eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - SmUrFM4 - 19/02/2020 10:47 AM

Te Reno takie nie za szybkie nie za wolne haha, sztosik


RE: Pjoter Transport - Galaxy - 19/02/2020 10:59 AM

No fajne foty Big Grin


RE: Pjoter Transport - Pivek - 20/02/2020 05:40 PM

Dzień Dobry!

Ja ostatnimi czasy siedzę w biurze i ogarniam sprawy taborowe oraz organizacyjne. Biała Rka została skończona. Zakres prac obejmował oklejenie na stary wzór, który kiedyś był na autach, malowanie felg oraz oklejenie naczepy i globa. W najbliższym czasie wpadnie też blenda wraz z kamerą zamiast przedniego lustra. Pokusiłem się także o założenie kangura na przód, który ostał się gdzieś na magazynie po jednym ze starych aut. Zobaczymy jak się sprawdzi. Auto ma już przypisanego kierowce, który niedługo wyruszy w trasę.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Kolejną ważną informacją jest otwarcie nowego oddziału w Niemczech. Pomysł narodził się podczas próby przejęcia leasingu od upadającej firmy Pawelczyk, gdzie wymagane było posiadanie firmy zarejestrowanej w Niemczech. Auto to po debrandzie poprzedniej firmy trafiło do nas na bazę gdzie zostało poddane małemu odświeżeniu. Kolorystyka została taka jak była, natomiast został pomalowany grill w "pjoterowy" styl, zostały naklejone pasy oraz logo firmy. Pokusiliśmy się także o zmianę felg na Alcoa oraz montaż dodatkowego oświetlenia. Jeśli chodzi o sam pojazd do jest to Scania z końcówki 2019 roku, model 580S. Po oznaczeniu można się domyślić jaki silnik jest pod kabiną :E. Do kompletu dołączyła roczna naczepa Krone CoolLiner z wynajmu Krone Fleet. W najbliższym czasie do niemieckiego oddziału dołączy kolejne auto, ponieważ jedno auto z polskiego oddziału będzie sprzedawane.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pjoter Transport - Prezes_1337 - 20/02/2020 05:44 PM

pięknie szefie Smile


RE: Pjoter Transport - BorUwa - 20/02/2020 07:41 PM

no no, fajna maszyna Pjoter


RE: Pjoter Transport - Tedy - 20/02/2020 07:56 PM

Świetnie się prezentujeSmile Czekam na więcej.


RE: Pjoter Transport - Prezes_1337 - 20/02/2020 10:06 PM

Witam dwa intensywne dni udało mi się zjechać do kraju meldując się w Elblągu na rozładunku dostałem telefon od Piotrka że mam zjezdzać na bazę co będzie dalej nikt nie wie zobaczymy co się szykuje Pozdrawiam

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Pjoter Transport - Soczewa - 20/02/2020 10:51 PM

Siemanko jak wspomniał wcześniej Pivek biała Rka ma już kierowce nikt się nie spodziewał tym bardziej ja że zagoszczę w tej firmie i dostałem tą oto ślicznotkę którą nazwałem Białą Damą naprawdę kawał roboty odwalił szefo przy niej a tu macie przedsmak miejmy nadzieje że będzie mi służyć także tak na przywitanie już z załadunku do Makaroniarzy

Image



RE: Pjoter Transport - Aras. - 20/02/2020 11:00 PM

Soczewa! Ty tutaj?! Tera to się transport będzie się opłacał panie.

PS. Nadkola wchodzą w naczepie Wink


RE: Pjoter Transport - Przedsiębiorca. - 21/02/2020 07:31 AM

No tak, nikt się nie spodziewał że Piotrek popełni tak błąd.. no cóż. A było tak fajnie. Smile