eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Początki w Map-Edytorze. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Początki w Map-Edytorze. (/thread-49441.html)

Strony: 1 2


Początki w Map-Edytorze. - ZbieglyMorson - 01/03/2019 01:34 PM

Witam ostatnio, jakaś taka chęć mnie zabrała aby uczyć się map edytora.
I mam zamiar wstawiać tutaj moje postępy co do tego programu, tak wygląda moja pierwsza praca.

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Początki w Map-Edytorze. - Michal_Z_gno - 01/03/2019 01:46 PM

Jak na pierwszą pracę w ME to jest super bo większość jednak te pierwsze prace ma mniej skomplikowane niż to co pokazałeś.


RE: Początki w Map-Edytorze. - GrakuPL - 01/03/2019 02:08 PM

Pracuj dalej, powodzenia. Big Grin


RE: Początki w Map-Edytorze. - elot360 - 01/03/2019 03:20 PM

Dobry początek.


RE: Początki w Map-Edytorze. - Adam.J - 01/03/2019 03:53 PM

Ciekawie to wgląda jak na początki Smile.


RE: Początki w Map-Edytorze. - Dawid2849 - 01/03/2019 04:06 PM

Bardzo ładne! Aż mi się wiezyć nie chcę, że to początki! Powodzonka życzę!


RE: Początki w Map-Edytorze. - ZbieglyMorson - 01/03/2019 07:23 PM

Dzięki panowie! Za miły odbiór. I tak to serio jest moja pierwsza praca w MP, nigdy nie miałem styczności kiedyś chciałem, ale jakoś nigdy nie było czasu, w sumie teraz też nie ma ale, jakaś taka chęć mnie nabrała. Na ten moment pracuję nad bazą dla mojej firmy, nie chce zamawiać u kogoś bo wiadomo kto wie najlepiej jak ma wyglądać baza firmy? No przecież nikt inny jak jej szef, nie chciałem zamawiać u kogoś bo to tłumaczenia dużo a i tak czasami nie wychodzi tak jak się chce, więc postanowiłem zrobić samemu. Na ten moment budowa bazy trwa, postępy pracy oceniam na jakieś 8 do 10 % Tak że na prawdę nie wiele, coś tam już powstaje ale jest to znikomy widok. Myślę że będę wrzucał co jakiś czas postępy z budowy.

NA TEN MOMENT WYGLĄDA TO TAK !

Chciałem aby na bazie znajdowała się działająca stacja, oraz działający magazyn z którego można pobierać ładunki, więc znalazły się takie prefaby.

Image

Image

Image

Image

Image

Planuję tu postawić jakąś myjnie czy coś innego, no zobaczymy coś pewnie z czasem tu dojdzie, i na pewno miejsca będzie nie wiele bo nie lubię mieć wolnej przestrzeni, za pewne całą baza będzie w stylu takim że będzie mało miejsca Smile

Image




RE: Początki w Map-Edytorze. - WiTo - 10/03/2019 10:50 AM

Jak na początki to bardzo dobrze ci idzie oby tak dalej Smile


RE: Początki w Map-Edytorze. - Nicko - 11/03/2019 10:49 PM

Gut mapen :E


RE: Początki w Map-Edytorze. - ZbieglyMorson - 18/03/2019 12:45 AM

Hej Hej! Trochę czasu minęło od ostatnich zdjęć, ale nie miałem na prawdę czasu na MP bo jak wiadomo długo to zajmuj, dziś przychodzę do was już z 3 pracą a jest to nie wielki domek na obrzeżach Lublina. Jest to pierwszy domek na tym osiedlu iż mam zamiar stworzyć tu więcej domków Big Grin

Na ten moment wygląda to tak

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Z góry przepraszam za tak wiele zdjęć ale chciałem to przedstawić z każdej strony Big Grin
Zapraszam do oceniania oraz komentowania Big Grin Miłego wieczoru!