eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
EM-Trans Emil Mikurenda - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: EM-Trans Emil Mikurenda (/thread-49190.html)



EM-Trans Emil Mikurenda - dikej1998 - 10/02/2019 06:06 PM

Image

Historia

Dnia 22.11.2017 postanowiłem otworzyć firmę, dwa dni póżniej pojawiłem się w urzędzie i otworzyłem własny biznes. Przez ponad rok firma działała na terenie Uni Europejskiej i świadczyła usługi transportowe autem do 3,5T.

Image

Pod koniec 2018 postanowiłem zmienić trochę usługi mojej działalności i zacząłem rozglądać się za zestawem. Po około dwóch miesiącach znalazłem odpowiedni ciągnik i naczepę, dnia dzisiejszego odebrałem ciągnik od kolegi który mi go przyprowadził do kraju. Przekazał mi wszystkie dokumenty, oraz kluczyki a ja niezwłocznie udałem się do Wydziału Komunikacji aby zarejestrować auto.Już nie długo więcej informacji na temat firmy, dowiecie się miedzy innymi, co będziemy wozić i gdzie będziemy jeździć.


Wrzucę wam 3 fotki robione na szybko ciągnika już po przerejestrowaniu, jutro jadę odebrać naczepę. Jeśli będzie czas to też strzele pare fotek dla was.


Image
Image
Image



RE: EM-Trans Emil Mikurenda - dikej1998 - 11/02/2019 07:49 PM

Witam!

Witam wszystkich serdecznie, tak jak wczoraj pisałem dzisiaj wybrałem się odebrać naczepę od znajomego.Wstałem rano ubrałem się zabrałem tablice do naczepy i dowód i wyruszyłem pod Warszawę do znajomego na plac.

Image
Image
Image

Po spięciu zestawu, odstawiłem go na bok i przesiadłem się do osobówki kolegi.Pojechaliśmy na obiad uczcić odebranie zestawu, niestety musiał być bez alkoholowy. Minęły około 3 godziny, wróciliśmy na plac.Ja przesiadłem się do Dafa a koleżka wrócił do swojego biura.Gdy tylko usiadłem za kierownicą chciałem jak najszybciej jechać w trase, ale niestety musiałem wracać do Lublina załatwić jeszcze pare spraw przed pierwszą trasą.

Image


Niestety gdy dojechałem do swojego rodzinnego miasta zapadał zmrok, udałem się na parking na którym miałem już wykupione miejsce pod mój zestaw. Jutro rano będę rozmawiał ze spedycją z którą miałem dogadane wstępne warunki umowy. Trzymajcie kciuk żeby wszystko poszło zgodnie z planem, a możliwe że już jutro pojadę w trase. Pozdrawiam trzymajcie się.

Image
Image




RE: EM-Trans Emil Mikurenda - Kędzierzawy - 11/02/2019 08:10 PM

Zdjęcia w sumie okej, coś na poprawę grafiki np. Mod by się przydał i było by okej. Powodzenia!!


RE: EM-Trans Emil Mikurenda - Marcin1693 - 11/02/2019 08:29 PM

Spoko fotki Smile