eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Manfrex Transport - Jabłonka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Manfrex Transport - Jabłonka (/thread-48431.html)



Manfrex Transport - Jabłonka - Johny Trucker - 08/11/2018 08:51 PM

Image


Image

Manfrex Transport jest firmą świadczącą usługi transportowe, założoną 15 lutego 2014 roku z siedzibą główną w Jabłonce.
Oferujemy usługi transportowe na trasach międzynarodowych oraz krajowych.
Od początku stawiamy na bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku oraz na zadowolenie klienta.


Image
(siedziba firmy w Jabłonce)


Image
(obszar naszego działania)


Image

Nasz park maszynowy składa się z
zestawów szwedzkiej marki SCANIA oraz cysterny belgijskiej marki LAG. Zestawy spełniają normy emisji spalin (EURO 4) nałożone przez Unię Europejską. Dbając o wygodę kadry kierowców, ciągniki zostały wyposażone w kabinę Higline oraz 420 konny zespół napędowy.


SCANIA R420 + CYSTERNA LAG
Image

Image

SCANIA R420 + FLIEGL
Image

Image

SCANIA R420 + CYSTERNA LAG
Image

Image



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Krystian30 - 08/11/2018 08:56 PM

Wszystko ciekawie wygląda. Powodzenia na rynkuWykrzyknik 10/10


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Owca - 08/11/2018 09:05 PM

Wszystko zapowiada sie bardz dobrze Big Grin 10/10 Powodzenia!


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Michal_Z_gno - 09/11/2018 12:44 AM

Prezentacja wykonana bez najmniejszego zarzutu więc powodzenia na rynku vsek Smile


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - WeiserPL - 09/11/2018 02:22 PM

Na razie jest całkiem całkiem Szymon Wink Zobaczymy jak wyjdzie później z relacjami.


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Truckere - 09/11/2018 04:59 PM

No niby wszystko ok, ale w tej prezentacji nic się kupy nie trzyma.
Kolorystyka wszędzie inna, logo takie jakbym je już gdzieś widział, w każdym razie logo w ogóle nie przyciąga wzroku - jest estetyczne, ale nudne.
Ale może się czepiam. W każdym razie powodzenia na rynku, może kiedyś coś z tego będzie


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - kazan1234 - 09/11/2018 05:07 PM

(09/11/2018 04:59 PM)Truckere napisał(a):  No niby wszystko ok, ale w tej prezentacji nic się kupy nie trzyma.
Kolorystyka wszędzie inna, logo takie jakbym je już gdzieś widział, w każdym razie logo w ogóle nie przyciąga wzroku - jest estetyczne, ale nudne.
Ale może się czepiam. W każdym razie powodzenia na rynku, może kiedyś coś z tego będzie

U mnie mogłeś widzieć. Czy mi się wydaje czy Ty tylko krytykujesz?


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Truckere - 09/11/2018 05:16 PM

Pochwalam tylko, jak coś na to zasługuje, jak coś jest na prawdę dobre.
Tam, gdzie nie ma czego poprawiać, to tam jest moja pochwała.
W każdym razie, krytyka bardziej pomaga, niż pochlebstwo.


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Johny Trucker - 09/11/2018 06:40 PM

Cześć!

Jabłonka [Baza] - Raba Wyżna [PL] - Rychliki [PL]




ŚRODA + CZWARTEK

O godzinie 10:25 wyruszyłem na załadunek do miejscowości oddalonej o 35 kilometrów od bazy. Wpakowałem najpotrzebniejsze klamoty i ruszyłem w kierunku firmy BlachoTrapez, gdzie miałem załadować kilka metalowych rur, które miały trafić na budowę do wsi Rychliki nieopodal Elbląga. Chwilę przed godziną 12 byłem na miejscu, zazwyczaj pokonuję ten odcinek w niecałą godzinę, ale cóż, Słowacy zjechali na jarmark i był długi korek. Ochroniarz kazał wjechać do hali numer 15, w której mieli mnie załadować. Tutaj się lekko zdenerwowałem, ponieważ trafiłem na przerwę obiadową, która trwała do godziny 13:30, więc ten czas poświęciłem na posprzątanie kabiny oraz zamontowanie tzw. burdelówek. Ładowali mnie do godziny 14:45, po tym czasie spiąłem rury i poszedłem pośpiesznie po papiery. Droga była pusta, jak zwykle bywa na ,,zakopiance" w tych godzinach. Kraków przywitało mnie, lekkim zatorem na rozwidleniu, ale szybko się rozjechało. Po wjechaniu na autostradę ustawiłem tempomat na 87 km/h, góralska składanka grała i kilometry leciały w mgnieniu oka. O godzinie 6 rano byłem na miejscu ( nocy położyłem się na 15 minut, a przespałem kilka godzin i tak to wyszło Szczerbol ). Litania napisana, to teraz przejdźmy do zdjęć, które myślę, że wyszły nawet ciekawe.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Zdjęcia lub tekst, jeśli mają jakieś niedociągnięcia, to się poprawi z czasem, ponieważ miałem ponad miesięczną przerwę z pisaniem jakichkolwiek fotorelacji.Zapraszam do zostawienia komentarza bo to motywuje.



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - scaniadriverv8 - 09/11/2018 07:22 PM

Wszystko na 6+, czekamy na więcej i życzę powodzenia na rynku vs-ek