eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - kacper233 - 28/04/2019 10:00 PM

Już ostatnio na twoim profilu widziałem, że u Pjotera jeździsz, ale nie wiedziałem czym :E


RE: Pjoter Transport - Maseł - 28/04/2019 10:35 PM

Muszę chyba zamówić banery na glob patrząc jak to wygląda na nocnej focie Big Grin Muszę się w końcu ja zmobilizować do jakiejś rozpiski :E


RE: Pjoter Transport - Pivek - 28/04/2019 11:51 PM

Siemanko!

Czas na małą aktualizację ode mnie. Aktualnie stoje w Berlinie i czekam na załadunek do Włoch. Towar miał być gotowy koło godziny 15, jednak jak to zwykle bywa na miejscu okazało się że nie jest jeszcze do końca schłodzony i przesunęli mi awizacje na rano. Ustawiłem agregat na start/stop i zmykam spać. Dobranoc!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pjoter Transport - Brayoo - 29/04/2019 10:16 AM

Wszystko fajno tu wygląda Wink


RE: Pjoter Transport - Brian M. - 29/04/2019 03:56 PM

Szybkie tankowanie Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pjoter Transport - Soczewa - 29/04/2019 04:13 PM

Ładnie to wygląda :v


RE: Pjoter Transport - Drax. - 29/04/2019 04:18 PM

O kurczę...
Bardzo ładna fotka!


RE: Pjoter Transport - michalz - 29/04/2019 04:38 PM

Ladna ta czarnulka Smile


RE: Pjoter Transport - Maseł - 30/04/2019 04:52 PM





ZDJĘCIA SĄ GŁÓWNIE Z TRASY DO WŁOCH, WIĘC PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ :E

Cytat:La Jonquera --> Barcelona --> Broadford
13 ton mięsa
2509 km
29,45 l/100 km

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Naszła mnie ochota na zrobienie jakiś fotek z Anglii Big Grin. Z "Dżangłery" dostałem polecenie od spedytora, że mam podlecieć do Barcelony na jakąś farmę. Wypiłem cała butelkę wody, poszedłem się trochę ogarnąć do łazienki i wklepałem adres. Miałem koło 2 godzin podlotu na miejsce, w miarę spokojnie mi się jechało, bo o dziwo nie było dużego ruchu. Na miejscu okazało się, że to, wcale nie taka mała farma tylko fabryka :E Poszedłem do biura, wziąłem papiery i cofnąłem pod rampę. Po 40 minutach byłem gotowy do wyjazdu. W nawigacji wyskoczyło 2,5(!) tys. km. Trochę zszokowany, ponieważ dawno nie robiłem tak długiej trasy wyruszyłem w drogę. Przez Hiszpanie jechało się bardzo dobrze, Scania dawała radę i spalanie wychodziło satysfakcjonujące Big Grin Wszystko zmieniło się jak wjechałem do żabojada... . Miliardy aut wokół, co chwile korki, kilka wypadków, bramki do opłat, policja itd, a dopiero zrobiłem 50 kilometrów Big Grin Na szczęście wyszła mi tak pauza, że po niej będę jechał w nocy Heart Zatrzymałem się na stacji przed Clermont-Ferrand, kupiłem sobie kanapki, herbatę i chwile później poszedłem spać. W nocy jechało się bez większych problemów i doleciałem koło 8 do Calais. Pociąg miałem dopiero po 9, więc odpaliłem sobie The Grand Tour. 11h pauzę wykręciłem na pierwszym parkingu u herbaciarzy. Po restarcie miałem tylko problemy w zakorkowanym, bo pojechałem przez miasto z własnej nieuwagi gdy wklepywałem trasę. Pogoda była bardzo zmienna, raz świeciło słońce i było 20 stopni, później lało i temperatura spadła do 8 stopni i tak w kółko. No nic taki urok tego kraju. Za Glasgow stanąłem na ostatnią pauzę przed rozładunkiem. Jechałem niestety w nocy i nie mogłem porobić zdjęć cudownej Szkocji, bo chyba nie wspomniałem, że jadę do Broadford (nadrobiłem wszystko w drodze powrotnej a stały kontynent hehe). Na miejscu byłem o 5 i się położyłem, bo wszystko było zamknięte. Tyle z tej trasy :E Mam nadzieje, że wam się miło czytało i oglądało, ponieważ dawno nie robiłem tak obszernej relacji Big Grin Pozdro!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pjoter Transport - Hardcor123 - 30/04/2019 05:12 PM

Maseł jak zawsze w formie 10/10
Jedyne ale to można by było coś pomyśleć i dać gryf w innym kolorze, żeby był bardziej widoczny Smile