eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zlecę wykonanie bazy - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Zlecenia (/forum-393.html)
+---- Wątek: Zlecę wykonanie bazy (/thread-49013.html)



Zlecę wykonanie bazy - kazan1234 - 27/01/2019 12:38 AM

Siemka! Szukam jakiejś duszyczki co by zrobiła mi bazę firmową. Wymagań nie mam dużych, jedyne to takie żeby to jakoś ładnie sie prezentowało i trzymało ,,kupy" (poukładane, żadnego bałaganu). Baza ma znajdować się niedaleko siedlec (fajnie jakby ktoś dodał na miejscu bazy miasto lukow oraz jakąś małą firme), parking dla ciężarówek, biuro, mały serwis i dystrybutory paliwa. Oczywiście za wszystko zapłacę


RE: Zlecę wykonanie bazy - maciek5200 - 09/03/2019 11:27 AM

PV jeżeli jeszcze aktualne


RE: Zlecę wykonanie bazy - Joymaxx - 13/10/2021 03:01 PM

Jak chcesz to pisz pw. Profesjonalna robota.


RE: Zlecę wykonanie bazy - Ballino - 13/10/2021 07:43 PM

Potrafisz robić dobre modele. Więc z doświadczenia Ci powiem żebyś zrobił model 3d bazy, wyexportował go do gry i niech jakiś magik Ci doda to w map edytorze. Bo nie oszukujmy się ale twórcy tych baz jedyne co mogą wyczarować to poustawianie modeli SCS na jakimś placu i tyle z ładnej bazy


RE: Zlecę wykonanie bazy - kazan1234 - 14/10/2021 10:24 AM

(13/10/2021 07:43 PM)Ballino napisał(a):  Potrafisz robić dobre modele. Więc z doświadczenia Ci powiem żebyś zrobił model 3d bazy, wyexportował go do gry i niech jakiś magik Ci doda to w map edytorze. Bo nie oszukujmy się ale twórcy tych baz jedyne co mogą wyczarować to poustawianie modeli SCS na jakimś placu i tyle z ładnej bazy

Ten wątek był stworzony dwa lata temu. Już mi dawno, dawno temu kolega dodał mój warsztat także nawet nie wiem po co ten typ odkopywał dwuletni wątek Tongue


RE: Zlecę wykonanie bazy - BaKing - 14/10/2021 11:32 AM

(14/10/2021 10:24 AM)kazan1234 napisał(a):  
(13/10/2021 07:43 PM)Ballino napisał(a):  Potrafisz robić dobre modele. Więc z doświadczenia Ci powiem żebyś zrobił model 3d bazy, wyexportował go do gry i niech jakiś magik Ci doda to w map edytorze. Bo nie oszukujmy się ale twórcy tych baz jedyne co mogą wyczarować to poustawianie modeli SCS na jakimś placu i tyle z ładnej bazy

Ten wątek był stworzony dwa lata temu. Już mi dawno, dawno temu kolega dodał mój warsztat także nawet nie wiem po co ten typ odkopywał dwuletni wątek Tongue

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :E