eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ogień EXPRESS by Szymek - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Ogień EXPRESS by Szymek (/thread-48830.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Ogień EXPRESS by Szymek - Szymon500 - 07/01/2019 09:29 PM

Siema siema, po ponad pięciomiesięcznej przerwie od ETS2 wracam na wirtualny szlak w starym stylu. Poprzedni temat usunąłem, ponieważ był tam taki syf, że aż źle się na to patrzyło, więc jak widać powstał nowy temat :-) Na początek jedna foteczka przy biurze jednej z firm, załadowali mnie, podjechałem do księgowej po papiery i ogień, na dniach wpadnie jakaś relacyjka. Póki co się żegnam i pozdrawiaam serdecznie Smile

Image



RE: Ogień EXPRESS by Szymek - Szymon500 - 08/01/2019 04:22 PM

Trzy foteczki z trasy na Norwegię, właśnie wracam załadowany, 21 ton, jakieś maszyny rolnicze. Cisnę z tym do gospodarza niedaleko Koszalina, a później jadę oglądać naczepę, bo ta którą ciągam teraz jest pożyczona. Jak odbiorę naczepę mam kurs od Jarka paleciarza z paletami do Niemiec. Komentujcie ludzie Smile

Image

Image

Image



RE: Ogień EXPRESS by Szymek - ZbieglyMorson - 08/01/2019 08:31 PM

Dycha! I Kurteczka do szatni ;P Jak zawsze na wysokim poziomie Big Grin


RE: Ogień EXPRESS by Szymek - Krystian30 - 08/01/2019 08:38 PM

Ale tirasekWykrzyknik Wal na pewu na fb Wink


RE: Ogień EXPRESS by Szymek - kamyczek - 08/01/2019 10:21 PM

Chciałbym się do czegoś doczepić ale nie ma do czego Tongue dobra robota!


RE: Ogień EXPRESS by Szymek - Szymon500 - 11/01/2019 08:26 PM

Siemka, dziś foteczki z kursu na Groningen z paletami od Jarka, dogadałem się z nim, że o 6:30 mam czekać na placu z otwartymi plandekami. Wstałem jakoś o 5, wypiłem kawe, zrobiłem sobie śniadanko, obejrzałem coś w TV i wyjechałem z domu o 6. O godzinie 6:20 byłem na firmie, pracownik ochrony otworzył mi bramy, na szybkości otworzyłem plandeki i czekałem na załadunek. Ładowałi mnie 45 minut, zarzucilem pasy co drugi sztapel w razie kontroli zeby się BAG'owcy nie przywalili zbyt mocno, zasnąłem plandeki i byłem gotowy do wylotu. Wsiadam do kabiny, włożyłem swoją kartę bo lecialem wcześniej na karcie teścia (każdy chyba wie po co), ruszyłem od Jareczka i nagle wyskoczył mi błąd, coś działo się z turbo, złoty pakiet serwisowy jest więc z miejsca pojechałem na serwis, była to jakaś drobnostka, ale jednak 2,5 godziny zeszło na serwisie. Wyruszylem z serwisu i już na spokojnie zamierzałem w kierunku Holandii. Pozdro do następnego, zachęcam do komentowania, sypie repki Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Ogień EXPRESS by Szymek - Krystian30 - 11/01/2019 09:48 PM

Klasa 10/10


RE: Ogień EXPRESS by Szymek - Redek - 11/01/2019 09:53 PM

Fajnie się prezentuje Twój zestaw. Smile


RE: Ogień EXPRESS by Szymek - Szymon500 - 12/01/2019 07:01 PM

Kilka strzałów z ostatnich dni, na dniach wlatuje nowy zestaw do mojej firmy, ponieważ jest coraz więcej roboty na Norwegie a moje auto tak średnio spełnia warunki, więc wyczekujcie. Zapraszam do komentowania, sypie repkami Smile

Image

Image

Image

]Image

Image

Image



RE: Ogień EXPRESS by Szymek - Aras. - 12/01/2019 11:14 PM

Pięknie, krótko i na temat :E