eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Road to the Black Sea - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Road to the Black Sea (/thread-48730.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Road to the Black Sea - mrzumi - 10/05/2019 05:49 PM

Kasa, misu, kasa.
Business, no merci.

A bardziej dyplomatycznie - większy potencjał społeczności graczy w szczególnośći w Rumunii oraz w Turcji, która mimo że będzie tutaj malutka to gracze będą skakali z radości.


RE: Road to the Black Sea - Nicko - 10/05/2019 06:52 PM

Fajnie, że dodają coś w tych rejonach Tongue


RE: Road to the Black Sea - KenworthDriver - 10/05/2019 06:59 PM

Zastanawia mnie tylko, jak SCS zamierza połączyć tą mapę dla osób, które nie mają zakupionego DLC Going East.

Port w Wenecji do Stambułu?

Wprowadzenie lotnisk?


RE: Road to the Black Sea - Nicko - 10/05/2019 07:12 PM

W sumie to też istotna kwestia, którą warto było by poruszyć. Moim zdaniem będzie połączenie z Włoch, bo to jedyna rozsądna opcja.


RE: Road to the Black Sea - jarson - 10/05/2019 07:48 PM

(10/05/2019 06:59 PM)rad19dym napisał(a):  Zastanawia mnie tylko, jak SCS zamierza połączyć tą mapę dla osób, które nie mają zakupionego DLC Going East.

Port w Wenecji do Stambułu?

Wprowadzenie lotnisk?

Po forum scsu krąży opinia, że ma temu służyć możliwość kupowania garaży w menu bez konieczności odkrywania miasta. Dawałoby to możliwość przeskoku do garażu na terenie nowego dlc i podjęcia tam zlecenia ale raczej tylko w obrębie jego granic. Wątpię, by wprowadzili nierealistyczny motyw lotnisk, ale port w Wenecji, kto wie...


RE: Road to the Black Sea - Narzew - 10/05/2019 09:15 PM

Co jak co, ale to wszystko już jest (podobnie jak w przypadku Pribałtyki) w modach. A akurat tej części, której w modach brakuje nie zrobią. Trochę szkoda Sad Tak więc wydam kasę na lepszą jakość terenów na których już mogę jeździć.. Sad


RE: Road to the Black Sea - jarson - 10/05/2019 09:37 PM

To że coś już jest w rożnej jakości/stabilności modach ma być jakimś ościeniem dla SCSu? Kto jest producentem, a kto moderem? To absurdalny zarzut. Tak na prawdę Czesi nie wydali jeszcze dlc z „terenów, po których już można jeździć”. Nie, bo oficjalna mapa w ETS2 nie zawiera ROM, BUL i TR. Wszelkie mody są tylko zewnętrznymi dodatkami, które w każdej chwili mogą przestać być utrzymywane przy życiu przez swoich Twórców i niezdatne do użytku przy kolejnym updacie gry. Już nie wspominając, że jest dość trochę graczy nie korzystających z modów, z różnych przyczyn. Takim sposobem myślenia można się dziwić, że robią kolejne stany do ATSa - po co, skoro jest C2C?..


RE: Road to the Black Sea - mrzumi - 10/05/2019 09:40 PM

Narzew, któe tereny masz na myśli jako część której w modach brakuje?


RE: Road to the Black Sea - Narzew - 10/05/2019 10:33 PM

@mrzumi
Mam na myśli głównie część od Adriatyku do terenów które będzie zawierać nowe DLC. Czyli główną część Bałkanów. Czyli Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Serbia, Macedonia i Kosowo. ProMods jest na tych terenach, jednak siatka dróg jest mało rozbudowana.

@jarson
C2C nie oszukujmy się, nie było dobrej jakości. Natomiast tereny ProMods zaliczyłbym już do terenów z górnej półki. Podobnie rzecz ma się z RusMap itp. I ja nic nikomu nie zarzucam, po prostu wyraziłem swoje zdanie na ten temat.

Nie mówię że to ma być ościeniem dla SCS, spodziewałem się jednak że wymieniona wyżej część Bałkanów będzie w nowym DLC, ale cóż, na tą część będę musiał zaczekać Smile Chodzi mi o to iż odnoszę wrażenie (okazuje się jednak że nie tylko ja, np. Arayas też to zauważył), że powstają DLC na terenach niemal identycznych jak tereny wykonane w dobrej jakości przez moderów. Ale uznajmy że to tylko moje odczucie.
Wyjątkiem tutaj okazało się DLC Italia, które dodało tereny, które nie były wykonane wcześniej (w dobrej jakości) przez moderów.
A tak Francja nadpisała prawie całą Francję z Promods, Bałtycki Szlak podobnie i fragment RusMapy i teraz kolejna spora część Promods zostanie nadpisane przez tereny z następnego DLC. Podczas gdy np. Hiszpania i Portugalia, której gracze (moim zdaniem) potrzebują czeka gdzieś daleko w kolejce. Zakładając że DLC będzie o wiele lepiej wykonane, tak naprawdę moje doświadczenie wzbogaci się jedynie o mały obszar (resztę terenów będę mógł zobaczyć w nowym wykonaniu, co też jest plusem, ale jednak w tym państwie już jeździłem).


RE: Road to the Black Sea - KenworthDriver - 10/05/2019 10:54 PM

(10/05/2019 10:33 PM)Narzew napisał(a):  Podczas gdy np. Hiszpania i Portugalia, której gracze (moim zdaniem) potrzebują czeka gdzieś daleko w kolejce.

Według mnie w Rumunii i Turcji jest więcej fanów, którzy się ucieszyli z powodu tego DLC od osób, które ucieszyłyby się na zapowiedź DLC z Półwyspem Iberyjskim.