eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Manfrex Transport - Jabłonka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Manfrex Transport - Jabłonka (/thread-48431.html)



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Redek - 19/01/2019 08:53 PM

Jest na czym zawiesić oko. Big Grin


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - scaniadriverv8 - 19/01/2019 10:51 PM

Jak zawsze klasa! Smile


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - frugokwiatek - 19/01/2019 11:27 PM

Sztos! :o Big Grin


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Michal_Z_gno - 20/01/2019 12:52 AM

Szósta fotka od końca jest najlepsza.


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Johny Trucker - 20/01/2019 10:52 AM

To lecimy z kolejną częścią Cool!




Grajewo - Ogrodniczki [ZAŁADUNEK] - Kowno [ROZŁADUNEK]


Czwartek - 17.01.2019r

O godzinie 7 wstałem i poleciałem na stację ogarnąć się po pauzie. Już wiedziałem, że dzisiaj mam załadować się w Ogrodniczkach nieopodal Białegostoku. Adam napisał, że mam wstawić się u rolnika najpóźniej o godzinie 10:30, więc na spokojnie mogłem ustawić sobie tempomat na 70. Do przebycia miałem 90 kilometrów, więc w 1,5 godziny się wyrobiłem i ustawiłem się w kolejce. Przyjechałem jako 3, więc musiałem chwilę poczekać. O godzinie 10:45 rolnik zawołał mnie pod zbiornik. Tam załadowałem całą cysternę mlekiem i ruszyłem do Kowna, a dokładniej do firmy Pienas, która gromadzi i przerabia mleko. Cała trasa była spokojna, więc nie ma co tu dużo pisać. Jedynie na granicy ITD ściągnęło mnie na bok i przejrzało dokumenty i stan mojego pojazdu. O godzinie 16:55 dojechałem na miejsce i ustawiłem się grzecznie w kolejce na wyładunek. Ja aktualnie jestem w kierunku domu i gdy przyjadę muszę zaktualizować pierwszą stronę naszej firmy Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Spodobała wam się całość? Wyraźcie swoją opinię w komentarzach i zaglądajcie tutaj częściej Big Grin



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Dolar - 20/01/2019 10:54 AM

Z cysterną to kozak, dodatkowo fajne ujęcia.


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - frugokwiatek - 20/01/2019 11:45 AM

Elegancko Majster! Big Grin Bardzo lubię do was zaglądać bo wiem że mogę się spodziewać konkretów! Big Grin


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - WeiserPL - 20/01/2019 12:08 PM

Ładnie Szymonie tylko coś za zielono tam na tej Litwie i Podlasiu Big Grin


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - DawidK - 20/01/2019 04:14 PM




Bordeaux [F] -> Lyon [F] -> Genewa [CH]

Czwartek

Kontynuując mój tydzień pracy, po godzinie 10:10 załadowałem kartony w Bordeaux i miałem lecieć z tym do Lyonu. Do celu miałem jakieś 650 kilometrów, więc przy dobrych wiatrach mógłbym zdążyć. Kawka na trasę zrobiona, więc ruszałem i leciałem na pełnej żeby jeszcze dzisiaj rozładować. Z miasta udało się zgrabnie wyjechać co mnie cieszyło, potem wlocik na autostradę i ogień żeby dolecieć jak najdalej przed pauzą. Godzina 14:24 i znowu stanąłem sobie na parking przy bramkach, szybka szama i jazda dalej, niestety nie udało się daleko zajechać. Do celu zostało mi 360 kilometrów, więc ogień 9 złoty na blacie i jazda. Oczywiście kiedy najbardziej zależy mi na czasie to coś wyskoczy, tak samo przy tej trasie musiał trafić się jakiś remont drogi i mały koreczek się zrobił. Ten mały koreczek skutkował tym, że musiałem stanąć na pauzę i rozładować dopiero rano. Godzina 19:42 ja ustawiłem się na dużym parkingu przy jakiejś stacji, było spokojnie i bezpiecznie, więc zjadłem, umyłem się i poszedłem spać.

Piątek

Rano pobudka 4:30, 5:00 wyjazd i podlot 100 kilometrów na rozładunek. Z rana fajnie pusto na drogach, do tego piękny wschód słońca, nic tylko lecieć. Na firmie stawiłem się 45 minut po 6 i od razu kazali podstawić mi się pod rampę, wysłałem SMSa do spedycji i podczas ładunku czekałem na SMS powrotny. Rozładunek szybki, niecałe 45 minut i mieli zrzucone. Udało się coś znaleźć, godzina 8:12 kończą ładować w Lyon i lecę z tym 160 kilometrów do Genewy. Po rozładunku z Genewy mogłem jechać spokojnie na jakiś parking i zacząć pauzę weekendową. Była godzina 11:00 kiedy wyjechałem rozładowany z hali, stanąłem sobie na boku, przebrałem się i poszukałem jakiegoś dużego parkingu na google maps. Godzina 13:13 zjechałem na parking ze stacji, cały oświetlony, wszędzie kamery więc postanowiłem, że tam zostaje. Na parkingu kilka autek, więc lecę coś porobić i widzimy się w poniedziałek, bajo!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Adam.J - 20/01/2019 06:54 PM

Ciekawe ujęcia (choć nie wszystkie mi się podobają) ale nie będę mówił które Tongue bo komuś one mogą się podobać.