eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] As Stable physics for 1.34.XX by Rockeropasiempre - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Modyfikacje do ETS 2 (/forum-124.html)
+----- Dział: Ekonomia i Fizyka jazdy (/forum-417.html)
+----- Wątek: [ETS2] As Stable physics for 1.34.XX by Rockeropasiempre (/thread-49442.html)



As Stable physics for 1.34.XX by Rockeropasiempre - Rockeropsiempre - 01/03/2019 08:18 PM

As Stable physics for 1.34.XX by Rockeropasiempre

Aktualizacja mod.

ZABRONIONE JEST ZAKWATEROWANIE PRACY NA ZADNYM SERWERZE BEZ ZEZWOLEN.


Image





Dane techniczne:

WAŻNE: SPRÓBUJ, ABY NIE USTALIĆ BARKA INTENSYWNOŚCI HAMULCA NA MAKSYMALNIE, NA PÓŁ JEST TO DOBRY.

Mod wpływa bezpośrednio na zachowanie pojazdu na drodze i sprawia, że jazda staje się bardziej znośna dla tych, którzy nie lubią się przewracać w kółko.
Dlatego jeśli to, co lubisz, jest zachowaniem jak najbardziej realnym, NIE POBIERAJ TEGO MODA.
Zachowanie ma bezpośredni wpływ na rozkład siły hamowania, masę pojazdu, tendencję do podsterowności, przechył kabiny, opór powietrza, przyczepność opon i wiele innych regulacji.
Wszystko to osiąga się przy aktywacji mod. W załączonym filmie możesz zobaczyć zachowanie z modem i bez niego. Aktywacja modu w minucie 1.30 wideo.

Zmiany w tej wersji:

- Usunięto poprzedni plik fizyczny.
- Aktualizacja obecnej fizyki dla jej działania w 1.34.XX
- Poprawiony parametr hamowania.
- Naprawiono parametry pochylenia kabiny.

Waga pliku: 88 Kb


Wersja gry: 1.34.XX

Autor: Rockeropasiempre

Pozdrowienie.

Link:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: As Stable physics for 1.34.XX by Rockeropasiempre - Adriano1151 - 05/01/2020 03:10 PM

wie ktoś jak odpowiednio ustawić ustawienia ? bo mam na maxa stabilność kabiny i naczepy a i tak na ostrych zakrętach ląduje na boku


RE: As Stable physics for 1.34.XX by Rockeropasiempre - Bozo - 05/01/2020 03:43 PM

Adriano1151 - Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten mod jest na wersję 1.34. Pewnie dlatego masz "problem".


RE: As Stable physics for 1.34.XX by Rockeropasiempre - Adriano1151 - 05/01/2020 03:57 PM

(05/01/2020 03:43 PM)Bozo napisał(a):  Adriano1151 - Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten mod jest na wersję 1.34. Pewnie dlatego masz "problem".

a no tak Szczerbol czytałem wcześniej a i tak pobrałem SzczerbolSzczerbol