eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szofer Olexon : ETS1 Edition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 1 (/forum-229.html)
+---- Dział: Fotki i filmiki (/forum-84.html)
+---- Wątek: Szofer Olexon : ETS1 Edition (/thread-48803.html)

Strony: 1 2


RE: Szofer Olexon : ETS1 Edition - Dolar - 07/01/2019 07:50 PM

Ja czytam i jestem pod mega wrażeniem. Podziwiam za chęci i za styl. Smile


RE: Szofer Olexon : ETS1 Edition - Olexon - 07/01/2019 08:11 PM

(07/01/2019 07:50 PM)Dolar napisał(a):  Ja czytam i jestem pod mega wrażeniem. Podziwiam za chęci i za styl. Smile

Dzięki staram się jak mogę.Nawet nie wiesz jak taki komentarz motywuje dalej do pracy Wink


RE: Szofer Olexon : ETS1 Edition - Redek - 07/01/2019 10:52 PM

Ej fajnie tu będę częściej zaglądał. Big Grin


RE: Szofer Olexon : ETS1 Edition - Olexon - 10/01/2019 11:52 AM

8.10.2018(PONIEDZIAŁEK)-POLSKA.LUBLIN.GODZINA 3:45

Niosę dwie ostanie torby do samochodu.Gdy do auta zostały mi jakieś 3 metry dzwoni telefon.Akurat teraz musiał.No trudno...
Dzwoniło biuro.Zmiana planów mam przyjechać na naszą główną bazę w Płocku na 20:00.Rozłączyłem się.Popatrzyłem na samochód potem na torby.Potem chwilę stałem w
bezruchu wpatrując się w niebo.Wróciłem do domu.Iść spać czy nie?Siadłem na krześle w kuchni.Dochodziła 4 rano.Miasto powoli budziło się do życia.Było słychać tylko
dźwięk wskazówek zegara wiszącego w kuchni.Poszedłem sprawdzić na laptopie ile potrzebuję czasu żeby dojechać do Płocka.Aha laptop jest już w samochodzie...Sprawdziłem
na telefonie.Położyłem się spać.

8.10.2018(PONIEDZIAŁEK)-POLSKA.PŁOCK(BAZA).GODZINA 20:00

Idę do biura po kluczę i dokumenty.Ładuje 21 ton mrożonek w Toruniu lecę z tym na Gdańsk.Patrzę na kluczę.Volvo.Mogło być gorzej mogło byc lepiej.Zapytałem się jeszcze gdzie
stoi i podzedłem.Patrzę się malowanie Hollex firma z moich stron.Lubelska tablica.Skąd szef to ma nie wiem.Ładuje się oglądam już sobie auto w środku,dookoła.Było w
dobrym stanie.Rocznik 2009.Nalatane 800 000 tys.Naczepka chłodnia,Kronka agregacik carrier.Będziem buczeć.Wracam do biura po komplet papierów na naczepę.Około godzinki
zajeło mi ogarnięcie nowego wozidła.Przepaliłem go i czas ruszać w trasę.Czas na Manianę!

8.10.2018(PONIEDZIAŁEK)-POLSKA.TORUŃ.GODZINA 23:00

Zajeżdzam na załadunek idę się zorientować co i jak i po co.Mam czekać do rana załadunek na 6:00.Miałem trochę czasu żeby poznać się bliżej ze Szwedem.Chociaż na bazie
powiedzieli mi że nie wiadomo czy to na stałe.Nie będę płakał.Wylazłem z kabiny ogarniać naczepkę na jutro.Umyłem się i do spania.Jutro trzeba wcześniej wstać agregacik
załączyć.

9.10.2018(WTOREK)-POLSKA.GDAŃSK.GODZINA 12:00

Rozładowali mnie elegancko od ręki nic nie przeciągali.Papierki cyk pyk i git majonez.Na takich firmach to mażna się ciąglę ładować.Ameryka,ameryka...
Po rozładunku dzwonię na firmę pytam się co robimy.Przez najbliższy tydzien mam latac po kraju.Mi to pasowało.Njbliższy załadunek dzisiaj o 18:00 w Gdańsku.
Załadunek miał być w porcie więc poszedłem pooglądać sobie morze.Piękny zachód słonća.Jest dobrze.Koła stoją maniana kręci się dalej.Ktoś zaczyna łazić
dookoła Volvo, następny ma jakiś problem...

C.D.N...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


RE: Szofer Olexon : ETS1 Edition - Dolar - 10/01/2019 05:48 PM

Wieki nie widziałem Volva Dadusa w grze, jestem w szoku :E


RE: Szofer Olexon : ETS1 Edition - Olexon - 10/01/2019 07:34 PM

(10/01/2019 05:48 PM)Dolar napisał(a):  Wieki nie widziałem Volva Dadusa w grze, jestem w szoku :E

Poszedł mały edit i tak to wygląda mam na niego jeszcze kilka pomysłów zobaczymy co da się zrobić Smile


RE: Szofer Olexon : ETS1 Edition - Redek - 10/01/2019 11:02 PM

O cholera coś pięknego. Big Grin I ta baza na końcowych zdjęciach. <3


RE: Szofer Olexon : ETS1 Edition - Michal_Z_gno - 11/01/2019 12:48 AM

Jest jedynka eteesa to musi być dobrze Smile


RE: Szofer Olexon : ETS1 Edition - Olexon - 13/01/2019 07:13 PM

OGŁOSZENIEWykrzyknik

Cześć i Witajcie.Mam dla was informację.Mianowicie przenoszę się na GTS.Relacje będą wyglądały identycznie.Będę kontynuował "fabułe".Przenoszę sie głównie ze względu na przepiękną mapę polski i dostępność modeli.ponieważ do ets 1 jest je trudno znaleźć.Mam nadzieję że też to wyjdzie fajnie.Dzięki wszystkim.którzy śledzili moje relacje na bieżąco!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.