eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M&D International - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M&D International (/thread-48000.html)



RE: M&D International - tyczus - 07/02/2021 11:27 PM

Siemano, po kilkuletnim oczekiwaniu pod płotem z Ukraińcami wreszcie udało mi się zagościć w szeregach M&D Internadional, radości było co nie miara, jak się tylko dowiedziałem od razu pobiegłem do pobliskiego GSu i kupiłem pół litra aby uczcić to wydarzenie, ale oczywiście nie było mi to dane, ponieważ Maciej już mnie gonił, żeby odebrać najlepsze auto na S, oczywiście Stopiątka nie mogło by być inaczej :E.
Mam nadzieję, że będzie mi się tutaj dobrze pracowało, nie po to stałem tyle lat pod płotem...

Tymczasem jedna fotka po odbiorze Dafa, czekam na zlecenie i ogień. Wink

Image



RE: M&D International - Dolar - 08/02/2021 03:47 AM

Chodził, chodził i wychodził :E Witam na pokładzie Dominik!


RE: M&D International - seba0506 :) - 08/02/2021 09:15 AM

Fajna fotka 10/10
Czekam na relacje Wink


RE: M&D International - Ziom - 08/02/2021 09:44 AM

Spoko foteczka strzelona Wink


RE: M&D International - tyczus - 11/02/2021 10:05 AM

Cytat:Załadunek: Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A. Nowowiejska 20, 48-304 Nysa
Rozładunek: Jeronimo Martins Polska S.A. Centrum Dystrybucyjne Koszalin Strefowa 9, 75-202 Koszalin
Ładunek: Ciastka

Siema, pierwsza trasa już za mną, mój ulubiony kierunek czyli Biedronka Koszalin Heart . Wstałem rano tak gdzieś po 11, patrze SMS od Macieja z załadunkiem, SMSa dostałem grubo po 8 ale nawet się nie stresowałem bo załadunek po 15, jak się w końcu zebrałem to poszedłem ogarnąłem auto, zjadłem obiad wybiła 14:30 pocałowałem Olunie w czoło i mówię, ja jadę a ty pilnuj dobytku. Do załadunku rzut magnesem yy tzn kamieniem, szanowny pan cieć powiedział, że na mnie już czekają i mam się podstawić pod wolną rampę i iść do biura..
Załadunek szedł dość sprawnie zamieniłem parę zdań z kierowcą z Karsta i pojechałem, droga dobrze mi znana także przebiegła szybko, rozładunek wstępnie na następny dzień na 11, więc bez pośpiechu. Po drodze szybka 9 i do celu. Godzina 10:30 idę do szanownego grona na bramie, a tu zonk, przyjdź pan po 16... także długo nie myśląc pojechałem na parking i stoję.. Wink

Na prywatnej bazie.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Ładujemy .
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Pauzunia.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Do następnego :E



RE: M&D International - Dolar - 11/02/2021 10:12 AM

Może wykupić ochronę w Solidzie żeby Olunie odciążyć od pilnowania :E Nieźle Tyczuś. Stanie pod płotem dobrze zrobiło dla jego.


RE: M&D International - tyczus - 11/02/2021 10:13 AM

(11/02/2021 10:12 AM)Dolar napisał(a):  Może wykupić ochronę w Solidzie żeby Olunie odciążyć od pilnowania :E Nieźle Tyczuś. Stanie pod płotem dobrze zrobiło dla jego.

A co ma kobita robić jak bezrobotna bo wyznaje zasade "monż jeździ na tirach stać nas" :E


RE: M&D International - Maseł - 11/02/2021 10:37 AM

Zdjęcia pierwsza klasa! Cool


RE: M&D International - Maseł - 11/02/2021 02:15 PM

Witam,
Jestem nowym kierowcą tu tego, przejąłem naczepę po Gejwoodzie.
Mam nadzieję, że spędzę tutaj miło czas.
Dostałem Stopiaty z placu, który miał iść na Handel ale dogadałem się z Dolarem i autko zostało.
Plany na tuning są, ale czasu nie ma bo tu trza gnać.
Pozdrawiam.


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M&D International - Dolar - 11/02/2021 02:17 PM

Jeszcze podpis sobie zaaktualizuj i śmigaj śmiało :E Myślałem, że po odejściu 2 osób już nikogo nie znajdę, a jednak. Udało się dla jego :E