eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... (/thread-48565.html)

Strony: 1 2


Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - Rene-GAD - 27/11/2018 04:51 PM

To już drugie auto tej marki i modelu... ale nie do końca.. poprzedni był Voyager... ten jest Grand... dłuższy o 30cm. Dla nas typowe auto weekendowo urlopowe.
Rocznik 2006, silnik 2.8CRD 150KM (jeszcze Tongue ) z 4 biegowym automatem i tzw overdrivem (nadbieg - coś jak 5 bieg), 270 tys km.
Wersja Stown&Go czyli fotele chowane w podłogę do tego LIMITED czyli:

7 lub 9 poduszek - nie wiem czy kurtyny są na całości tył i przód czy oddzielnie, w tym poduszka kolanowa, kontrola trakcji, skóra, klima dwustrefowa, tempomat, multifunkcyjna kierownica, el. klapa i drzwi suwane.

Zimą śmiga na 215/65 R16 a latem 225/55 R17 (jak na zdjęciach).

Na 16"

Image

Image

Wnętrze.
Image

Image

Bagażnik w wersji 7-os.
Image

A tu filmik poglądowy jak to funkcjonuje:







RE: Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - .:Seba11:. - 27/11/2018 05:09 PM

Wystawiłem swojego Jeepa, to też pochwaliłeś się swoim Chryslerem Big Grin Te nasze samochody to w sumie rodzina :E Fajny sprzęcik, choć nie moja bajka, ale niech służy.


RE: Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - Rene-GAD - 27/11/2018 05:42 PM

Tak jakoś siłą rzeczy po bratersku - Chrysler/Jeep Smile
Mój też jest z austriackiego Graz.


RE: Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - .:Seba11:. - 27/11/2018 05:56 PM

W sumie na szybach mam logo Chryslera Tongue


RE: Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - limowski - 22/12/2018 07:37 PM

No widzisz, a tabletem to dlaczego się nie pochwaliłeś? Big Grin

Moją opinię na temat tego auta znasz - ładniejsza deska rozdzielcza i wygląd zewnętrzny. Ale szara kolorystyka "skóry" do mnie niezbyt przemawia. Mimo, że w Polo mam szary materiał. Przynajmniej na zdjęciach mi się nie widzi. Poza tym fajny tatowóz Tongue


RE: Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - Rene-GAD - 24/12/2019 11:23 AM

Minął rok, dużo się pozmieniało w moim aucie.
Przybyło km, radości z jazdy, sprawy eksploatacyjne i sporo zmian.

A do ciekawszych zmian to radio 2DIN w miejsce małego 1DIN, sub pod fotelem pasażera, tylne głośniki wymienione na zestaw 3-drożny Alpine, el. drewnopodobne na boczkach drzwi, dopasowane dywaniki do mojej wersji oraz aerograf na przedniej masce. Dalsze plany są - potrzebuję ciepłych dni na to Wink

Image

Image

Image

Image

W bagażniku dodatkowa wykładzina przykrywająca tylne fotele schowane w podłodze i chroniąca przed brudzeniem.

Image

No i aerograf.

Image



RE: Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - PLAYER - 24/12/2019 11:29 AM

Ładnie wyszło.


RE: Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - .:Seba11:. - 24/12/2019 12:46 PM

Oo, jeszcze nim jeździsz :E Fajnie wyszedł ten aerograf.


RE: Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - .:KoNrAd FH:. - 24/12/2019 01:34 PM

Aerograf i z zewnątrz ogólnie ciekawe, lecz wnętrze no takie sobie, ogólnie nie przepadam zbytnio za wnętrzami aut zza oceanu, ze względu na plastiki (głównie). Ale mniejsza, ogółem fajnie zrobiony ten twój Wojtek.


RE: Chrysler Grand Voyager 2.8CRD Limited... - Michal_Z_gno - 25/12/2019 12:52 AM

Grafika piękna rzecz i tak z ciekawości ile mniej więcej takie coś kosztuję jeśli to nie tajemnica (tak ciekawy jestem) Tongue