eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M&D International - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M&D International (/thread-48000.html)



RE: M&D International - michalz - 08/07/2019 12:42 AM

Fajny opis, muzyka w tle z YT, masa zdjęć to się musi podobać 10/10


RE: M&D International - WeiserPL - 13/07/2019 01:44 PM

Heloł w sobotę! Niektórzy już pewnie męczą kaca po piątkowej imprezie, a ja wrzucam relacyjkę do poczytania:




Image

Nysa-Brzeg-Aalborg
Poniedziałek-Wtorek
Poniedziałek:
W weekend sobie odpocząłem jak Pan, a poniedziałek nie ma to tamto, trzeba ruszać. Tym razem miałem załadunek w Brzegu w firmie GPI Poland, ale mogłem się wyspać, bo awizacja dopiero na 15:30. Wyjechałem z bazy chwilę przed 15. Macieja DAF stoi, bo sobie skubany wakacje fundnął... A ja latam potem jakieś przerzuty Facepalm Wyjechałem DK46 standardowo z Nysy i potem DW401 na Brzeg. Musiałem przebić sie przez samo miasto, ale byłem punktualnie pod firmą. Od razu wzięli mnie i dźwigiem nałożył na naczepę 17 tonowy zbiornik, grzewczy chyba czy coś. Pospinałem ładnie, dostałem papiery i można ruszać. Kierunek nowy dla mnie, bo w Danii jeszcze nie byłem-dokładnie do Aalborga, czyli można powiedzieć, że na północy tego kraju. Wróćiłem tą samą drogą, żeby wskoczyć na A4 w kieurnku zachodu. Ruch tutaj jak zwykle spory, musiałem trochę ogarnąć lewym inne ciężarówki, bo pomimo, że miałem tempomat na 85 to i tak dla niektórych to za dużo. Bramki o dziwo przeszły luźno. Potem najgorszy moment do Legnicy, bo zakaz wyprzedzania, ale jednego pokusiłem się wyprzedzić, bo 78 nie pojade. W Krzyżowej na A18 w kierunku Olszyny. Tam przy granicy na BP stanąłem na 45'tkę. Zrobiłem sobie kolację, przeglądnąłem internety i pora ruszać dalej. Jeszcze obszedłem zestaw czy wszystko okej. Witamy u Helmuta. Po zmierzchu to tu można jeździć normalnie. A13 dojechałem do Ringu, a potem przez sam środek Berlina via A113 i A110. Idealnie, bo o 23 godzinie to tam był luz, a nie jak w dzień, że korek za korkiem. Później leciałem A24 na Hamburg. Nic w sumie ciekawego się nie działo. Doleciałem na Autohof Mecklenburg, aby wykręcić pauzę 9-tkę. 10 Euro kosztował i bez bonusu, ale u dziada się nie robi to nie ma tego złego. Przynajmniej nie miałem rajki obok chłodni Tongue

