eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Urbańczyk Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Urbańczyk Trans (/thread-48163.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Urbańczyk Trans - Topuś - 09/12/2018 07:57 PM

No Łukaszu... Widzę, że mój pomysł na odwzorowanie Adaru wypalił Ci jak najbardziej Wink Powodzenia! 10/10



RE: Urbańczyk Trans - Eryczek - 09/12/2018 08:18 PM

Witam.
Jestem nowym kierowcą w firmie Urbańczyk Trans. Mój zestaw składa się z ciężarówki marki Daf+ naczepa Krone. Dziś przyjechałem na bazę firmy, spakowałem graty do klamota i dziś w nocy ruszam na Hamburg. Niżej wstawię zdjęcie Dafa z góry przeproszę za to że będzie go mało widać ale niestety na bazię nie ma żadnych lamp.
Jutro zrobię zdjęcie za dnia i wstawię Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. b



RE: Urbańczyk Trans - Topuś - 09/12/2018 08:49 PM

(09/12/2018 08:18 PM)Eryczek napisał(a):  
Witam.
Jestem nowym kierowcą w firmie Urbańczyk Trans. Mój zestaw składa się z ciężarówki marki Daf+ naczepa Krone. Dziś przyjechałem na bazę firmy, spakowałem graty do klamota i dziś w nocy ruszam na Hamburg. Niżej wstawię zdjęcie Dafa z góry przeproszę za to że będzie go mało widać ale niestety na bazię nie ma żadnych lamp.
Jutro zrobię zdjęcie za dnia i wstawię Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. b

Szef oszczędza na rachunkach W00t W końcu TSNO


RE: Urbańczyk Trans - LukaszTrakeR - 09/12/2018 09:16 PM

W poniedziałek załadowałem się do Antwerpii po czym szło jak po maśle, następnie zrzuciłem ładunek i od razu załadunek do Włoch gdzieś tam na Sycylie nazwy miejscowości nie pamiętam.
A cmrki w Adarze xd, następnie strzał na Opole i do domu, nie ma co się dłużej rozpisywać bo jakoś nie mam weny.
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Urbańczyk Trans - Michal_Z_gno - 11/12/2018 12:54 AM

Druga fotka wyszła ładnie.


RE: Urbańczyk Trans - Dawid Filipsky - 12/12/2018 02:20 PM

Ładnie ci to wyszło tatuś Big Grin


RE: Urbańczyk Trans - Grzechosław - 12/12/2018 03:22 PM

Fotka z promem przypadła mi do gustu Smile


RE: Urbańczyk Trans - Eryczek - 13/12/2018 12:48 AM

Witam. W poniedziałek zrzuciłem towar w Hamburgu, załadowałem później do Paryża. Dojeżdżając do Paryża spedytor przysłał wiadomość że będę ładować 24t wody do Lublina i będzie zjazd na bazę, nawet mi to pasuję bo będę mógł pozakładać firanki, półkę i inne duperele Tongue

Image


Image


Image



RE: Urbańczyk Trans - LukaszTrakeR - 24/12/2018 09:30 AM

Dawno mnie tutaj nie było, powód brak czasu na wrzucanie relacji.
Ale dzisiaj mam znowu kilka zdjęć z tras do Włoch oraz do Szwecji.
Życzę wam wszystkim Zdrowych oraz Wesołych Świąt
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Urbańczyk Trans - Iśmik - 29/12/2018 09:26 PM

Ciągle foty w cieniu, słabo.