eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Škoda Felicia - 1.3 LXi - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: Škoda Felicia - 1.3 LXi (/thread-49420.html)

Strony: 1 2


Škoda Felicia - 1.3 LXi - Dorpolowy - 26/02/2019 10:32 PM

Witam!

Chciałbym Wam zaprezentować tak zwane " pierwsze " wozidło które zostało nabyte na dniach :E. Škoda Felicia 1.3 LXi z 1996 roku. Jestem trzecim polskim właścicielem, auto zostało zakupione w polskim salonie gdzie od nowości posiadało czarne tablice rejestracyjne, rok temu auto odkupił mój dobry znajomy, a jakiś czas temu auto trafiło w moje ręce Big Grin Na chwilę obecną korzysta z niego głownie moja dziewczyna na dojazdy do pracy Tongue.

Auto jak na swoje lata trzyma się bardzo dobrze, ruda nie chrupie tak strasznie, pod maską skrywa się niezawodnych 68 kucyków co nie jedno auto z pod świateł by objechało :E. A co do przebiegu to na dzień dzisiejszy na liczniku jest 210 tyś z groszami :E.

Nie będę tu wrzucał pełnego opisu technicznego auta, jak ktoś chce się dowiedzieć więcej to wyjdzie w praniu.


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.\

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Skodilak wymaga małych poprawek lakierniczych które będą przeprowadzane w ten weekend. Mam zamiar wrzucić więcej fotek i napisać więcej o tym aucie jak już trochę będzie nim polatane. Póki co oswajam się z tym autem :E



RE: Škoda Felicia - 1.3 LXi - Michal_Z_gno - 26/02/2019 11:06 PM

Większość aut tej marki to Polskie salony (Skoda w Polsce ma wysoką sprzedaż w salonach więc nie ma za bardzo sensu szukać takich aut na zachodzie) Tongue
Fotki oczywiście ładne ale pokaż w środku to auto.


RE: Škoda Felicia - 1.3 LXi - limowski - 02/03/2019 12:35 PM

Škoda jak to Škoda, miałem podobną ale zupełnie inną. Fajnie zachowany egzemplarz trafiłeś.


RE: Škoda Felicia - 1.3 LXi - .:Seba11:. - 03/03/2019 10:49 AM

I gdzie są te prace blacharskie? :E


RE: Škoda Felicia - 1.3 LXi - Dorpolowy - 23/03/2019 02:26 PM

A więc przyszły cieplejsze dni i można coś było podłubać przy aucie, ogólnie to chwilowo odpuściliśmy prace blacharskie, ponieważ raz że brakuje czasu, i pogoda zbytnio nie pozwała na przeprowadzenie tych prac. Tak na dzień dzisiejszy prezentuje się Skodilak, w zeszłym tygodniu trochę poprawiłem czarnidłem zderzaki i lusterka by trochę to lepiej wyglądało :E. Do kupna pozostało mi kupić komplet letnich opon oraz ciekawe kołpaki. Nie mam zamiaru wrzucać jakichś BBS'ów bo nie ma to racji bytu :E i pokrowce na fotele Wink, mam również w planach całkowicie zmienić nagłośnienie bo oryginalne głośniki powoli nie wyrabiają :E

Auto na dzień dzisiejszy jeździ, skręca, hamuje, nic tylko tankować i wkurzać się na tego potwora :E


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Škoda Felicia - 1.3 LXi - Iśmik - 23/03/2019 06:59 PM

Ma to chociaż wspomaganie? XD


RE: Škoda Felicia - 1.3 LXi - Dorpolowy - 23/03/2019 07:27 PM

(23/03/2019 06:59 PM)Iśmik napisał(a):  Ma to chociaż wspomaganie? XD

Nie ma, a twoich rodziców ma? :E nie każde auto musi posiadać wspomaganie :v


RE: Škoda Felicia - 1.3 LXi - Michal_Z_gno - 24/03/2019 12:30 AM

W środku widać taka typowa solidność lat dziewięćdziesiątych (w nowych autach wnętrza sprawiają wrażenie i często też są takie, że strach czegoś dotknąć aby nie popsuć) Tongue
Fotki też oczywiście pierwsza klasa.


RE: Škoda Felicia - 1.3 LXi - Ukaszeł - 24/03/2019 03:47 AM

Ja bym zaczął od zmiany kierownicy na jakąś normalną, no i nie zapomnij o zmianie zapachów w aucie na coś normalnego, ja mam wunderdałna na lusterku żeby se coś wisiało :E a dla zapachu mam w kratke jakieś różowe coś, ale ma wlecieć california więc będzie śmierdzieć niesamowicie wiśniami :E no i zapraszam na światła, zobaczymy co ta skodunia potrafi XD


RE: Škoda Felicia - 1.3 LXi - Michal_Z_gno - 24/03/2019 11:01 AM

(24/03/2019 03:47 AM)Ukaszeł napisał(a):  no i zapraszam na światła, zobaczymy co ta skodunia potrafi XD

Pod warunkiem że w golfie Ci tłumik nie spadnie lub coś innego nie odleci przy ruszaniu to fakt na światłach będziesz mieć większe szanse :E