eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Road to the Black Sea - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Road to the Black Sea (/thread-48730.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Road to the Black Sea - Michal_Z_gno - 01/12/2019 12:30 AM

To ciekawie się zapowiada ta premiera :E


Ps. bumbumek usuwanie co nie na rękę to niestety normalne praktyki nie tylko na forum SCS ale i u wszystkich producentów gier na ich oficjalnych kanałach, forach, facebookach itd. - tworzy się takie sztuczne otoczki.
Wiadomo jest niby wolność słowa ale do pewnego momentu bo jednak trzeba pilnować swoich interesów Tongue
Tak czy siak trzeba poczekać do premiery bo gracze też piszą często jedno a i tak 5 grudnia wyskoczą z kasy :E


RE: Road to the Black Sea - Michal_Z_gno - 01/12/2019 01:13 AM

(01/12/2019 12:59 AM)Borsuk napisał(a):  Być może niezadowolenie graczy z pogrywania sobie scs podpali w końcu Pragę i Prezydent Zeman ogłosi stan wyjątkowy na obszarze całego objętego konfliktem kraju :E. Na tą okoliczność zjednoczone władze UE reaktywują układ warszawski, tylko skąd weźmiemy tyle Leopardów Tongue?

Po co zaraz leopardy jak wystarczy "Biedroneczka" :E
Image


Ps. Polecam film Tongue


RE: Road to the Black Sea - bumbumek - 01/12/2019 02:56 AM

Big Grin

Wystosowałem prośbę o wyjaśnienie sytuacji z usunięciem mego postu, we wątku wypowiedział się Max z SCS (bodajże hierarchicznie trzecia osoba w SCS), który stwierdził, że nie powinno tak być, że to wyjaśni.

Pewnie ściemnia i to oleje, mnie też zresztą nie zależy, ale miły gest, że choć się wypowiedział, a nie musiał przecież.

@Michale, to prawda z tym usuwaniem postów na forach (nie tylko gamingowych), wszycho co nie na rękę, psuje biznes.

Przyznaj się lepiej ile ty dziennie usuwasz postów jakichś anty-eTrucks-maniaków Big Grin


RE: Road to the Black Sea - bumbumek - 01/12/2019 07:50 PM

SCS coraz częściej zajeżdża pod takie korpo jak EA, które zaczynało z pasją, a obecnie widzi tylko znaczki $ w oczach graczy...


RE: Road to the Black Sea - jarson - 02/12/2019 08:12 PM

(01/12/2019 08:41 AM)PLAYER napisał(a):  Wsumie to się graczom nie dziwię i może choć trochę tym pepikom to da do myślenia.

Ale w czym do myślenia? Big Grin Tak typowo teoretycznie, w swoim tempie bo w swoim tempie, ale jak narazie SCS daje graczom to, czego w większości oczekują. Mapy i ciężarówki. Był temat własnych naczep - też przyszło. Odświeżone Niemcy? Robią się. Jest dużo fanów z Rumunii i Turcji - dostaną dlc. Od lat społeczność prosi o Iberię? Sebor zadeklarował, że będzie następna.
Cała burza na forum dotyczy głównie braku jednej ważnej drogi i konieczności dziwnego objazdu w centrum Rumunii, braku jakiegoś rumuńskiego miasta (czy aż tak istotnego dla transportu w Rumunii?..) oraz zbyt daleko na zachód umieszczeniu Pernika w Bułgarii (kwestia skali, czasem tak trzeba, trudno). W zasadzie jedynym zasadnym dla mnie powodem jest brak tego odcinka autostrady, dziwnie to faktycznie wygląda, ale to wszystko. Jedną drogę można dodać w aktualizacji. A tak brak jednej drogi wywołuje aż taką burzę... Znowu zły SCS. Dla mnie powodem do burzy byłoby, gdyby dalej wydawali dlc na poziomie Going East, równocześnie pokazując swoje możliwości w ATSie. To by było olewanie europejskich graczy. Powodem do burzy byłoby ogłoszenie kolejnego dlc innego niż Hiszpania-Portugalia, mimo obietnicy samego szefa przed kamerami.


RE: Road to the Black Sea - KenworthDriver - 02/12/2019 08:51 PM

(02/12/2019 08:12 PM)jarson napisał(a):  Od lat społeczność prosi o Iberię? Sebor zadeklarował, że będzie następna.

Kiedy to powiedział? Pytam, bo ominęła mnie ta deklaracja.


RE: Road to the Black Sea - mrzumi - 02/12/2019 11:47 PM

A brak jakiego miasta w Rumunii zarzucają? Sibiu?


RE: Road to the Black Sea - jarson - 03/12/2019 01:38 PM

(02/12/2019 08:51 PM)rad19dym napisał(a):  
(02/12/2019 08:12 PM)jarson napisał(a):  Od lat społeczność prosi o Iberię? Sebor zadeklarował, że będzie następna.

Kiedy to powiedział? Pytam, bo ominęła mnie ta deklaracja.

https://www.youtube.com/watch?v=mJkdeIJSUs0

17:40


RE: Road to the Black Sea - Tedy - 03/12/2019 01:53 PM

Znając posunięcia SCS pewnie zrobią tylko połowę Hiszpanii jako jedno DLC a później drugą połowę razem z Portugalią, bo inaczej nie będzie się im kasa zgadzaćTongue


RE: Road to the Black Sea - Perkins - 03/12/2019 02:12 PM

Mogliby zrobić jakieś odświeżenie Going East, bo wymiotować się chce na to...