eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kaso-Trans Transport Logistyka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Kaso-Trans Transport Logistyka (/thread-48559.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


Kaso-Trans Transport Logistyka - KamilFH - 26/11/2018 05:37 PM

Image

Jesteśmy firmą transportową z siedzibą w Kościanie. Na rynku usług transportowych działamy już od 2018 roku. Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną firmą specjalizującą się w usługach transportowych, spedycyjnych i magazynowych.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości naszych usług. Cechuje nas kompleksowość, terminowość i niezawodność. Każdy klient przychodząc do nas może być pewien, że zostanie obsłużony w sposób indywidualny, dostosowany do charakteru działalności jaką wykonuje.

Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym w wysokości 500 000 Eur.

Nasza oferta
Chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę w zakresie realizowania transportów drogowych na skalę krajową i międzynarodową. Nasz tabor składa się z samochodów o ładowności do 24 ton marki VOLVO

Są to nowoczesne ciągniki siodłowe z naczepami uniwersalnymi o długości 13,60 m. Nasze naczepy są przystosowane do załadunku tylnego, bocznego oraz górnego. Zapewniamy powierzchnię ładunkową mieszczącą 34 miejsca paletowe. Wysokość naszych naczep waha się od 2,60 - 3,0 m. Nasze pojazdy przystosowane są do przewozu materiałów neutralnych, niebezpiecznych.
Dzięki własnemu zapleczu technicznemu nasze pojazdy są utrzymywane w nienagannym stanie technicznym, co znacząco wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. Zlecając nam transport towaru możecie być Państwo pewni, że dostarczymy go w nienagannym stanie do miejsca przeznaczenia. Wszystkie pojazdy wyposażone są w niezbędny sprzęt zabezpieczający towar przed uszkodzeniem.

Ciężarówki
Volvo FH 460 Euro 5
Image
Image
Image



RE: Kaso-Trans Transport Logistyka - Dolar - 26/11/2018 05:41 PM

Co Kościan to Kościan. Zawsze Volva i zawsze ciekawe składy. Powodzenia!


RE: Kaso-Trans Transport Logistyka - Iśmik - 26/11/2018 05:46 PM

Kozak Kamilu! Czekam na pierwszą relację! Big Grin


RE: Kaso-Trans Transport Logistyka - DawidK - 26/11/2018 06:36 PM

Fajnee to jest. Volvo kozak!


RE: Kaso-Trans Transport Logistyka - Kędzierzawy - 26/11/2018 07:31 PM

Zapowiada się fajnie.Czekamy na relacje ! Big Grin


RE: Kaso-Trans Transport Logistyka - Niktoś - 26/11/2018 08:02 PM

Volvo malina,zapowiada się ciekawie Smile


RE: Kaso-Trans Transport Logistyka - KamilFH - 27/11/2018 05:04 PM

Odbiór naczepy

Siemanko
W miejscowości Spremberg[D] czeka za mną naczepa, wszelakie formalnośći mamy już za sobą, rejestrację i dokumenty mam na łóżku. W domu zapakowałem wszystkie potrzebne rzeczy do naczepy tzn. belki zabezpieczające, pasy, gumy antypoślizgowe i narożniki. Wyjeżdżając z Kościana kierowałem się DK5 na Leszno. W Lesznie na światłach mogłem zawstydzić niejednego rajdowca z Gólfa czy innej Alfy romejo. Wbiłem się na DK12 i do samego Głogowa cisza spokój. W Żaganiu odbiłem na DW296 i kierowałem się na Iłowe. Na stacji w Iłowie wykręciłem pauzę, opierdzieliłem obiadek i ruszyłem w dalszą drogę autostradą A18. Po przekroczeniu granicy miałem już przysłowiowy rzut beretem do miejsca docelowego. W Sprembergen właściciel czekał za Mną na placu, sprzęgnąłem zestaw, posprawdzałem czy wszystko jest na miejscu i poszedłem jeszcze na małą kawkę do właściciela. Po kawce wziąłem się za wpakowywanie wszystkiego do paleciary, wszystko ogarnięte można ruszać w kierunku Drezna gdzie jutro mam załadunek. Znalazłem na A13 dość blisko Drezna parking, przycumowałem oczywiście na wyjeździe bo w rajkach nie było miejsca. Jako, że mam pauzę wziąłem się za rozwieszanie firanek, złożenie półki i przymocowanie tabliczki. Obecnie sączę piwko przy serialu :E .
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Odwykłem od robienia relacji więc szału niema :L .



RE: Kaso-Trans Transport Logistyka - Dolar - 27/11/2018 05:43 PM

Świetnie wygląda z naczepą.


RE: Kaso-Trans Transport Logistyka - DawidK - 27/11/2018 05:45 PM

Bajeczka! :E


RE: Kaso-Trans Transport Logistyka - Iśmik - 27/11/2018 06:54 PM

Jest świetnie! Czekam na więcej Big Grin