eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z grą :( - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Problem z grą :( (/thread-48897.html)



Problem z grą :( - picior4 - 18/01/2019 07:47 PM

Witam, od razu przechodzę do sedna sprawy.
Po ostatniej aktualizacji ETS-a, czyli do wersji 1.33 gra zaczeła mieć następujący problem:
Podczas uruchamiania działa normalnie, docieramy do menu głównego po czym klikamy "Jazda" i tutaj właśnie zaczyna się problem.
Gra wczytuję się do połowy (pasek postępu) po czym robi się czarny ekran, czasem się minimalizuje i znów wczytuje. Potrafi tak z trzy, cztery a czasem i nawet pięć razy.
Po którymś razie gra się wreszcie wczyta i ląduje w kabinie swojej wirtualnej ciężarówki, mogę ją odpalić, zatrąbić, zaciągnąć i puścić hamulec postojowy etc. jednak nie mogę skręcać kierownicą, ani nawet "dodać gazu" naciskam strzałkę do przodu (gram na klawiaturze) i auto nie reaguje. Po ponownym uruchomieniu gry nawet jako administrator problem nie znika.
Może miał ktoś podobną sytuację?
Pozdrawiam!


RE: Problem z grą :( - Ania - 18/01/2019 07:55 PM

Gdybyś wrzucił nam tutaj game.log byłoby nieco łatwiej określić co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Skoro po aktualizacji są problemy to być może któryś mod robi problem?


RE: Problem z grą :( - picior4 - 18/01/2019 08:02 PM

(18/01/2019 07:55 PM)Ania napisał(a):  Gdybyś wrzucił nam tutaj game.log byłoby nieco łatwiej określić co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Skoro po aktualizacji są problemy to być może któryś mod robi problem?
Tutaj jest mój game.log, choć nie wydaje mi się żeby była to wina modów ponieważ na drugim profilu (używam go do jazdy na mp) dzieję się dokladnie to samo.

game.log:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Problem z grą :( - kamyczek - 18/01/2019 08:32 PM

Sprobuj odpalic najpierw z opengl, i zobacz czy tak bedzie. potem z directx. jak tak bedzie no to zaktualizuj directxa i zobacz ponownie.


RE: Problem z grą :( - kamyczek - 18/01/2019 08:33 PM

i wylacz fullscreen Smile


RE: Problem z grą :( - _PMA - 19/01/2019 02:40 AM

Napewno powinieneś się pozbyć:
- mod Accessory parts all trucks v5.0
- plugin trucksbook64

No i przyznam, że odważny jesteś używając tylu modów przy 2gb wolnej pamięci :>


RE: Problem z grą :( - picior4 - 19/01/2019 11:20 AM

Problem rozwiązany, dziękuję wszystkim za pomoc!
Można zamknąć temat.