eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Manfrex Transport - Jabłonka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Manfrex Transport - Jabłonka (/thread-48431.html)



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Brian M. - 22/02/2019 09:52 PM

Mogłeś zrobić jakąś lepszą fotke. Wyśrodkuj tekst i git 7f8xkl


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Ania - 22/02/2019 10:25 PM

Pamiętaj o znakach interpunkcyjnych, przy dłuższym opisie Smile Fotka jest w porządku. Powodzenia w firmie Ok


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Szujaaa - 23/02/2019 01:51 PM

Witajcie jest to moja pierwsza relacja w firmie Manfrex, jak i jedna z pierwszych relacji w życiu. Myślę, że z czasem relacje będą lepsze, a dzisiaj proszę was o wyrozumiałość







Poniedziałek

W niedziele dostałem SMSa od Adama z informacją, że ładuje w poniedziałek mleko do Olsztyna. Załadunek miałem zaplanowany na 9:30, więc o 6:30 na spokojnie wyruszyłem z Limanowej w kierunku Jabłonki. Po drodze na stacji na Zaborni stanąłem na szybkiego Hot-doga oraz kawę, około godziny 8 byłem na bazie wrzuciłem bibeloty do kabiny. Chwilę przed dziewiątą byłem już na miejscu. Podjechałem do rolnika, cofnąłem pod zbiornik i rozpocząłem pompowanie mleka. Droga była spokojna,tempomat 75-80 dobra nutka i kilometry leciały w mgnieniu oka. Koło Radomia stanąłem na 45’ przerwę. Na szybko zjadłem domowy rosołek,zrobiłem kawę i w drogę. Od Radomia do Warszawy był dosyć natężony ruch. Plan był taki żeby stanąć na dzikusie przed Olsztynem. Wszystko szło zgodnie z planem o godz 20 zacząłem pauzę 9h. Zrobiłem kolacje, przemyłem twarz, nogi i poszedłem spać.


Wtorek

Budzik zadzwonił wczesnym rankiem. Około 5:40 byłem już na nogach zjadłem śniadanie,wypiłem herbatę i ruszyłem dalej w kierunku rozładunku, który miałem ponad 30 kilometrów od miejsca odpoczynku. O 6:25 byłem na miejscu i wstawiłem się do biura, zostałem od strzała rozładowany. O 8 rano dostałem telefon od spedytora, że mam kierować się na myjnie. Na myjni odczekałem godzinę, ponieważ było dosyć sporo aut. O godzinie 10 dostałem telefon od Szymona, że będę ładować w kierunku bazy kolejny ładunek, a w czwartek będziemy działać przy zestawie.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - DawidK - 23/02/2019 02:05 PM

Kozaczek, oby tak dalej!


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Johny Trucker - 23/02/2019 02:06 PM

Wszystkiego się nauczysz u nas, tylko potrzeba czasu Smile Powodzonka Cool


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Brian M. - 23/02/2019 11:34 PM

Fajnie to wyglada 10/10


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Johny Trucker - 04/03/2019 08:39 PM

Przez miniony tydzień w naszej firmie została przeprowadzona ogromna rewolucja! Zestawy oraz polityka firmy zostały nie do poznania. Wszyscy kierowcy zebrali nowe siły do działania oraz do pisania relacji dla was. Od jutra startujemy z PEŁNA MOCĄ!

Image



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - K00paj - 04/03/2019 08:42 PM

Czekam do jutra na ten start z 'PEŁNĄ MOCĄ' może być ciekawie. Powodzenia!


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Johny Trucker - 05/03/2019 07:22 PM

WITAJCIE W TEN WTORKOWY WIECZÓR!

Przez cały ubiegły tydzień walczyliśmy całym zespołem nad parkiem maszynowym oraz nad samą polityką firmy. Przez siedem dni, szukaliśmy najlepszych pomysłów oraz najlepszych rozwiązań dla naszej wirtualnej spedycji. Postanowiliśmy kontynuować nad transport cieczy spożywczych, którym na pewno wyróżniamy się na tle innych firm. Nasz park maszynowy zmienił nie do poznania. W tym rozdziale naszej firmy postanowiliśmy sprzedać wszystkie nasze ciężarówki, a zakupić 3 samochody niemieckiego producenta MAN. Ekipa nie zmieniła się, a to jest najważniejsze w prowadzeniu VS'ki.

NASZE NOWE ZESTAWY:

MAN TGX 18.440 + LAG
Image

SCANIA R420 + LAG
Image

MAN TGX 18.440 + KRONE MEGALINER
Image



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - DawidK - 05/03/2019 07:44 PM

Cudownie to wygląda :E Lecim z tematem Smile