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wtorek:
Budzik na godzinę 10-tak to można wstawać Cool Chyba zagadam do spedytorki, żeby dawała popołudniowe wyjazdy, bo tak lepiej jakoś no. Zrobiłem sobie śniadanie i kawę, i czas ruszać. Cisnąłem dalej A24, pogoda dopisywała, bo słońce cały czas. Żeby jednak się nie pchać tam, bo w Hamburgu często jakiś syf jest szczególnie w dzień to nawigacja poprowadziła mnie bokiem. W Grande zjechałem na landówkę numer 404, która potem zmieniła się w autostradę A21. Mijałem kilka polskich aut, więc to chyba znany skrót na Danię. Potem znowu land 205 w kierunku Neumunster. Oczywiście nie przestrzegałem 60-tki dla dużych, no ale Niemiec przede mną już bardziej i tak jechałem 65 około za nim, bo nie było jak wyprzedzić. Potem wskoczyłem na A7 w kierunku granicy D-DK w Padborgu. Cały czas na tempomacie, nic ciekawego. I witamy w Danii! Krajobraz wokół dużo się nie zmienił, wszędzie tylko pola, ale za to fajne tuningowane zestawy mijałem. Obok Kolding stanąłem na 45'tkę. Zjadłem coś i zostało mi trochę jeszcze czasu to postanowiłem, że pocykam sobie fotki przy drodze, a ruch był. No i ogólnie udanie wyszło Big Grin Koniec tego dobrego, trzeba pedałować dalej. Trzymałem się cały czas autostrady E45 na północ, bo ona zaprowadzi mnie do Aalborga. Przy okazji mijałem Jacka z firmy Largo w jego czerwonym MAN-ie Punisher, akurat kombajn załadował w stronę Polski Wink Z pozdrowieniami! Po 2h30 od pauzy dojechałem na miejsce docelowe. Była to jakaś cementownia o nazwie Aalborg Portland A/S. Ogólnie w porządku ludzie. Od razu wzięli mnie pod rozładunek. Trochę im to zajęło, bo myśleli gdzie by go najlepiej ustawić. W końcu o godz. 20 byłem rozładowany. To by było na tyle z tej wizyty w nowym kraju-czas na fotki:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Mam nadzieję, że się podobało! Komentujcie i oceniajcie Wink Do zobaczenia!



RE: M&D International - Dolar - 13/07/2019 01:49 PM

Świetna relacja Adam! Oby tak dalej. Ja w przyszłym tygodniu na pewno coś wrzucę:E


RE: M&D International - michalz - 13/07/2019 04:20 PM

Ciekawy opis, multum fotek, jestem pod wrażeniem Smile

10/10


RE: M&D International - Brian M. - 13/07/2019 04:51 PM

Piękna relacja Adam !


RE: M&D International - Dolar - 14/07/2019 11:50 AM

Scania postawiona na warsztacie. Wymieniamy oleje, filtry oraz malujemy ramę. Do tego wpadną szerokie felgi na przód i wnętrze zostanie wyprane. Ja w końcu odzyskałem swoją Kronkę, a pod białego Dafa XF105 SSC będzie zapięta zielona Krone ex. Bring. Plandeki w niedługim czasie zostaną zmienione. Ja załadowałem się do Koszalina chipsami w Nysie. Zdjęcie spod domu:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M&D International - JackTruck - 14/07/2019 10:45 PM

Siemanko Big Grin
ostatnim czasem czasu było bardzo mało więc tak skromnie fotka. Jestem aktualnie pod domem i szykuję się na jutrzejszy wyjazd.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Ze względu że mam teraz trochę wolnego czasu postaram się częściej tu być Big Grin .



RE: M&D International - Dolar - 15/07/2019 05:04 AM

No nareszcie Januszku:E Dawaj, dawaj bo jeszcze na koniec roku chce jechać na urlop :E


RE: M&D International - Krystian30 - 15/07/2019 01:08 PM

Nie wiem co takiego jest w tym Jelczu, ale podoba mi się! Powodzenia chłopaki, 10/10


RE: M&D International - JackTruck - 18/07/2019 01:56 AM

Załadunek: Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. gen. Andersa 32, 48-340 Głuchołazy Rozładunek: Greving en Zn BV Transportbedrijf W Engelberterweg 79, 9723 EL Groningen, Holandia Ładunek: Papier 22t

To co najbardziej lubie czyli papier na Holandię Big Grin. Awizacja na godzinę więc załadunek poszedł bardzo sprawnie. Załadował mi widlaczkiem , pospinałem pasy można było startować. Na granicy stanąłem sobie na obiad ponieważ w brzusiu krzyczało bym coś zjadł. Przez Niemcy droga poszła bardzo sprawnie , Holandia to wiadomo obstawione parkingi ale jak to mówią dziada nie zatrzymują . W Groningen już na mnie czekali więc od razu cofnąłem pod magazyny. Zdejmowali tyłem więc musiałem paleciakiem te palety obracać na koniec naczepy. Teraz robię 11h i czekam na dalsze dyspozycję .

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pozdro misiaki Smile