eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Dziwny szum w kabinie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Dziwny szum w kabinie (/thread-49575.html)

Strony: 1 2 3


RE: Dziwny szum w kabinie - Hadek - 23/03/2019 07:22 PM

(23/03/2019 07:07 PM)ferNDawid napisał(a):  może masz opony od 50 kedy a dokładnie goodyear ?

Nie, mam standardowe a na profilu bez modyfikacji jest to samo, to nie jest wina modyfikacji w takim razie bo zgasilem wszystkie mody i dalej ten szum. Co to moze być?


RE: Dziwny szum w kabinie - Hadek - 23/03/2019 07:25 PM

Zrobiłem wszystko, wszedłem na profil na którym nie ma ani jednej modyfikacji i dalej to samo, o co z tymi chodzi ?


RE: Dziwny szum w kabinie - _Y0ogi_ - 23/03/2019 07:26 PM

A odinstaluj całą grę i po prostu zainstaluj na nowo może to głupie rozwiązanie ci pomoże


RE: Dziwny szum w kabinie - Hadek - 23/03/2019 07:33 PM

(23/03/2019 07:27 PM)Borsuk napisał(a):  
(23/03/2019 07:17 PM)Hadek napisał(a):  
(23/03/2019 07:02 PM)Borsuk napisał(a):  Dobrze byłoby gdybyś wstawił próbkę w formie krótkiego klipu filmowego, gdyż przyczyn może być naprawdę wiele. Zazwyczaj wszelkie anomalie związane z dziwnym zachowaniem odczytasz na żywo z konsoli. Poza tym sprawdzenie występowania zjawiska na odrębnym profilu testowym, bez jakichkolwiek modów, dostępnym na tym forum oszczędziłoby czasu. Być może to pozostałości nieużywanej modyfikacji, zazwyczaj problem znika po kilkukrotnej drzemce, lub po przywróceniu wcześniejszego zapisu gry. Nieużywane mody warto usuwać z folderu bo czasem z grą dzieją się cuda choć pozornie winowajcy brak Wink.

A jak taki klip filmowy krotki zrobić? Potrzebuję OBS albo coś takiego?

Może być OBS lub podobny program, choć prawdę powiedziawszy wideo nie ma żadnego znaczenia, wystarczyłby sam dźwięk (sampel o długości powiedzmy 15 sekund), przechwycony np. darmowym audacity i wrzucony na jakiś popularny hostnig do pobrania.

Skoro to się dzieje od jakiegoś czasu być może coś poknocili w grze i akurat to zauważyłeś, innym może nie przeszkadzać. Wtedy pozostaje Ci wypakowanie base i szukanie krok po kroku dźwięku który jest wkurzający, przyciszysz go także audacity.

Dobra, pobiorę audacity i wam wyślę


RE: Dziwny szum w kabinie - Hadek - 23/03/2019 08:29 PM

(23/03/2019 07:07 PM)ferNDawid napisał(a):  może masz opony od 50 kedy a dokładnie goodyear ?

Nie, mam zwykłe opony. Grałem też na profilu bez modów żeby to sprawdzić i jest to samo


RE: Dziwny szum w kabinie - Adam.J - 23/03/2019 09:19 PM

A może podał byś gamelog


RE: Dziwny szum w kabinie - Hadek - 23/03/2019 09:32 PM

(23/03/2019 07:02 PM)Borsuk napisał(a):  Dobrze byłoby gdybyś wstawił próbkę w formie krótkiego klipu filmowego, gdyż przyczyn może być naprawdę wiele. Zazwyczaj wszelkie anomalie związane z dziwnym zachowaniem odczytasz na żywo z konsoli. Poza tym sprawdzenie występowania zjawiska na odrębnym profilu testowym, bez jakichkolwiek modów, dostępnym na tym forum oszczędziłoby czasu. Być może to pozostałości nieużywanej modyfikacji, zazwyczaj problem znika po kilkukrotnej drzemce, lub po przywróceniu wcześniejszego zapisu gry. Nieużywane mody warto usuwać z folderu bo czasem z grą dzieją się cuda choć pozornie winowajcy brak Wink.

Pobierz to https://www14.zippyshare.com/v/3cZQ2n9G/file.html to jest nagranie dźwięku


RE: Dziwny szum w kabinie - Hadek - 23/03/2019 10:35 PM

(23/03/2019 09:40 PM)Borsuk napisał(a):  
(23/03/2019 09:32 PM)Hadek napisał(a):  
(23/03/2019 07:02 PM)Borsuk napisał(a):  Dobrze byłoby gdybyś wstawił próbkę w formie krótkiego klipu filmowego, gdyż przyczyn może być naprawdę wiele. Zazwyczaj wszelkie anomalie związane z dziwnym zachowaniem odczytasz na żywo z konsoli. Poza tym sprawdzenie występowania zjawiska na odrębnym profilu testowym, bez jakichkolwiek modów, dostępnym na tym forum oszczędziłoby czasu. Być może to pozostałości nieużywanej modyfikacji, zazwyczaj problem znika po kilkukrotnej drzemce, lub po przywróceniu wcześniejszego zapisu gry. Nieużywane mody warto usuwać z folderu bo czasem z grą dzieją się cuda choć pozornie winowajcy brak Wink.

Pobierz to https://www14.zippyshare.com/v/3cZQ2n9G/file.html to jest nagranie dźwięku

Dźwięk uzależniony od prędkości to tylko opony lub szum opływającego kabinę powietrza, oba mogą być składnikiem moda na dźwięki otoczenia. Usuń tą modyfikację, pobierz profil testowy i sprawdź czy ten dźwięk występuje.

Usunąłem z folderu MODS i wyłączyłem w Euro Truck, o to chodziło?


RE: Dziwny szum w kabinie - Hadek - 23/03/2019 10:46 PM

(23/03/2019 10:46 PM)Borsuk napisał(a):  W 75% tak Smile. Pobierz Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. i sprawdź w grze.

Ok. pobieram


RE: Dziwny szum w kabinie - Hadek - 23/03/2019 10:52 PM

(23/03/2019 10:46 PM)Borsuk napisał(a):  W 75% tak Smile. Pobierz Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. i sprawdź w grze.

Na tym save mam dźwięk jakbym miał lekko uchylone okno