eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pomocy! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Sprawy Rozwiązane (/forum-448.html)
+---- Wątek: Pomocy! (/thread-48168.html)



Pomocy! - Hardcor123 - 21/10/2018 11:21 AM

Siema, po przerzuceniu się na wersje 1.32 borykam się z pewnym problemem, najpierw w losywych miejsach wyrzucało mi do pulpitu, ale problem chyba ustał, chyba że w logu coś o tym jest. Lecz po tym problemie zaczeło mi nagle minimalizować do pulpitu grę, raz w warsztacie, potem podczas jazdy. Miał ktoś z was taki problem?

Tutaj log: https://pastebin.com/6nvF5GRM



RE: Pomocy! - Michal_Z_gno - 21/10/2018 11:45 AM

Pirat na kradzionym koncie na steamie (żart) :E

A serio to sprawdź na początek na nowym czystym profilu czy będzie nadal występować taki problem (aby wykluczyć problem z samą grą, komputerem bo błąd jest nietypowy - jeśli chodzi o mody to zwykle wywala do pulpitu, źle wyświetla dany element ale raczej nie minimalizuję gry).
Jeśli problemu nie będzie to znaczy, że któryś mod wywala (ale jestem odkrywczy :E) i wtedy najlepiej po kolei sobie je dodawać zaczynając od mapek a kończąc na wszelkich pojazdach.
Jeśli chodzi o log to poza info o piracie :E jest tam trochę błędów ale raczej większość z nich nie jest "wywalających"

Tak czy siak w pierwszej kolejności usuwania błędów zająłbym się tym fragmentem czyli problem z naczepą a dokładniej gra nie możne otworzyć tych definicji.
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Czyli generalnie załóż sobie jakiś tam profil testowy i kolejno sprawdzaj co powoduję problem bo to będzie najskuteczniejsze rozwiązanie.


RE: Pomocy! - Hardcor123 - 21/10/2018 11:48 AM

Dzięki Michał, do zamknięcia :E