eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mleczko Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Mleczko Trans (/thread-48837.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Mleczko Trans - Matias00 - 09/01/2019 11:29 PM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
O nas

Firma Mleczko Trans zainaugurowała swoją działalność na rynku krajowego transportu drogowego w latach 90’tych. Jest to mała rodzinna firma którą stworzył mój ojciec. Jad dołączyłączyłem 3 lata temu i wspomagam tatę. Nasz tabor nie jest nowoczesny jest taki jakiego aktualnie potrzebujemy. Siedziba firmy mieści się w Wiskitkach na ulicy Zagródź 26. Obecnie mamy 3 zestawy marki Scania, Renault i Volvo a także chłodnie umożliwiające przewóz artykułów żywnościowych (mrożonych, schłodzonych) w temperaturze od -25°C do +25°C o ładowności do 24 ton. Wspópracujemy z okolicznymi spedycjami zajmującymi się logistyką chłodniczą. Naszymi głównymi partnerami logistycznymi są FM Logistic, TBX Logistic, Tesco, Green Factory Logistic. Stwierdziliśmy, że nadszedł nasz czas aby zaprezentować się i znaleźć nowych potencjalnych klientów. Chcielibyśmy w przyszłości powiększać swoją flotę i zatrudniać większą ilośc kierowców a przede wszystkim myśleć nad transportem międzynarodowym lecz to odległa kwestia.


Tabor

Niebawem

Marka: Volvo / Schmitz
Model: FH12 Globetrotter xl / SKO 24
Rok Produkcji: 2002 / 2007
Emisja spalin: Euro 3 
Moc silnika: 440km

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Marka: Renault / Schmitz
Model: Magnum dxi / SKO 24
Rok Produkcji: 2004 / 2014
Emisja spalin: Euro3 
Moc silnika: 440km

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Marka: DAF
Model: 105 SSC
Rok Produkcji: 2004 / 2014
Emisja spalin: Euro3 
Moc silnika: 460km

Baza

Niebawem

Zagródź 26
96-315 Wiskitki


Galeria

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Zapraszam do sekcji komentarze!

______________________________________________________________
Nie poszukujemy kierowców.



RE: Mleczko Trans - DawidK - 09/01/2019 11:34 PM

W końcu coś fajnego na rynku! Przedstawienie firmy jak i opis bardzo fajne, ale zestawy są jeszcze lepsze Smile Fajnie czuć klimacik, tylko czekać na jakąś fajną relacje 10/10


RE: Mleczko Trans - Owca - 09/01/2019 11:35 PM

Jak dla mnie bombaWykrzyknik Cóż więcej tu pisać. Powodzenia!


RE: Mleczko Trans - Olexon - 09/01/2019 11:40 PM

Fajnie się zapowiada mam nadzieję że utrzymacie się jak najdłużej ?


RE: Mleczko Trans - Michal_Z_gno - 10/01/2019 01:48 AM

Panie ale w Grójcu nie ma ulicy sosnowej a tym bardziej sosnowej 65 (tak jakoś mi się to sprawdziło w google) :E
A serio to prezentacja pierwsza klasa i powodzenia na rynku vsek Smile


RE: Mleczko Trans - Dolar - 10/01/2019 06:06 AM

Fajnie jest, pomysł z naczepą ex. Fresh to poezja :E


RE: Mleczko Trans - Perkins - 10/01/2019 07:17 AM

Widziałbym odwrotnie naczepy. Tak to git :E


RE: Mleczko Trans - Iśmik - 10/01/2019 11:48 AM

Te felgi mi jakoś nie podchodzą w autach. Poza tym klasa! Big Grin


RE: Mleczko Trans - WeiserPL - 10/01/2019 05:44 PM

Ooo jakaś krajówka, typowe zestawy-podoba mi się Big Grin Szkoda, że nie ma żadnej wydanej mapy Polski w dużej skali jak np. Polish GTS to by ciekawiej się jeździło i przyjemniej. Mam nadzieję, że pomimo to dacie radę z relacjami Wink


RE: Mleczko Trans - Redek - 10/01/2019 10:35 PM

Dzięki chłopaki za taki odzew! Mega nas to motywuje zwłaszcza na początku. Smile

Cytat:Dane zlecenia:
Miejsce załadunku: Rolmlecz Toruńska 12, 26-600 Radom
Ilość palet: 24 epal - LTL
Masa butto: 16300 Kg
Uwagi: Temperatura transportu: +4°C
Miejsce rozładunku: Spółdzielnia Mleczarska "MLEKPOL" GRAJEWO Elewatorska 13, 19-203 Grajewo

Cytat:10.01.2019

Tak więc pokaże wam trasę z dzisiaj. Właśnie popijam zimne piwko i czekam do godziny dziesiątej na załadunek w Polmosie do biedronki ale do rzeczy. Z Grójca wyleciałem po jedenastej droga lekko zakorkowana śniegiem srogo posypało na Mazowszu w ostatnich dniach. Byłem na Rolmleczu po dwunastej szybko mnie wpuścili pod rampę na załadunek 24 palety serków wiejskich do Grajewa. Wyleciałem jak superman z mleczarni i dzida na Podlasie. :E W Grójcu stanąłem na orlenie i zapaliłem ogień, czara ognia tarczka fruwała tu i tam. Zjadłem po drodze hot doga przepiłem zimną colą i ogień. Doleciałem jakoś przed osiemnastą czas mojej pracy powoli dobiegał końca. Do Polmosu miałem 54 kilometry no i niestety musiałem się wspomagać. :E Dwudziesta druga wyjechałem z pustymi paletami z Grajewa. I tak jechałem powoli co by uwagi na siebie nie rzucać. Na szczęście żadnej kontroli nie napotkałem. Jedynie niebieskich raz minąłem z suszarką ale chłopaki na CB uprzedzili mnie. No i co rzepę zdjąłem już przed Polmosem pozwolili wjechać na magazyny i stoję z boku sobie grzecznie do jutra. :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image