eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - Kędzierzawy - 18/04/2019 08:49 AM

Bardzo ładnie..


RE: Pjoter Transport - kacper233 - 18/04/2019 09:41 AM

Doczekałem się relacji! Tongue


RE: Pjoter Transport - Paweł - 18/04/2019 09:54 PM

Witam!
Pewnego dnia zadzwonił do mnie Konrad z ofertą pracy, a mu ciężko odmówić tak więc znalazłem się tutaj. W Sobotę z rana udałem się z domu w
Poznaniu aż do Krakowa po odbiór Scanii, która musiała patrzeć na dom szefa. Zabrałem ze sobą kolegę po drodze, żeby moja osobówka nie musiała robić
tego samego. U Konrada byłem koło godziny 14, wypiliśmy kawę, kazał mi podpisać jakieś papiery, ale nie mogłem się doczytać o co w nich chodzi, więc
pewnie jeżdżę za 1500 na rękę. Pogdaliśmy chwilę, cykneliśmy fotkę i wsiadłem pierwszy raz do Scanii. No nawet Kondzio się postarał, ale bogactwa
to nie widziałem w środku. Jakoś przed 17 wyjechaliśmy z kolegą w stronę Poznania. Droga przebiegała spokojnie, aż do czasu gdy złapali mnie na
zakazie wyprzedzania. No myślałem, że zawrócę i wjadę w dom tym klamotem, ale opanowałem się i pojechałem na bazę do Piotrka, gdzie będę parkować.
Na Orlenie za Wrocławiem wyczyściłem trochę auto i jakoś przed północą zjechałem na bazę. Podpiąłem się i teraz pozostaje czekać na pierwszy kurs

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Pjoter Transport - Michal_Z_gno - 19/04/2019 12:00 AM

Ten opis tak trochę dziwacznie sformatowałeś w poscie no ale tak to reszty nie mam nic do zarzucenia.


RE: Pjoter Transport - Przedsiębiorca. - 19/04/2019 12:15 AM

Bardzo prosty ale prosty skład. Czekam na jakieś fotki nowej eR. Smile


RE: Pjoter Transport - Maseł - 19/04/2019 12:21 AM

Święta niestety wypadły w trasie, ale na miejsce nie narzekam Big Grin Oj lany będzie ten poniedziałek hehe #widzimysienadzanglerze

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pjoter Transport - kacper233 - 19/04/2019 12:25 AM

i to jak bardzo ! Big Grin


RE: Pjoter Transport - Johny Trucker - 19/04/2019 10:28 AM

Bardzo przyjemne zdjęcia oraz teskt Smile


RE: Pjoter Transport - Brian M. - 19/04/2019 11:25 AM

Fajna fotka Big Grin


RE: Pjoter Transport - Brayoo - 21/04/2019 12:56 PM

Święta w trasie, z jednej strony szkoda, a z drugiej moment i po wszystkim. Powodzenia !