eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - ZbieglyMorson - 27/04/2019 11:40 PM

Bry!


Witam Witam! Od jakiegoś czasu jestem podwykonawcą, firmy "Pjoter Transport"
Zestaw jaki posiadam jest to Scania Stramline R520 V8 Z 2014 roku oraz Krone CoolMegaLiner z 2016 roku. Trasy jakie obejmuje to jest to praktycznie cała Europa. Ładunki które będzie przewoził to gównie Mrożona Zwierzyna ;P Aktualnie gonie w stronę Gdańska zdać rybki które mam i z tam dowiem się gdzie mnie pogonią dalej Big Grin

Łapcie tu 2 takie szybkie fotki Big Grin

Image

Image



RE: Pjoter Transport - Maseł - 28/04/2019 10:34 AM

Bry!
Pojeździłem trochę po Europie (przy okazji w Scanii pyknęło 18k km, odkąd ją kupiłem) i wylądowałem w Oberhausen na weekend. Stanąłem na pauzę pod jakimś lidlem. Fajnie się złożyło bo mieli łazienkę dla kierowców, więc się ogarnąłem i tak już stoję 2 dzień. Czekam na dalsze informacje od spedytora i na wyścig F1, ale dopiero jest o 14 Pozdro!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pjoter Transport - Brian M. - 28/04/2019 04:13 PM

Fajna fotka Big Grin


RE: Pjoter Transport - Hardcor123 - 28/04/2019 04:16 PM

Ładnie Maseł, zawsze fajnie foty od Ciebie wyglądają :E


RE: Pjoter Transport - Marcin1693 - 28/04/2019 04:26 PM

Fajne te autka tutaj macie Big Grin 10/10


RE: Pjoter Transport - Paweł - 28/04/2019 05:02 PM






To i przyszedł czas na moją pierwszą trasę Smile Po zjechaniu na bazę do Poznania, zostawiłem kluczyki Piotrkowi na wieszaku, żeby nie było że potem ja zgubiłem i pojechałem do domku. Po dłuższym czasie otrzymałem zlecenie. Załadunek w Poznaniu i Rozładunek w Londynie. Wydawała mi to się całkiem okej trasa, tylko jak się potem okazało na tych Niemieckich drogach zbyt kolorowo nie było. Po południu szybki załadunek i rura w stronę Świecka. Po stronie Niemieckiej szybka 45'tka i działamy dalej. Zaczął się nowy dzień, a mi czas jazdy dobiegał końca, zatrzymałem się na skróconą pauzę przed granicą i następnego dnia wjeżdżałem już na prom. Po drugiej stronie byłem późnym wieczorkiem, eh i ta jazda po drugiej stronie.. ale całe szczęście długo nie pojeździłem. Po północy byłem już na miejscu, czekałem na rozładunek i kolejne zlecenie od spedytora.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Pjoter Transport - Brian M. - 28/04/2019 06:43 PM

Fajne fotki Big Grin


RE: Pjoter Transport - Hardcor123 - 28/04/2019 07:05 PM

Kurczaki jasne, Pawełek piknie jest :E


RE: Pjoter Transport - Kędzierzawy - 28/04/2019 07:07 PM

Elegancja...


RE: Pjoter Transport - Brian M. - 28/04/2019 09:25 PM

Fotka nadesłana od Niemieckiego spottera Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.