eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Crash PR 2.3 w północnej Polsce - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Crash PR 2.3 w północnej Polsce (/thread-48519.html)

Strony: 1 2


Crash PR 2.3 w północnej Polsce - sawes05 - 22/11/2018 10:37 AM

Witajcie. W ETS2 zainstalowane tylko PR + PM, żadnych innych modyfikacji. Kolejność prawidłowa, a mimo to, gdzieś od Elbląga w kier. Gdańska po prostu wywala mi grę. W konsoli jest napisane mniej więcej coś takiego:
Cytat:FS Failed to open file model/new_buildings/znak_stacja benzynowa...
Resource_task
Model
i tak dalej.

Jest to błąd związany z tym konkretnym dodatkiem, który jest R-O.
Wiecie może, jak to naprawić ?



RE: Crash PR 2.3 w północnej Polsce - GrakuPL - 22/11/2018 11:24 AM

Wskaż konkretne miejsce. Przejechałem się z Elbląga do Gdańska i nie zauważyłem nie prawidłowości. Smile


RE: Crash PR 2.3 w północnej Polsce - sawes05 - 22/11/2018 11:48 AM

Nie wskażę ci konkretnego miejsca, bo gdzie się nie przeniosę komendą goto w konsoli np. do Suwałek, Gdańska itd. to mi crashuje gra.
Problem jest z tym konkretnym dodatkiem, jakim jest właśnie plik od stacji benzynowej.


RE: Crash PR 2.3 w północnej Polsce - topiq - 22/11/2018 12:21 PM

Kolego @sawes05, zaczynamy od przeczytania regulaminu. Wstawiamy pełny log a nie wyciętą część. Jeżeli wiesz, gdzie Cię wywala, to przecież żaden problem wczytać autosave, dojechać mniej więcej w okolice, gdzie Cię wywala, zrobić screen z namiarami miejsca jak to jest opisane w odpowiednim dziale. Chcesz pomocy to się przynajmniej postaraj ze swojej strony żeby autorom ułatwić zdiagnozować problem i pomóc Tobie.


RE: Crash PR 2.3 w północnej Polsce - LukaszTrakeR - 22/11/2018 12:43 PM

A może masz nie prawidłowo pliki w mod ustawione ?
Bo jechałem wiele razy na wersji 2.3 PR i nic mi nie wywalało, jedyne co zauważyłem to spadki Fps z 60 nawet do 30 w Ełku, i od Legnicy w stronę Olszyny


RE: Crash PR 2.3 w północnej Polsce - jakczo - 22/11/2018 03:14 PM

Podczas Testów jechałem tam nie raz tą trasę Gdańsk - Elbląg i nie wywaliło mnie ani razu, co do spadków fps w Ełku to nie wina PR


RE: Crash PR 2.3 w północnej Polsce - sawes05 - 22/11/2018 06:01 PM

Już tłumaczę:
1. Zaczynam grę w Gdańsku = Crash
2. Zaczynam grę w Elblągu = Crash
3. Zaczynam grę w którymkolwiek miejscu nad Warszawą, gra się po prostu crashuje.

Tutaj zdjęcie tego, co pokazuje konsola, bo screenshota nie udało mi się zrobić właśnie przez, to że gra się sypie. Tłumaczę wam że nie ma konkretnego miejsca, w którym występuje błąd, tylko cały obszar północnej Polski...

https://ibb.co/iMxzpq


RE: Crash PR 2.3 w północnej Polsce - Michaleczeq - 22/11/2018 06:17 PM

jez..... WYŚLIJ log, a nie rób mu zdjęcie ...


RE: Crash PR 2.3 w północnej Polsce - sawes05 - 22/11/2018 10:48 PM

A o to i crashfile Wink

https://pastebin.com/JReWXHqX


RE: Crash PR 2.3 w północnej Polsce - Michaleczeq - 22/11/2018 11:08 PM

Mnie raczej chodziło o game.log a nie crash log.