika i w drogę. Troszkę jedzonka ze świąt się zabrało więc się nie nudziło. Załadunek w Alsecco poszedł jak zawszę sprawnie, zapiąłem pasami okna i można było jechać. Tam poinformowali mnie jedynie że rozładunek będzie dość trudny ponieważ to okna na przebudowę banku no i to w centrum miasta będą ściągać. Na granicy zjadłem żurek i poleciałem dalej. Okazało się że ten rozładunek nie taki zły bo w środku był parking Bankowy pusty przygotowany pod wjazd ciężarówki. Jakiś wózek przyjechał z sąsiedniej firmy i ściągnął ładunek. Dokumenty i wsio na pauzę. Jak odpoczywałem to przyszedł sms z kolejnym ładunkiem a tym razem miała to być tektura . Pojechałem po pauzie do Heitfeld Putz na kamieniu żeby czasu nie ruszać no i załadowali. Powrocik poszedł bardzo ładnie ale byłem jakoś zmęczony jako że rozładunek miał być w Robakowie dość późno to na granicy się zdrzemnąłem. W nocy ruszyłem aby na rano dolecieć z nadzieją że rozładują szybciej. No i się udało ściągnęli tak szybko że aż nie miałem jak zrobić zdj i cyknąłem dopiero na wyjeździe z firmy. Szybki powrocik na parking no i czekamy za dalszymi informacjami.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

To siemano Wink



RE: M&D International - Dolar - 24/04/2019 08:23 PM

Świetna relacja Januszku, dobrze że udało się wszystko zrzucić i załadować :E