eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - Pivek - 24/10/2022 11:50 PM

Kolejna garść informacji z życia firmy :E

Kolejne odbiory aut, tym razem są to 2 ciągniki marki Ford na podwoziu typu LowDeck. Nasze F-MAXy są bogato wyposażone, napędza je silnik o mocy 500KM. Spięte zostały z nowymi naczepami, plandekami Kogel Cargo. Są to pierwsze naczepy plandeki w naszej firmie, rozwijamy się dalej i otwieramy na nowe rodzaje transportów. Auta te zostały przygotowane z myślą o nowych kierowcach, którzy będą mogli rozpocząć swoją karierę w naszej firmie. Aktualnie za sterami obydwóch zestawów zasiedli wspomnieni nowi kierowcy, a mianowicie Kacper oraz Filip.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Kolejną nowością w naszej firmie jest "nowy" ciągnik, mianowicie jest to Volvo FH 3 generacji z 2012 roku, w topowej konfiguracji. Pod kabiną pracuje 16-litrowy silnik o mocy 750KM, połączony z automatyczną skrzynią biegów I-Shift. Podczas szukania dobrego egzemplarza braliśmy pod uwagę podwozie typu boogie, aczkolwiek nie udało się znaleźć tego czego szukaliśmy. Postawiliśmy więc na sprawdzone 4x2, a kiedyś w przyszłości być może uda nam się "dorzucić" jedną ośkę :E Auto oryginalnie było białe, ale zostało dostosowane do kolorystyki firmy przez naszych warsztatowych lakierników.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Kolejnym nabytkiem jest niedawno odebrany DAF nowej generacji z kabiną XG+ oraz podwoziem typu boogie. Pojazd ma wszystko co dało się "wyklikać" w konfiguratorze, wraz z najmocniejszym dostępnym silnikiem o mocy 530KM. Został oczywiście pomalowany w barwy firmowe, a także doposażony w standardowe oświetlenie w stylu holenderskim. Wnętrze wykonała nam nasza zaprzyjaźniona firma z Gdańska. Za stery nowego dafika zasiądzie Dorian, który pracuje u nas już bardzo długo.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




RE: Pjoter Transport - Tedy - 25/10/2022 08:20 AM

Zestawy z Fordem wyglądają fajnie ale Daf przebija zdecydowanie wszystkie nowościSmile


RE: Pjoter Transport - Dorpolowy - 26/10/2022 05:47 PM

Siemano!


Kiedyś coś chyba wrzucałem jakieś foty w tym wątku i się witałem z wami że jestem kierowcą u Piotrka, no dalej dorabiam tego dziada :E

Piotrek zaprezentował kilka nowości zatem ja mogę wam podesłać kilka bardzo luźnych zdjęć. Człowiek już nie gra tyle co kiedyś, i cyknięcie foty jest dla mnie już dość niezłym wyzwaniem, i dlatego nie będę wam niczego obiecywał że jakieś zdjęcia się pojawią bo to nie ma sensu, jak coś nazbieram, to wam wrzucę! :E

Baaayo!




Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Image


Image


Image



RE: Pjoter Transport - Aras. - 26/10/2022 06:26 PM

Witam.

Dzieje się, póki czas pozwoli, to walnę krótkiego przerzuta :E
Ładuje się z Słowenii, do króla Karola na zachód.
A potem przerzut do Danii, co będzie potem, zobaczymy w praniu.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

To by było na tyle, trzymajcie się do kiedyś tam Big Grin



RE: Pjoter Transport - Tedy - 26/10/2022 07:23 PM

Fajne fotki DorpolowySmile


RE: Pjoter Transport - Ziom - 26/10/2022 07:23 PM

@Dorpolowy - Extra fotorelacja , a fotki i ujęcia najwyższym poziome
@Aras -Kozak 1 fotka


RE: Pjoter Transport - Aras. - 16/12/2022 11:19 AM

Witam.

Dawno mnie nie było, jakiś czas temu dostałem nowe wozidło - czyli tandema Big Grin
Plus jest taki, że mogę otworzyć lewy bok, w celu łatwego załadunku :E
Żeby za dużo nie produkować, wrzucam trzy luźne fotki.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Za niedługo, możliwe pojawi się krótka relacja. Pozdroo.



RE: Pjoter Transport - Dolar - 16/12/2022 01:01 PM

Taki średni ten tandem na trzech osiach, w dodatku w takim układzie.


RE: Pjoter Transport - Daras94 - 17/12/2022 10:05 AM

Świetne ujęcia Smile


RE: Pjoter Transport - Pivek - 29/12/2022 05:02 PM

Nadrabiamy aktualności!

Lekko ponad miesiąc temu odebraliśmy 2 zestawy typu tandem składające się z solówki marki Scania serii S, wyposażonej w silnik V8 o mocy 590KM oraz zabudowę firmy Ekeri. Do kompletu została zakupiona 3-osiowa przyczepa marki Ekeri z zabudową chłodniczą oraz agregatem ThermoKing Advancer. Pojazdy te zasilą nasz niewielki norweski oddział, który zajmuje się rozwożeniem naszych ładunków z Oslo w głąb Norwegii.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Kolejnymi nowościami są odebrane na początku grudnia 2 egzemplarze Scanii 530S V8. Pierwszy z pojazdów - czarny, został spięty z nową naczepą chłodnią marki Schmitz z agregatem TK Advancer. Naczepa także została pomalowana na czarno, przez co tworzy to spójny kolorystycznie zestaw. Druga Scania - czerwona, będzie ciągać nasze standardowe naczepy, aczkolwiek za niedługo również przejdzie małą modernizacje.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

W listopadzie odebraliśmy także 15 nowych naczep Schmitz dla naszych podwykonawców. Wyposażone są w nowy agregat chłodniczy TK Advancer.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Najnowszym naszym nabytkiem jest nietypowy jak na naszą firmę ciągnik siodłowy marki Renault. Jest to najnowszy model z serii Range T o nazwie Evo. Został skonfigurowany w podwoziu 6x2 tzw. "boogie", całość napędza najnowsza wersja 13 litrowego w wariancie mocy 520KM, wyposażonego w system Turbo Compound.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.