eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jaką sieć komórkową używacie. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Różne (/forum-256.html)
+---- Wątek: Jaką sieć komórkową używacie. (/thread-48269.html)



Jaką sieć komórkową używacie. - Misiek - 27/10/2018 10:43 PM

Witam. W tym temacie chciałbym się was spytać jaką sieć komórkową używacie a dokładnie jak wygląda kwestia internetu, zasięgu i usług mobilnych czy są warte swojej ceny Wink


RE: Jaką sieć komórkową używacie. - Michal_Z_gno - 27/10/2018 11:34 PM

Ja mam plusa na kartę ponieważ nie uznaję umów na telefony i żadnej nigdy nie miałem bo lubię mieć wolność w tym względzie :E
Ogólnie do dzwonienia i wysłania sms-a się sprawdza a jeśli chodzi o internet to mam pakiet za 9zł na miesiąc 1GB ale i tak z neta na telefonie nie korzystam chyba, że coś bym pilnie potrzebował sprawdzić (internet na telefonie to nie internet :E) więc to mi spokojnie starcza.

Jeśli chodzi o internet to mam w play-u nielimitowany z mobilnym routerem więc zawsze mogę go wziąć wszędzie ze sobą. Tu też prędkość i zasięg jest spoko no chyba, że wybierasz się na Śnieżkę to tam złapie Cię już kilka kroków po Czeskiej stronie roaming :E


RE: Jaką sieć komórkową używacie. - Darson - 27/10/2018 11:52 PM

Ja posiadam telefon SG 6 edge plus sieć orange uk 4G kontrakt płacę 27 funtów miesięcznie czyli 2 godziny mojej pracy.Teraz co mam w pakiecie
4GB Internetu sms Unlimited minuty Unlimited niczego wiecej mi nie potrzeba większości gdzie jestem to uzywam wifi darmowego tak ze nie zużyje 4GB internetu.Do tego telefon firmowy ale to inna bajka.


RE: Jaką sieć komórkową używacie. - Misiek - 01/11/2018 08:54 PM

#odświeżam


RE: Jaką sieć komórkową używacie. - Hardcor123 - 01/11/2018 09:03 PM

Play na kartę, dokładnie taka umowa na doładowania na 2 lata, co miesiąc po 30 ziko. Po doładowaniu mam nielimitowane smsy do wszystkich rozmowy również jak i internet 2gb, który na miesiąc mi w zupełności wystarcza, korzysając nawet do 2h dziennie. Zadowolony z tego jestem :E


RE: Jaką sieć komórkową używacie. - Dolar - 01/11/2018 09:29 PM

Play w abonamencie. 50zl na miesiąc i wszystko bez limitu.


RE: Jaką sieć komórkową używacie. - Misiek - 14/11/2018 07:04 PM

Dzięki! Prosze o zamkniecie wątku ;D


RE: Jaką sieć komórkową używacie. - limowski - 14/11/2018 09:21 PM

Jak chcesz płacić mało albo wcale to ostatnio do Polski weszła sieć Rebtel, gdzie za darmo dają nielimitowane rozmowy i sms, do tego 1 GB. Kolega ma i poleca, ja dopiero będę przenosił numer.