eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Road to the Black Sea - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Road to the Black Sea (/thread-48730.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Kolejne DLC mapowe. Jakie? - jarson - 23/12/2018 11:23 AM

Na forum SCSu jeden z pracowników studia podzielił się małą foto-zapowiedzią kolejnego obszaru, który znajdzie się w grze jako płatne dlc. Z wywiadu z Pavlem Seborem na wyścigach w Jaramie wiemy, że nie chodzi o Hiszpanię+Portugalię (zadeklarował, że będzie to następne w kolejnosci dlc po tym, nad którym pracują obecnie).
Image


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - adamix - 23/12/2018 11:30 AM

Dachy przypominają Chorwację, czyżby SCS sprezentował nam Bałkany?


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - jarson - 23/12/2018 11:33 AM

Społeczność na forum SCSu sugeruje Rumunię.


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - Olexon - 28/12/2018 05:48 PM

Na pewno Bałkany teraz tylko pozostaje kwestia ile? Całe? Wybrane kraje? To sie okaże...


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - mrzumi - 29/12/2018 06:55 AM

A może to Sardynia bądź Korsyka ? :>


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - Lanker - 29/12/2018 07:55 AM

Jeśli by tak było to powinno sie to znaleźć w darmowym updacie do italii i francji a nie robić z tego kolejne dlc.


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - jarson - 29/12/2018 09:26 AM

Osobiście tej wypowiedzi nie znalazłem, ale społeczność na forum SCSu co rusz napomina, że autor zdjęcia (pracownik SCS) zarzeka się, że "to nie Bałkany". Zależy, gdzie stawia granicę. Teoretycznie Rumunia (zapowiedziana na streamie maskotką nietoperza) też ma dostęp do morza. Jednak ktoś wskazał na mapie google podobne miejsce umiejscowione właśnie na Korsyce. Cóż, już raz dostaliśmy za free rozszerzenie Austri, potem Węgier.


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - Truckere - 29/12/2018 12:19 PM

Dla mnie sprawa jest na 100% jasna
- było mówione, że Hiszpania nie będzie teraz robiona
- kolejna część Rosji również (to już dementują zabudowania Big Grin )
- na streamie było dużo nawiązań do Rumunii, a Rumunia leży wiadomo gdzie.

Jeśli to wszystko nie jest wielką podpuchą, to w grudniu przyszłego roku mamy Bałkany, w cenie 69,90 zł w dystrybucji pudełkowej z 1000-2000 km nowych dróg i być może z nową ciężarówką na okładce.

Dla mnie wszelkie spekulacje na ten temat są bezzasadne.


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - RadolSzczecin - 29/12/2018 03:29 PM

Dla mnie to na 100 Sardynia a i pewnie Korsyka też będzie od razu zrobiona. Połączenia promowe są.Dla mnie wszystko wskazuje że zrobią szybko obie wyspy.
Roslinność trochę nie za bardzo mi pasowała ...ale po dłuższej wędrówce w Google Maps po tych wyspach i podobnych okolicach, myślę że mogę mieć racje.
Oczywiście nie jaram się zbytnio bo co będzie - to będzie i tą "zgadywankę" traktuje jako-taką zabawę.

p.s.
Szkoda że nie da się odczytać rejestracji samochodów Tongue bo jeśli wszystko jest już poustawiane to powinno rozwiać wątpliwości.

Według mnie będzie to kolejne DLC mapowe ale nie z tych dużych ale tylko "uzupełnienie" i prawdopodobnie może nawet z czasem wejść " na stałe" w skład DLC Italia.


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - bumbumek - 29/12/2018 03:31 PM

Cytat:(...)wszelkie spekulacje podobnie jak poprzednika są bezzasadne choć z zupełnie innego powodu.

Niech więc Jaśnie Pan nam wyjawi ten inny powód Szczerbol