eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - Aras. - 09/06/2019 10:48 AM

Może jaśnie Pan kupi ci Iveco :E Nie no czekam na nowe wieści Big Grin


RE: Pjoter Transport - Drax. - 09/06/2019 11:50 AM

Trzeba od czasu do czasu przeczyścić... :E

Image



RE: Pjoter Transport - BorUwa - 09/06/2019 12:02 PM

Całkiem spoko ta scania, szkoda że zmiana, ale oby na lepsze tylko Wink


RE: Pjoter Transport - Jakubek - 09/06/2019 12:41 PM

Ładny zestawik. Smile


RE: Pjoter Transport - Przedsiębiorca. - 09/06/2019 01:30 PM

O jooo! Teraz to dał po garach pod górkę. Siadło fest. Big Grin


RE: Pjoter Transport - Drax. - 10/06/2019 01:56 PM

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Pjoter Transport - Bozo - 10/06/2019 02:44 PM

Klimatyczne ujęcia Ok


RE: Pjoter Transport - michalz - 10/06/2019 03:15 PM

Jest klimat Smile


RE: Pjoter Transport - Pivek - 10/06/2019 06:41 PM

Dzień Dobry!

W piątek zjechałem na bazę, wypakowałem się z auta, posprzątałem kabine i odwiozłem Scanie do dealera w Poznaniu. Muszę przyznać, że jazda LNG jest bardzo fajna. Idzie zrobić oszczędności w postaci braku opłat za autostrady w Niemczech oraz tańszym od diesla LNG. Jednak, jeśli chodzi o dłuższe dystanse to tu jest trochę ciężej, mianowicie chodzi nie tyle o tankowanie co o dostępność stacji, na których można uzupełnić zbiorniki. Ich ilość niestety jak na Europę jest dosyć mała. Czasami idzie pojechać w rejon, gdzie tych stacji w ogóle nie ma i tu zaczyna się problem. Niemniej jednak testy LNG się udały, przejechałem około 6 tysięcy kilometrów, przy czym auto spaliło ciut mniej od wersji z napędem diesla. Silnik o mocy 410KM dawał radę, chociaż przy ciężkich ładunkach było gorzej.

Ale dobra koniec już o LNG, czas na informacje odnośnie dafa.

A więc tak, DAF został dzisiaj oddany do DBK Rental. Powód? Spedycja, z którą podpisaliśmy umowę nie wywiązywała się z warunków ustalonych wcześniej. Miesięczne kilometry, różniły się znacznie od tych, które były zapewniane wcześniej. Postanowiłem nie bawić się w różne typy transportu i skupić się tylko na chłodniach. Dawid, który jeździł DAFem siada teraz na jednego z białych nextgenów.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Kolejną informacją jest powrót żółtej Scanii Streamline, która jako jedyna nie została sprzedana. Jak widać na zdjęciu niżej auto się trochę zmieniło. W związku z rozwojem kierunków, w które będziemy jeździć postanowiłem kupić rozbitą scanie z podobnego rocznika w boogie i zrobić małe zmiany. Podwozie zostało sprowadzone z Norwegii, rozebrane do zera, pomalowane i złożone wraz z kabiną z żółtej Scanii. Silnik też uległ zmianie, zamiast rzędowej 490-tki mamy V8 o mocy 520KM. Autem tym będzie jeździł Adrian.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

To chyba na tyle nowych informacji. Ja dzisiaj pakuję się do swojej pomarańczowej Scanii i tylko jak się skończą zakazy ruszam nabijać kilometry. Pozdro!
PS: Sprzedam podwozie do Scanii Streamline 2016 rok z silnikiem 490KM :E


RE: Pjoter Transport - Prezes_1337 - 10/06/2019 08:43 PM

(10/06/2019 08:10 PM)Rzepka napisał(a):  Ładniutka ta Scania. Cool

Bo moja Tongue