eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Gra wywala do Pulpitu - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Gra wywala do Pulpitu (/thread-49212.html)



Gra wywala do Pulpitu - kuba654 - 12/02/2019 11:15 PM

Witam.
Mam jakiś problem z grą.Wydaje mi się, że problem pojawia się na części mapy w północnych krajach (Skandynawia). Miałem np. transport na północ Finlandii i za każdym razem wywalało mi zaraz jak ukazało mi się miasto Rovaniemi. W tym miejscu zauważyłem to szczególnie, bo kilka razy próbowałem od nowa wjechać to tego miasta, ale nigdy mi się to nie udało. Zawsze błąd pojawia się w tym samym miejscu. Myślę, że jest to jakiś problem z ładowaniem mapy.. Gra zacina się na kilka sekund, po czym wyrzuca do Pulpitu, bez żadnego błędu. Proszę o pomoc

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Gra wywala do Pulpitu - kuba654 - 13/02/2019 12:09 AM

W międzyczasie udało mi się znaleźć rozwiązanie na zagranicznym forum. Okazało się, że winny jest Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.. Wyłączyłem go i udało mi się dojechać do Rovaniemi Smile Może komuś przyda się ta informacja Wink Temat do zamknięcia