eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Manfrex Transport - Jabłonka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Manfrex Transport - Jabłonka (/thread-48431.html)



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Dawid Filipsky - 09/12/2018 03:24 PM

Elegancko Big Grin


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - scaniadriverv8 - 11/12/2018 09:00 PM

Siemka! Łapcie zapowiedź jutrzejszej relacji! Smile

Image



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - scaniadriverv8 - 12/12/2018 09:33 PM

Zapraszam was na moją fotorelacje #3!





Hamburg [DE] - Olsztyn [PL] - Limanowa [PL] - Jabłonka [PL]


Poniedziałek


Siemanko! Po pauzie ruszyłem dalej w stronę Olsztyna. Leciałem sobie landóweczkami podziwiając urocze widoki naszej kochanej Polski. Gdy dotarłem na miejsce od razu poszedłem do biura zanieść papiery. Miła pani podała mi numer zbiornika pod który mogłem od razu w cofać. Rozłożyłem rury, pompa w ruch i cyk rozładuneczek mleczka. Wszystko poszło tak jak powinno. W tej samej chwili dostałem SMS-a od spedytora z adresem kolejnego załadunku. Udałem się w drogę na załadunek, przymusowo zahaczając o myjnie, gdyż musiałem wyczyścić cysternę przed następnym ładunkiem. Nie było kolejki więc wzięli mnie z marszu. Chłopaki szybko uporali się z myciem i mogłem spokojnie jechać dalej na rozładunek. Po drodze odbyłem pauzę 45' na parkingu obok Mc Donald's. Szybko coś zjadłem i ruszyłem dalej w kierunku Warszawy. Załadunek miałem na obrzeżach. Bez żadnych przeszkód dotarłem na załadunek. Zaniosłem papiery i dostałem numer zbiornika. Była mała kolejka więc ten czas poświęciłem na ogarnięcie kabiny. Przyszedł ochroniarz i kazał mi podjechać pod zbiornik. Załadunek mleka dobiegł końca. Wszystko pozamykane, więc ruszyłem już w kierunku domu. Dostałem SMS-a z współrzędnymi i okazało się że jadę na tę samą firmę gdzie Szymek kiedyś się rozładowywał a mianowicie do zakładów mlecznych w Limanowej. Kończył mi się czas pracy więc zjechałem na parking, szybka kolacja i poszedłem spać.

Wtorek


Obudziłem się wcześnie rano, poranna toaleta ale byłem bardzo zmęczony lecz kawa robi swoje i od razu byłem gotowy do dalszej drogi. Obględziny zestawu po nocy i ogień na Limanową. Trasa przebiegała drogą S7, tempomacik i koko dżambo. Po drodzę szybkie 45'. Na miejscu byłem o równej 12. Nikogo nie było na firmie, ale zaraz przyleciał do mnie ich pracownik i podał mi wszystkie potrzebne informacje. Po dopełnieniu wszystkich formalności mogłem spokojnie rozpocząć rozładunek. Poszło sprawnie więc teraz tylko schować węże i rura na bazę. Drogi były troszkę śliskie, szczególnie w miejscowości Gruszowiec ale mimo to udało mi się bezpiecznie dotrzeć na bazę. Na bazę przyjechałem o 17. Odstawiłem auto, wypakowałem rzeczy do osobówki i teraz tylko myślałem żęby dotrzeć do domciu.

Środa


Następnego dnia tj. środa przyjechałem na bazę aby wziąść resztę rzeczy ze Scanii. Po tym odwiedziłem myjnię aby umyć moją perełkę. Wjeżdżając na bazę zobaczyłem kuriera. Ciekawe co dobrego nam przywiózł czyżby jakiś spóźniony Mikołaj? Kto wie, okaże się wkrótce! Potem odstawiłem Scanię i udałem się do domu na parę dni wolnego. Szerokości!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zapraszam do oceniania i komentowania. Szerokości! Smile



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Johny Trucker - 13/12/2018 06:17 PM

Coraz lepiej mordeczko Smile


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - DawidK - 13/12/2018 07:19 PM

Nic dodać, nic ująć!


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - .:Seba11:. - 13/12/2018 07:25 PM

Ale piękna Scania! Piękno tkwi w prostocie. Ujęcia teże bardzo ładne.


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Michal_Z_gno - 14/12/2018 12:37 AM

Może jest trochę za dużo fotek z przodu ale poza tym to jest jak najbardziej ok.


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - DawidK - 18/12/2018 08:24 PM

Cześć Witam!

Od kilku dni pracuje u Szymona w firmie, na początek współpracy dostałem kluczki do Scanii RI z 420 konnym silnikiem. Wóz dość wysłużony i nadaje się jedynie na kraj, ale może niedługo się coś zmieni. Zestaw jak zestaw nie ma co dużo pisać zobaczycie wszystko na fotkach!

Image

Augustów -> Warszawa

Był wtorek rano gdy rozładowałem się pod Augustowem i od razu miałem kolejny kurs. Musiałem przejechać na drugą strone miasta i tam załadować kartony. Na miejscu mała kolejka, a dokładnie dwa auta, szybko to szło i jakoś przed 13:00 byłem już załadowany. Wziąłem papiery na nawigacji miałem już wbitą trase, więc ogień. Droga bardzo przyjemna, miejscami było ślisko więc musiałem uważać i zdjąć noge z gazu. Gdzieś po drodze stanąłem po jakiegoś Hot-Doga i picie, i leciałem do celu. Dojechałem do Wawki i przez miasto było ciężko, co chwile korki itd. Po boju udało dojechać sie do firmy rozładowali mnie od razu co było bardzo fajne! Aktualnie stoje na kolejnym załadunku i lece dalej!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zapraszam do ocenySmile



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Urbannn - 18/12/2018 08:26 PM

Fotki jak zawsze klasa, ale brakuje mi trochę tekstu Big Grin Zapraszam do #Waspex Big Grin


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Michal_Z_gno - 19/12/2018 01:05 AM

Z kartonami to bym uważał bo one czasem są zabójcze (szczególnie ustawione w pobliżu drogi) :E
Jeśli chodzi o fotki to nie ma im nic do zarzucenia.