eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Euro Logistics (/thread-49431.html)



RE: Euro Logistics - michalz - 07/10/2019 06:53 AM

Fotki fajne ale sprobuj roznych ujęć, wiele kadrow jest prawie identycznych Wink Tongue


RE: Euro Logistics - Niktoś - 07/10/2019 07:49 AM

Jest dobrze Smile


RE: Euro Logistics - Galaxy - 07/10/2019 01:47 PM

Jest fajnie ^^ Big Grin Jakby jeszcze dorzucił mod graficzny.. to byłoby ideolo Big Grin


RE: Euro Logistics - Niktoś - 07/10/2019 06:42 PM

Zgadzam się z przedmówcą,zestaw i fotki gicior,ale za ciemne,takie scsowskie baardzo...


RE: Euro Logistics - Michal_Z_gno - 07/10/2019 11:27 PM

Na ostatniej fotce przydałoby się tą idealną gładź podłoża jakoś ogarnąć ale tak to relacja spoko Tongue


RE: Euro Logistics - Hiszpann - 12/10/2019 06:48 PM

Poniedziałek (07.10.2019)

Poniedziałek jak to poniedziałek trzeba zapierdzielać do roboty na szczęście 66 godzin pauzy wychodziło mi około godziny 12 więc nie musiałem się spieszyć z wyjazdem. Gdy dojeżdżałem do firmy było w pół do 11 wypakowałem rzeczy do kani i pojechałem na zakupy na 2 tygodnie w trasie, przyjechałem znowu wpakowałem ale jedzenie odstawiłem samochód i poszedłem sprawdzić jak kania wygląda czy wszystko w porządku. Kania nawet nie tknięta Big Grin więc zalogowałem się i zrobiłem rozpoczęcie. Nie ma to jak zajechać na bazę i mieć załadowany samochód, gdy wybiło kilka minut po 12 wyleciałem w stronę granicy z Czechami. Po 4 godzinach i 26 minutach przyszedł czas na 45 minut pauzy szybkie robienie kanapek i rura na stację po dużą kawę, te 45 minut strzeliło jak z bata i już trzeba było lecieć dalej. Pod koniec mojego czasu jazdy doleciałem pod granicę z Czechami i tam robiłem 11 godzin pauzy

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wtorek (08.10.2019)

Po zrobieniu 11 godzin pauzy ruszyłem w stronę Austrii gdyż tam miałem rozładunek. Podróż umilały mi piękne widoki czeskiej panoramy, gdy już dojechałem do miejsca rozładunku musiałem się szybko uwinąć z nim gdyż jeszcze dzisiaj miałem załadunek do Włoch, nie całe 55 minut i już byłem w drodze do miejsca załadunku. Na nim też szybka akcja ponieważ kończył mi się czas jazdy i pracy i tak jak na rozładunku nie cała godzinka i rura na parking. Na szczęście gdy doleciałem na parking można było sobie rajkę wybierać, stanąłem zrobiłem zakończenie i poszedłem spać.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Środa (09.10.2019)

No i już połowa tygodnia zleciała Big Grin Ja koło 7 rano kierowałem się w stronę makarona bo wczoraj załadowałem do Rzymu, od samego rana jedne z piękniejszych widoków na tej trasie, wszędzie wielkie góry więc było na co popatrzeć. Po niedługim czasie dojechałem do granicy z Włochami i mój czas nieubłaganie dobiegał końca doleciałem do stacji na której planowałem dzisiejszą pauzę ale zostało mi jeszcze 45 minut więc zaryzykowałem i pojechałem na następną, gdy wjeżdżałem na parking zostało mi 3 minuty jazdy ale na szczęście były rajki wolne więc zaparkowałem i zacząłem robić pauzę

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Znowu podzielona relacja na dwie części (1/2) następna część ukaże się niedługo



RE: Euro Logistics - patrykjanka17 - 12/10/2019 07:40 PM

Ładne foty Big Grin


RE: Euro Logistics - Ziom - 12/10/2019 07:50 PM

Jak dla mnie. Relacja bomba Biggrin Wink.


RE: Euro Logistics - Adam.J - 12/10/2019 09:19 PM

Super fotki 10/10


RE: Euro Logistics - Niktoś - 13/10/2019 08:15 AM

No ładne foty Smile