eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - Soczewa - 23/02/2020 04:34 PM

Siemanko dziś znów się rozpiszę widzę że taki typ relacji wam odpowiada i ja czuje się wtedy wygodniej bo mam słowotok i lubię pisać o tym z bazy w Pile wyjechałem do Wrocławia z paletkami na skup a potem pojechałem na załadunek DHL Wrocław i od razu zapachniało mi tu Lenartem choć na włochy nic nie ciągaliśmy ale tam mieliśmy miejsca i autka zostawialiśmy cieć nie dowierzał że jestem na DHL u i wózkowy mnie od razu bez awizo ładował choć lata lecą a my tacy sami jesteśmy dziś celem jest wyjechać z matki Polki do brata Czecha a może i zajechać za Pragę. Udało się przejechać przez to piękne miasto zaraz czas udać się na pauzę i dnia następnego wyjechać dalej. Wcześniej obrałem kierunek Norymberga już czuje zapach obiadokolacji moim dzisiejszym miejscem snu będzie Parking przy Vráž, 267 11, Czechy godzina 22:37 po odpoczynku rozpoczynam kolejny etap mojej podroży od razu patrząc w nawigacje patrze że będę jechał koło Aurach tam też zatankuje Scanie i pojadę dalej dziś cel Zurych o północy wjechałem do Niemiec
Na Aurach zatankowałem i wykręciłem pauzę 45 minutek ach Niemcy nocą są fajne nie zakorkowane o godzinie 7:50 kończy mi się czas jazdy jednak nie mogłem znaleźć miejsca na odpoczynek także zatrzymałem się dopiero na stacji Eni, A4, 8910 Affoltern am Albis a podlotu zostało 286 km także jutro to zrobię Dobranoc.Wstałem o godzinie 9 ogarnięty i wyruszyłem dalej Szwajcaria jest piękna widać po widokach już niedaleko i witaj Italio.Pierwsza Italia w życiu ah tutaj jest pięknie i Mediolan nas wita w sumie to takie se miasto ale kobiety niczego sobie czekam na rozładunek i czekam na nowe zlecenie gdzie mnie poniesie nie wiem. W tym miejscu kończę swoją relacje z przygodami we Włoszech i nie tylko. Zapraszam was do oceny fotek i wytykania błędów Jak to było w mojej ostatniej relacji poniżej zamieszczam fotki Bajo Jajo!

A trasa wyglądała tak
Image

Załadunek DHL Wrocław
Image

Polska <3
Image

Pauza u Czecha
Image

Ruszamy
Image

Red Light only
Image

Shell Aurach
Image

Pauza i około 286 km do celu
Image

Pięknie tu
Image

Oczekiwanie na rozgruzkę
Image



RE: Pjoter Transport - Kędzierzawy - 23/02/2020 04:38 PM

No fajne fotki ci powiem Wink


RE: Pjoter Transport - Tedy - 23/02/2020 05:06 PM

Fajna ta Twoja fotorelacjaSmile


RE: Pjoter Transport - michalz - 23/02/2020 05:48 PM

Świetna relacja Wink


RE: Pjoter Transport - Dorpolowy - 23/02/2020 07:15 PM

Nie będę Ci tutaj słodził, ale weź usiądź, i przeczytaj swoją relację, jeden raz, drugi raz. Zobacz że to trochę się nie trzyma, tak trochę kali głodny, kali jeść, mogłeś to lepiej rozpisać i poukładać. Fotki ujdą, nie ma tragedii 6/10 na zachętę.


RE: Pjoter Transport - Aras. - 23/02/2020 08:34 PM

Mówiłem że nadkola wbijają się na naczepie. Olaboga. Kiedy to kurcze poprawicie. Relacja średnia ale przyjemnie się ogląda. :E


RE: Pjoter Transport - rafaelcz82 - 23/02/2020 09:20 PM

Relacja spoko, ale opis taki na szybko. Kropek i przecinków trochę brakuje Smile
Fajne te zestawy firmowe macie, wysmakowane Big Grin


RE: Pjoter Transport - Młody - 23/02/2020 10:33 PM

Kierunek Bułgaria

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pjoter Transport - BorUwa - 23/02/2020 10:36 PM

gut soczewa tylko te nadkole... Rolleyes


RE: Pjoter Transport - KacperKWC - 23/02/2020 11:17 PM

Widzę że masz miły klimacik w autku! 10/10