eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Amatorskie Iveco - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Fotografia i Filmowanie (/forum-431.html)
+---- Dział: Fotografie i Filmy (/forum-432.html)
+---- Wątek: Amatorskie Iveco (/thread-48092.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Amatorskie Iveco - Ballino - 16/10/2018 08:05 PM

Siema. Nie ma co ukrywać, że robię słabe zdjęcia w dodatku telefonem. Ale czasami po prostu mam chęć opisać historie ich powstania dlatego zakładam tutaj temat Tongue

To głównie będziecie widywać w tym temacie..
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Tutaj mamy przykład na jakie punkty czasami muszę dojechać.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

No ale też są takie miejsca cywilizowane (w 90% niestety) - np. tutaj mamy dworzec główny w Poznaniu. Tzw. Avenida (dworzec wygląda jak chlebak a Avenida w jakimś języku oznacza właśnie chlebak - Jarek bawi i uczy xd) no i na windzie widać towar jaki wożę.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Bardzo lubię jeździć po landach. Nie dość, że ludzie mili to i drogi czasami ciekawe Wink Tutaj jakaś aleja kasztanowa.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Tej drogi nie wspominam mile Big Grin Wąska i dziurawa. Miałem na pacę troszkę burdel bo została mi jedna paleta towaru i 2 albo 3 pustych skrzynek i dwa kegi luzem na podłodze. Na prawej stronie auta miałem paletę ze skrzynkami po piwie, dokładnie 32 skrzynki i 640 butelek a po drugiej mniejsze. Po pewnym manewrze poczułem i usłyszałem charakterystyczny dźwięk szkła więc wiedziałem, że skrzynki zrobiły sobie wycieczkę. Stwierdziłem, że ta większa paleta poleciała na te mniejsze więc otworzyłem boczne drzwi z prawej strony żeby ocenić stan paki.. No i jednak pomyliłem sie w obliczeniach bo zaraz po otworzeniu drzwi moje stopy oberwały deszczem butelek i starego spleśniałego piwa.. Big Grin No ale cóż zdarza się.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Amatorskie Iveco - Redek - 16/10/2018 08:09 PM

Prawdziwy busiarz a nie jakiś podrabianiec. :E


RE: Amatorskie Iveco - Iśmik - 16/10/2018 08:20 PM

Kurczak niczym Kośla style :E


RE: Amatorskie Iveco - Michal_Z_gno - 16/10/2018 11:53 PM

Oby więcej takich fotek i historyjek z dystrybucji bo zapowiada się ciekawie.


RE: Amatorskie Iveco - limowski - 11/11/2018 05:27 PM

IWEKO NIE ZAJEDZIESZ DALEKO. Liczę na rozwój tematu bo zapowiada się całkiem nieźle. Tylko krajówkę robisz czy cała Europa?


RE: Amatorskie Iveco - Ballino - 24/11/2018 05:32 PM

(11/11/2018 05:27 PM)Limowski napisał(a):  IWEKO NIE ZAJEDZIESZ DALEKO. Liczę na rozwój tematu bo zapowiada się całkiem nieźle. Tylko krajówkę robisz czy cała Europa?

Haha Tongue Poszalałeś xd. Województwo wielkopolskie wzdłuż i wszerz. Raz w tygodniu strzał gdzies dalej ale ograniczony do kraju. Jak narazie najdalej byłem w Słubicach Wink

Ostatnio wkurzył mnie srajfon więc kupiłem nowy telefon, który ma zajebisty aparacik. Także wróciła mi wena do focenia i coś tam popstrykałem.


Promocja w żabce.. 3 LevelUpy za 5 zł.. Wykończy to mój żołądek xD
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Jakieś tam na bazie
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Tutaj też na bazie ale w innym towarzystwie
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Sezon letni sie skończył to teraz zazwyczaj takie palety się wozi.. W ten piątek miałem 1.5 tony na 9 sklepów. Więcej czasu zajmowało drukowanie faktury, czy dojazd na punkt niż samo zrzucenie palety Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Tutaj idealne parkowanie w moim wykonaniu, a właściwie to niezły fart bo nie widziałem tej barierki a zatrzymałem się na ślepo idealnie na styk Big Grin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




RE: Amatorskie Iveco - Dolar - 24/11/2018 07:44 PM

Brakuje Ci lusterka na to koło. Fajna ta robota się wydaje Big Grin


RE: Amatorskie Iveco - limowski - 02/12/2018 09:29 AM

Jak w koło komina to pewnie sióstka z przodu i codziennie w domu Big Grin Tylko tym Ivedo latasz czy miałeś styczność z czymś innym?


RE: Amatorskie Iveco - Johny Trucker - 02/12/2018 11:35 AM

Czekam na więcej Smile


RE: Amatorskie Iveco - Marcin D - 02/12/2018 12:00 PM

Hmm widze że coraz więcej ludzi w dystrybucji lata Smile Pozdrowienia z GLS-a Wink