eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Road to the Black Sea - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Road to the Black Sea (/thread-48730.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - DudekAKADudek - 29/12/2018 05:04 PM

@RadolSzczecin Samochody są chyba wszystkie włoskie (Iveco na ciężarówce, Alfa oraz Fiat Panda), ponadto na Fiacie da się zauważyć, że przednia tablica jest małych rozmiarów (Włochy), a po przybliżeniu na tablicę Scanii widać eurobandy po prawej i lewej jej stronie (tylko Francja, Włochy lub Albania).


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - KacP3ReK70 - 29/12/2018 05:44 PM

Według mnie SCS powinno troche przystopować, za dużo jest dlc płatnych, niedawno Włochy, teraz The baltic sea, dlc krone, dlc na dafa jakieś kolejne dlc teraz ma być, potem hiszpania + portugalia.


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - HaQOfficial - 29/12/2018 05:55 PM

(29/12/2018 05:44 PM)KacP3ReK70 napisał(a):  Według mnie SCS powinno troche przystopować, za dużo jest dlc płatnych, niedawno Włochy, teraz The baltic sea, dlc krone, dlc na dafa jakieś kolejne dlc teraz ma być, potem hiszpania + portugalia.

Facepalm-mt


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - trzcinka - 29/12/2018 06:41 PM

Według mnie to albo ta korsyka lub bałkany, tak jak koledzy wyżej.


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - DavePL - 29/12/2018 06:57 PM

Ja również wolałbym aby studio na chwilę obecną zajęło się troszkę ważniejszymi sprawami w ets2 niż same płatne dlc, nie żebym miał coś przeciwko bo wydatek rzędu 60~ pln to nie jest problem, bardziej irytuje że co chwila trzeba aktualizować mapy (oczywiście to mój własny wybór i nikt nie nakazuje mi tego). Mogli by popracować nad ekonomią tym zasranym (przepraszam za wyrażenie) tacho, AI które nadal nie umie nas wymijać, naprawdę można tu dużo wymieniać w tej kwestii.


RE: Kolejne DLC mapowe. Jakie? - RadolSzczecin - 30/12/2018 03:43 PM

Jakże mylne jest myslenie, że jak studio zapowiada dlc mapowe to znaczy że nikt nic więcej nie robi i nie będzie robił i wszyscy nagle zasiadają do robienia nowych terenów.
Czy to aby nie w czasie już prowadzonych prac nad dlc italia wprowadzono nowy rodzaj naczep i wprowadzono też kilka nowości??
Tego się nie robi 2-3 dni, więc mniemam że prace były prowadzone równolegle z dlc italia a i nawet chyba z pracami ulepszającymi tereny Niemiec.
A może się mylę?

Po za tym dam sobie rękę uciąć że pracowncy studia są w jakimś stopniu podzieleni na zespoły ukierunkowane na konkretną pracę.
Z resztą trzeba bardziej uważnie oglądać różnego rodzaju filmiki "z wycieczek" do studia choćby Wujka Bohuna.
W takiej firmie nie ma tak że każdy robi kiedy chce i to co mu się podoba.

Pomyślcie trochę za nim zaczniecie zarzucać komukolwiek cokolwiek.
Takie dzziwne pretensje są żenujące.


Nowe DLC (Bałkany?) - .:Seba11:. - 18/03/2019 06:12 PM

Na YouTube SCS wpuścił film dotyczący nowego DLC mapowego, większość osób uważa, że będą to Bałkany sądząc np. po muzyce.





Informacje z blogu SCS: https://blog.scssoft.com/2019/03/a-road-to-somewhere-new.html?m=1


RE: Nowe DLC (Bałkany?) - Dawid2849 - 18/03/2019 06:25 PM

Na 99% to są Bałkany. Jeden Rumun rozpoznał ten "pojazd" na filmie oraz napewno to nie jest Hiszpania, ponieważ SCS (z tego co wiem), powiedziało, że w 2019 nie będzie tych terenów.


RE: Nowe DLC (Bałkany?) - jarson - 18/03/2019 10:21 PM

A bez Rumunii nie da się wsadzić Bułgarii, więc mamy co najmniej Rumunia-Bułgaria DLC. Piszę co najmniej, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że zostawią taką dziurę między Włochami a nowymi terenami, że żeby z nich dostać się na Italię, to trzeba by robić koło przez Węgry i Austrię. Śmierdzi jeszcze Serbią, Chorwacją i Słowenią... Ale robi się wtedy duuużo terenu... Z drugiej strony zapowiadali, że będzie to jak dotąd największe DLC.


RE: Nowe DLC (Bałkany?) - RadolSzczecin - 18/03/2019 10:26 PM

..a ja myślałem że to jest przedstawienie nowej ciężarówki co ten gościu prowadzi.