eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... (/thread-49588.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - UberMobiljusz (Mobilek) - 25/03/2019 01:06 AM

Witam. W październiku zacząłem prace nad moją mapą do ATSa - Hrabstwem Merced w skali 1:1.

Image

Projekt nie obejmuje CAŁEGO hrabstwa (jeszcze Tongue), a jedynie jego wycinek znajdujący się na wschód od Merced - kilka dróg i trzy jednostki osadnicze (tzw. miejscowości spisowe ang. CDP): Tuttle, Calpack i Planada. Projekt ten tworzę sam z wielką pomocą mistrza MATAMETa, używając modeli od SCS Software. Próbowałem dogadać się z Blenderem, ale... widocznie nie jesteśmy sobie pisani. Będę próbował do skutku, w końcu coś się uda... przynajmniej mam taką nadzieję. Wink Projekt ma być na tyle realny, na ile pozwolą mi: silnik gry, modele, chęci i cierpliwość. Jako że mapa będzie wiernym odwzorowaniem terenów hrabstwa - będzie ona nudna, ale nie nudna w złym tego słowa znaczeniu, będzie nudna w fajny, realistyczny sposób. Wink Moim celem jest Was zmęczyć i pozwolić Wam poczuć klimat tej gorącej i nudnej Kalifornii. Moim celem jest oddać klimat jazdy po tych nużących, aczkolwiek na swój sposób pięknych terenach - pamiętacie Rig'n'Roll'a? Jego mapą się inspirowałem. Chodziło mi również po głowie to, aby właśnie jego mapę przenieść do ATSa i zrobić coś w stylu mapy Rig'n'Roll do Haulina, ale jednak zdecydowałem się na Hrabstwo Merced i skalę 1:1. Dlaczego? Tak mi się upier****ło 2smiech oraz po prostu wyjątkowo spodobał mi się klimat tych rolniczych terenów. Mapa już działa i jest grywalna, ale problemem są zlecenia, których generuje się mało, bardzo mało (głównie przez małą wielkość mapy oraz jej skalę). Lekiem na ten problem ma być postawienie większej ilości firm (na tą chwilę jest ich jedynie sześć). Dasz link do pobrania mapy? - ktoś zapyta. Odpowiadam: Jeszcze nie teraz, ale kiedyś na pewno. Smile Wydaje mi się, że to wszystko co chciałem powiedzieć, wiem że macie już w głowach coś w stylu: "Skończ pi******ć, pokaż coś!", więc proszę bardzo, oto zdjęcia:

Image

Image

Image

Image

Image

oraz dwie zajawki:









(Wszystkie fotki oraz zajawki wykonane zostały w grze wzbogaconej o modyfikacje graficzne - Realistic Graphics Mod by Frkn64 oraz GSC Weather Mod v4.6.)

W miarę postępów, będę wrzucał tutaj zarówno zajawki, jak i fotki. Smile

To by było na tyle. Jeśli macie jakieś pytania, opinie, wskazówki lub cokolwiek - piszcie. Smile Ostrzegam: Jeśli ktoś mi wypali z tekstem, że jestem czubem i nie poradzę sobie z taką skalą albo że mi się znudzi i anuluję projekt to nie ręczę za siebie! Tongue



RE: Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - Ukaszeł - 25/03/2019 02:24 AM

Co jak co, ale to jest totalny sztos :O


RE: Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - VresT - 25/03/2019 07:02 AM

Wychodzi ci to bardzo dobrze więc nic tylko życzyć powodzenia przy kolejnych pracach Wink


RE: Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - Michal_Z_gno - 25/03/2019 01:43 PM

Jest klimacik a i skala fajna bo w takich rozmiarach można się dopiero tak na prawdę wykazać w ME (w standardowej skali jest za dużo kompromisów do godzenia ze sobą) Smile


RE: Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - Nicko - 25/03/2019 06:08 PM

Rozwaliłeś to. :E W pozytywnym sensie oczywiście Tongue


RE: Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - WeiserPL - 26/03/2019 05:00 PM

Nie gram w ATS, ale po screenach widać, że zrobione jest to bardzo dobrze jakościowo.


RE: Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - michalz - 26/03/2019 05:04 PM

Siema

Fajnie to wyglada Smile Zycze cierpliwosci i zapalu w dalszej pracy, skala 1:1 to niezle wyzwanie Smile

Pozdrawiam
Michal


RE: Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - UberMobiljusz (Mobilek) - 29/03/2019 10:47 PM

Kalifornia... <3

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - Michal_Z_gno - 30/03/2019 12:12 AM

Widać dbasz o detale dodające klimatu co oczywiście jest bardzo pozytywnym zjawiskiem Smile


RE: Hrabstwo Merced 1:1, czyli romans Mobilka z edytorem... - UberMobiljusz (Mobilek) - 11/04/2019 03:19 AM

Le Grand, California... Wink

Image

Image

Image

Image