eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szukam odpowiedniej wersji Poland Rebuilding - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Szukam (/forum-216.html)
+---- Wątek: Szukam odpowiedniej wersji Poland Rebuilding (/thread-48002.html)



Szukam odpowiedniej wersji Poland Rebuilding - Krashang - 06/10/2018 05:47 PM

Witam, bez przedłużania, szukam odpowiedniej wersji moda Poland Rebuilding pod moją konfiguracje. Jest to wersja gry 1.30 oraz Promods 2.26. Udało mi się znaleźć co prawda pod PM 2.25, ale nie jestem pewien czy zadziała - dlatego pytam tu, ma ktoś z was linka do PR który pasowałby idealnie do mojego ETS2? Wink
Jeśli tak to przy okazji proszę o kolejność - mam też Rusmap więc może to trochę skomplikować sprawę
Pozdrawiam


RE: Szukam odpowiedniej wersji Poland Rebuilding - KenworthDriver - 06/10/2018 07:14 PM

Dlaczego nie aktualizujesz gry?


RE: Szukam odpowiedniej wersji Poland Rebuilding - TADEO - 06/10/2018 08:03 PM

[nie podajemy linków do stron konkurencyjnych z modami]

Mi z tego linku działał


RE: Szukam odpowiedniej wersji Poland Rebuilding - Krashang - 06/10/2018 08:12 PM

@rad19dym - akurat jak bawilem się w solidne modowanie gry to aktualną wersją była 1.30. A z uwagi na czas poświęcony na pobieranie odpowiednich wersji modów uznałem że warto zostać przy tym co mam zamiast co każdy kolejny patch marnować godziny na aktualizowanie map oraz na ryzyko związane z niedziałaniem innych modyfikacji.
@TADEO - dzięki wielkie! Znasz też może kolejność? Same pliki def, map i inne znajdę bez problemu, ale co z Promodsem i Rusmap? Gdzie Poland Rebuilding powinien trafić?


RE: Szukam odpowiedniej wersji Poland Rebuilding - Kacperovski - 06/10/2018 08:36 PM

https://promods.net/viewtopic.php?p=206826#p206826 <-- Tutaj masz kolejność.


RE: Szukam odpowiedniej wersji Poland Rebuilding - Krashang - 06/10/2018 09:19 PM

Wszystko już mam jak na tacy, dzięki wielkie za pomoc Smile
Można zamknąć