eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Road to the Black Sea - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Road to the Black Sea (/thread-48730.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Road to the Black Sea - jarson - 30/11/2019 02:30 PM

Ja widziałem gdzieś w okolicach Oregonu wyciek z plików z rozrysowaną siecią dróg i planowanymi miastami dla stanów WA, UT i TX w takiej właśnie kolejności. Pierwsze dwa faktycznie były następne w kolejce po Oregonie. Teraz niby Texas, ale społeczność na forum SCSu chórem wskazuje na Idaho (lub ewentualnie Colorado - to moje marzenie), założyli nawet wątek o Idaho. Dowiemy się pewnie w styczniu.


RE: Road to the Black Sea - Bozo - 30/11/2019 03:09 PM

Dla zainteresowanych siatka drogowa:

Image



RE: Road to the Black Sea - PLAYER - 30/11/2019 03:26 PM

(30/11/2019 02:30 PM)jarson napisał(a):  Ja widziałem gdzieś w okolicach Oregonu wyciek z plików z rozrysowaną siecią dróg i planowanymi miastami dla stanów WA, UT i TX w takiej właśnie kolejności. Pierwsze dwa faktycznie były następne w kolejce po Oregonie. Teraz niby Texas, ale społeczność na forum SCSu chórem wskazuje na Idaho (lub ewentualnie Colorado - to moje marzenie), założyli nawet wątek o Idaho. Dowiemy się pewnie w styczniu.

Jeśli miałbyś lokalizację byłbym bardzo wdzięczny. Dam rep +1


RE: Road to the Black Sea - jarson - 30/11/2019 04:34 PM

http://etrucks.pl/thread-48731.html
Pierwszy post.

A sama mapa RttBS fajna, taka nie za gęsta...


RE: Road to the Black Sea - PLAYER - 30/11/2019 04:55 PM

(30/11/2019 03:09 PM)Bozo napisał(a):  
Dla zainteresowanych siatka drogowa:

Image

Mieli tyle miejsca a tylko tyle dali terenu jak dla mnie 3l4lpj


RE: Road to the Black Sea - jarson - 30/11/2019 05:01 PM

Bułgaria nie wygląda źle, nawet jak dla mnie odpowiednio gęsto. Turcja wiadomo, to na razie tylko mała jej część. W Rumunii trochę bieda, chyba, że tam rzeczywiście nie bardzo jest co więcej odwzorowywać.


RE: Road to the Black Sea - michalz - 30/11/2019 06:55 PM

ROEX lepiej Rumunię przedstawia, czekam na obróbkę Arayas'a


RE: Road to the Black Sea - rafaelcz82 - 30/11/2019 08:08 PM

Racja, Roex bardziej stawia na ilość miast, lokalne drogi /nie tylko autostrady/ wypełniając tą cześć Europy, ale bazuje na tym, co scs dostarczył w dotychczasowych dlckach.
Scs tym nowym dlc wprowadza nowe zasoby modelowe, ale czy będzie lepiej, to się okaże.
Moim zdaniem nie obędzie się bez miksowania terenów roex z nowym dlc, inaczej będzie jakiś tam niedosyt.
Co więcej, wydaje mi się, że scs zamiast na siłę zadowalać tureckich użytkowników ets, mógł postawić na wypełnienie dziury w południowo wschodniej części mapy. Pytam się, gdzie jest wypełnienie bałkańskiej części Europy?


RE: Road to the Black Sea - michalz - 30/11/2019 08:24 PM

Wg. mnie moderzy lepiej zrobili tą część Europy. Zobaczymy...


RE: Road to the Black Sea - bumbumek - 30/11/2019 10:42 PM

Na forum SCS (we wątku RttBS) rozpętała się totalna burza - posypał się grad dziesiątek negatywnych komentarzy po ujawieniu screena z mapą zawierającą RttBS. Gracze narzekają nie przebierając w słowach, że to najmniejsze expansion DLC ze wszystkich wydanych, mała ilość dróg, że cena będzie jak zawsze wysoka itd. Cała masa forumowiczów zacięcie mówi, że czują się oszukani, nie kupią w dniu premiery, tylko poczekają na wyprzedaż, że cały hype został przesadzony i rozdmuchany itd. Moderacja na polecenie SCS usuwa niektóre komentarze (m.in. mój), które wg nich zapewne budują zły pijar wokół niewydanego jeszcze produktu.

Niektórzy moderatorzy i beta testerzy ze smutkiem opuścili wątek przestając się w nim udzielać, nie dając rady w opanowaniu złych nastrojów graczy.

Powiem szczerze, że po raz pierwszy coś takiego się wydarzyło, taka lawina negatywów, a jak wspominałem - śledzę i udzielam się tam praktycznie codziennie.