eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[1.34] Polskie nazwy miast - RusMap - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Dodatki do map (/forum-457.html)
+----- Wątek: [1.34] Polskie nazwy miast - RusMap (/thread-48695.html)



[1.34] Polskie nazwy miast - RusMap - wojson - 15/12/2018 07:15 PM

Mod na polskie nazwy miast na mapie RusMap!
Wersja gry: 1.34
Autorzy: wojson

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .




RE: Polskie nazwy miast - RusMap - wojson - 18/02/2019 07:05 PM

[1.34] EDIT: Poprawiłem nazwę Białorusi



RE: [1.34] Polskie nazwy miast - RusMap - Dawid2849 - 20/03/2019 02:16 PM

Witaj. Jechałem z miasta Homel do Mińska (w ustawieniach mam włączone strefy czasowe) i zobaczyłem, że wyświetla się strefa CEST, a nie MSK (lub inaczej EEST) (różnice między EEST, a MSK jest taka, że w MSK nie ma czasu zimowego i letniego, jest tylko jeden, a w ETS2 nie ma pór roku więc nie ma to różnicy).
Nie jest to twoja wina. Autor się pomylił przy poprawianiu defa od Białorusi do 1.33.
Tutaj fix na to(wraz z twoim spolszczeniem, dodatkowo poprawiłem kod państwa na mapie zleceń z BY do BIA), możesz zaaplikować w twoim spolszczeniu (bez podawania mnie w autorach moda), ale to twoja decyzja:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: [1.34] Polskie nazwy miast - RusMap - wojson - 20/03/2019 07:08 PM

Pewnie w weekend zaaplikuje tą strefę czasową, jednak nie spotkałem się z kodem BIA, zawsze widziałem BY.


RE: [1.34] Polskie nazwy miast - RusMap - Dawid2849 - 20/03/2019 07:20 PM

Wiem, BY jest bardziej poprawne, ale jakoś mi bardziej pasuje BIA. BY zupełnie mi nie pasuje do polskiej nazwy tego państwa. Zostaw jak chcesz.


RE: [1.34] Polskie nazwy miast - RusMap - wojson - 01/04/2019 03:06 PM

[1.34] EDIT: Poprawiłem strefę czasową
Poprawiłem nazwę miasta Petersburg na Sankt Petersburg



RE: [1.34] Polskie nazwy miast - RusMap - Dawid2849 - 17/04/2019 06:51 PM

Bardzo ci dziękuję za tego przydatnego moda, lecz gdy wypakowałem pliki def najnowszego ETS2 okazało się, że SCS zmieniło strefę czasową dla Rosji (plik def to wypakowałem w pierwszych wersjach 1.33, gdzie strefa czasowa była jeszcze złe skonfigurowana), przez co ja też dałem złą dla Białorusi! Tutaj daję poprawkę (tam razem bez dziwnego kodu państwa):

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Najmocniej przepraszam za to, że dałem złą strefę czasową!