eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Urbańczyk Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Urbańczyk Trans (/thread-48163.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Urbańczyk Trans - LukaszTrakeR - 20/10/2018 06:14 PM

Image
O NAS

Firma Urbańczyk-Trans powstała 18 lutego 2017 roku lecz po jakimś czasie została zamknięta. Nie dawno postanowiłem ją reaktywować i zacząć wszystko od nowa.
Tak więc firma Urbańczyk-Trans specjalizuje się w Transporcie Międzynarodowym.

Spedycja
Image
Kiedyś prowadziłem własną spedycję a aktualnie.
Współpracuję z spedycją ADAR z Warszawy która zleca mi ładunki a ja je wykonuję.
Główne trasy z wyprzedzeniem na terenie Europy Zachodniej (Niemcy, Francja, Włochy, Szwajcaria, kraje Beneluxu oraz Austria).


Tabor

DAF XF 106 480 km SSC [S1 TSNO] + Krone Profiline [SWD 88669]
Kierowca Marcin.
Image
DAF XF 106 480 km SSC [S2 TSNO] + Krone Profiline [SWD 98765]
Kierowca Łukasz [Prezes]
Image
DAF XF 106 480 km SSC [S3 TSNO] + Krone Profiline [SWD 10000]
Kierowca Eryk
Image
DAF XF 106 480 km SSC [S4 TSNO] + Krone Profiline [SWD 10000]
Kierowca Marek
Zdjęcie nie bawem

Siedziba firmy

40-048 Katowice
ul. Spacerowa 4a

Image

Plany firmy

Stawiam na rozwój, budowę nowej bazy lub jakiegoś większego parkingu oraz na dobrą zabawę



RE: Urbańczyk Trans - Johny Trucker - 20/10/2018 06:33 PM

Powodzenia na rynku Wink


RE: Urbańczyk Trans - Dolar - 20/10/2018 06:34 PM

Fajnie to wygląda. Dobry pomysł i fajne wykonanie. Powodzenia!


RE: Urbańczyk Trans - Dragon360 - 20/10/2018 06:46 PM

Powodzenia, dasz radę! Smile


RE: Urbańczyk Trans - Wojciech V8 - 20/10/2018 07:30 PM

Usuń to pogrubienie całego tekstu, popraw foty bo są ciemne a zestaw nie mieści się w kadrze i będzie nawet ok. Szkoda, że drzwi naczepy nie są takie, jakie Adar ma w realu.


RE: Urbańczyk Trans - DawidK - 20/10/2018 08:39 PM

Jak dla mnie strasznie zgapione od Tkaczyka, ale mimo wszystko powodzenia !


RE: Urbańczyk Trans - dominik_SKIPPER - 21/10/2018 10:05 AM

Fotki gdyby były jaśniejsze było bo lepiej niż jest dotychczas. Ogólnie prezentacja w miarę fajna jest Wink Powodzenia z VS


RE: Urbańczyk Trans - LukaszTrakeR - 21/10/2018 07:24 PM

A więc tak odnośnie waszych komentarzy nic nie jest kopia po prostu tak sobie wymyśliłem i postanowiłem działać.
Co do fotek staram się je robić jak najlepiej potrafię.
I bardzo dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze.
Dzisiaj rano zadzwonił spedytor i mówi że jest ładunek z Katowic do Hannoveru czy biorę za 0,91€ mówię że biorę, więc wysłał mi sms z dokładnymi danymi adresowymi firm. Mówię fajnie więc szybko spakowałem się do auta, ogień na załadunek bo był na 12:00 a była już 11:30 o dziwo zdarzyłem załadowałem się, i tak sobie śmigałem pauza 45 min mi wyszła na Iłowej i stoję do teraz. Co będzie dalej zobaczymy było gadane coś o jakiejś Hiszpanii ale co będzie nie wiem na razie dokręcam pauzę i ogień dalej.
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Urbańczyk Trans - Johny Trucker - 21/10/2018 07:54 PM

Pierwsze co się rzuca w oczy to cały tekst pogrubiony, następnym razem tekst tylko wyśrodkuj. Nie opisuj co za ile, bo to będzie się czytającem nudzić i rzuci tym tematem w kąt. Co do zdjęć, kadry nawet, tylko pobawiłbym się tutaj suwakiem od Zoomu i nie robił zdjęć w cieniu. Powodzenia Wink


RE: Urbańczyk Trans - LukaszTrakeR - 25/10/2018 06:12 PM

Wszystko ładnie pięknie, Hiszpania zrzucona załadowany do Elbląga po drodze nic ciekawego się nie działo. Widoczki były wspaniałe lecz niestety zapomniałem porobić zdjęcia no ale cóż może jeszcze kiedyś się w tam te kierunki pojedzie. Tak więc nie ma co się dłużej rozpisywać fotki w lepszej mam nadzieje grafice Smile
Image
Image
Image
Image
Image