eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
wywala do Steam - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: wywala do Steam (/thread-49237.html)



wywala do Steam - nowson - 14/02/2019 05:50 PM

Cześć
Wywala mi grę do Steam. Najnowszy Promods

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: wywala do Steam - Adam.J - 14/02/2019 06:03 PM

Ale na Euro Truck Simulator 2 ver.1.34 nie ma jeszcze PM


RE: wywala do Steam - nowson - 14/02/2019 07:00 PM

ok , juz rozumie .
Mam najnowszą wersję ETS2 na którą nie ma zaktualizowanego ProMods


RE: wywala do Steam - Nicko - 14/02/2019 07:11 PM

PM to promods... Musisz grać na 1.34 bez niego, albo zmienić wersję na 1.33 w Steam/Prawy przycisk myszy na ETS2 w liście gier, zakładka Bety i zaznaczasz: 1_33_x for incompatibile mods i tyle


RE: wywala do Steam - nowson - 22/11/2019 07:25 PM

Znowu mam problem z grą
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: wywala do Steam - Altair - 22/11/2019 07:30 PM

Moze nie wszystkie mody dzialaja na tej przywroconej starszej wersji gry?


RE: wywala do Steam - nowson - 22/11/2019 07:58 PM

Mam wersje gry 1.35.3.20 i najnowsze ProMods 2.42 ale pisze że są nie kompatybilne


RE: wywala do Steam - RadolSzczecin - 22/11/2019 08:01 PM

Cytat:Mod 'ProMods Assets Package' dependency DLC 'dlc_balt' is missing.

Nie masz chyba tego dlc.

Po za tym to ja tam widze wiecej baboli...wygląda na to że najnowszy promods nie jest kompatybilny w dół.

Zastanawiają mnie te błędy:
Cytat:00:01:27.890 : <ERROR> Unable to find trailer by name 'trailer.schw_ovrwght.aircond'. Skipping trailer definition for cargo '@@cn_aircond@@' (aircond). File: /def/cargo/aircond/schw_ovrwght.aircond.dlc_trailers.sii
00:01:27.890 : <ERROR> Unable to find trailer by name 'trailer.schw_ovrwght.driller'. Skipping trailer definition for cargo '@@cn_driller@@' (driller). File: /def/cargo/driller/schw_ovrwght.driller.dlc_trailers.sii
00:01:27.890 : <ERROR> Unable to find trailer by name 'trailer.schw_ovrwght.helicopter'. Skipping trailer definition for cargo '@@cn_helicopter@@' (helicopter). File: /def/cargo/helicopter/schw_ovrwght.helicopter.dlc_trailers.sii
00:01:27.890 : <ERROR> Unable to find trailer by name 'trailer.schw_ovrwght.roller'. Skipping trailer definition for cargo '@@cn_roller@@' (roller). File: /def/cargo/roller/schw_ovrwght.roller.dlc_trailers.sii
00:01:27.891 : <ERROR> Unable to find trailer by name 'trailer.schw_ovrwght.tracks'. Skipping trailer definition for cargo '@@cn_tracks@@' (tracks). File: /def/cargo/tracks/schw_ovrwght.tracks.dlc_trailers.sii
00:01:27.891 : <ERROR> Unable to find trailer by name 'trailer.schw_ovrwght.tractor'. Skipping trailer definition for cargo '@@cn_rstractor@@' (tractor). File: /def/cargo/tractor/schw_ovrwght.tractor.dlc_trailers.sii
00:01:27.891 : <ERROR> Unable to find trailer by name 'trailer.schw_ovrwght.tube'. Skipping trailer definition for cargo '@@cn_tube@@' (tube). File: /def/cargo/tube/schw_ovrwght.tube.dlc_trailers.sii
00:01:27.891 : <ERROR> Unable to find trailer by name 'trailer.schw_ovrwght.yacht'. Skipping trailer definition for cargo '@@cn_yacht@@' (yacht). File: /def/cargo/yacht/schw_ovrwght.yacht.dlc_trailers.sii

Albo masz coś z kolejnością modów albo czegoś brakuje, albo coś z promodsem...albo coś tam innego... Szczerbol

p.s.
Dlatego przestałem grać z modami i mapami Tongue
Obcowanie z tą grą stało się bezstresowe.


RE: wywala do Steam - nowson - 22/11/2019 09:21 PM

Zastanawiam się czy czasem nie muszę mieć wykupionych wszystkich map jakie są dostępne żeby działał ProMods?


RE: wywala do Steam - Zielony - 23/11/2019 09:52 AM

(22/11/2019 09:21 PM)nowson napisał(a):  Zastanawiam się czy czasem nie muszę mieć wykupionych wszystkich map jakie są dostępne żeby działał ProMods?

Kolego musisz mieć wszystkie dodatki mapowe (czyt DLC) żeby nie wyrzucało Cię z gry do steam-a.