eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Crash PR 2.3 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Crash PR 2.3 (/thread-48501.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Crash PR 2.3 - Dawid2849 - 19/11/2018 10:50 PM

Tylko pm 2.30+ compatibility


RE: Crash PR 2.3 - danio123 - 20/11/2018 06:24 PM

Po co Ci compability jak masz najnowszy promods?
Tylko road connection.


RE: Crash PR 2.3 - Dawid2849 - 20/11/2018 06:52 PM

Potrzebny jest do RM i SR


RE: Crash PR 2.3 - Danzel - 21/11/2018 05:23 PM

Panowie problem taki. Odpalam profil po dodaniu modów PM 2.31 i PM 2.3 i po wczytaniu mapy wywala mnie do pulpitu po kilkunastu sekundach. Niezależnie od tego czy jade lub stoje. W menu garażu wszystko wporządku. Nie wywala do pulpitu. Myślałem, że to przez mod na Mana MADstera 2.1. Odinstalowałem go po sprzedaży Man'ów, ale niestety dalej to samo. Podejrzewam, że sprzęt już nie podołał, ale może zerknąłby ktoś na game.loga. Wcześniejszą wersję PM+PR czytał z przycinkami czasem w miastach, ale dawało rade na niskich detalach.

Niestety game.log jest za długi i mam problem z wrzuceniem go na pastbin. Wrzucam trochę skrócony.

https://pastebin.com/eSbjZJY1


RE: Crash PR 2.3 - Danzel - 22/11/2018 09:15 AM

W takim razie coś mocno obciąża kartę nowa mapa Promods. Na samej mapie PM już mnie wyrzuca. Nie pomogło nawet odpalenie na nowym profilu ?


RE: Crash PR 2.3 - RadolSzczecin - 22/11/2018 01:35 PM

(21/11/2018 11:38 PM)Dawid2849 napisał(a):  Coś z kartą graficzną, ale nwm co konkretnie

W ogóle nie wiesz co konkretnie... bo z kartą wsio ok.
W logu nie ma nic niepokojącego.

Danzel
W tej sytuacji można po prostu gdybać i metodą prób i błędów próbować uruchomić grę aż do skutku - jednak tylko z mapą promods.
Wygląda na to że zdecydowanie ogólnie to ten sprzęt nie daje rady.
Z taką konfiguracją to tylko została ci podstawowa gra - a napewno nie te dwie mapy.

p.s.
Próbujesz uruchomić to chyba na jakimś starym lapku - co jest lekką fantazją.
2 rdzenowy procek, 3 GB pamięci , przed-potopowa chyba już z 10-letnia karta graficzna....


RE: Crash PR 2.3 - elot360 - 22/11/2018 02:18 PM

Od wersji 1.32 minimalne wymagania ETSa poszły w górę, mój GTX 260 już nie ciągnie tej gry to nawet nie chce wiedzieć jakie jazdy musisz mieć ty.

O reszcie sprzętu się nie wypowiadam, jedno trzeba powiedzieć że trzeba sobie już za inwestować w trochę lepszy sprzęt.


RE: Crash PR 2.3 - Danzel - 22/11/2018 04:58 PM

Panowie wszystko się zgadza co do Waszych wypowiedzi na temat sprzętu. Laptop już nieco stary. Myślałem, że chociaż jedną mapę udźwignie. Na v1.30 z PM 2.7 PB 2.1 jeszcze chodziło jakoś heh. Wole jednak cofnąć się do tej konfiguracji niż jeździć na nowych wersjach z podstawką.
Odezwę się za jakiś czas jak uzbieram na lepszy sprzęt, mam nadzieje że pomożecie z wyborem.

Elot360 chyba tylko Ty mnie w takim razie rozumiesz hehe, te crashe do pulpitu przy prawie każdym więkazym mieście i wczytywanie mapy wiekami, ale co się nie robi dla etsu ☺ dzięki za pomoc. Pozdawiam


RE: Crash PR 2.3 - elot360 - 22/11/2018 06:31 PM

Chłopie, ja po uruchomieniu ETSa mam tak że nagle gra mi wywala do pulpitu i ładuje się od nowa (refreshuje że tak powiem), i tak potrafi z kilka razy z rzędu lub w nieskończoność. W Edytorze charakteryzowało się to nagłym spadkiem FPS do jednego czy dwóch (Rozwiązaniem była zmiana okna w windowsie.

Na problemy z ETSem miałem fajne rozwiązanie, odpalałem go z OpenGL zamiast z DirectX. Mimo brzydkiej czarnej trawy i innych brzydkich niedogodności, rozwiązałem problem refreshowania się gry.
Aż to czasu bety 1.33 gdzie przy próbie uruchomienia z OpenGL gra crashuje na dzień dobry. Będzie trzeba sięgnąć do kieszeni...


RE: Crash PR 2.3 - Danzel - 22/11/2018 06:48 PM

Ja już od jakiegoś roku zastanawiałem się kiedy ta sielanka się skończy. Niestety skończyła się kiedy coś zaczeło się więcej dziać na mapach. Ja z Barcelony czy z Gdańska potrafiłem wyjeżdżać 3h bo co skrzyżowanie miałem wypad do pulpitu. Save'y trzymałem na trzech różnych dyskach, a czasem coś go wycięło całkowicie że nie dało się go odzyskać. Od roku jeżdże na najniższych detalach, a do wyjazdów z dużych miast zmieniałem ustawienia, że wyglądało to jak gra z atari. Trzeba będzie brać nadgodziny w pracy