eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prezentacja Firmy PMK Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Prezentacja Firmy PMK Logistics (/thread-49650.html)

Strony: 1 2


RE: Prezentacja Firmy PMK Logistics - Przedsiębiorca. - 18/04/2019 05:57 PM

Mierna obróbka, części z kilku generacji Scanii w jednej. I ten skin Tijsa... lekka obraza dla realnej firmy. Dobrego nic nie wrócę. No ale zobaczymy.


RE: Prezentacja Firmy PMK Logistics - maksymilian22 - 18/04/2019 08:32 PM

Macie problemy z tym no pozatym jest 10 pracowników w naszej firmie pozdrawiam


RE: Prezentacja Firmy PMK Logistics - rafaelcz82 - 24/04/2019 10:49 PM

PMK Logistics? Jak Feniks z popiołów, co za niespodzianka? Kiedy to było, jak ta firma skupiała na sobie uwagę użytkowników forum etrucks :> Jestem Ciekaw, w jakim kierunku to pójdzie, jak długo utrzyma się na rynku. Kiedyś to była taka "konkurencja" dla floty vs BENEK.


RE: Prezentacja Firmy PMK Logistics - kacper233 - 24/04/2019 11:06 PM

(24/04/2019 10:49 PM)rafaelcz82 napisał(a):  PMK Logistics? Jak Feniks z popiołów, co za niespodzianka? Kiedy to było, jak ta firma skupiała na sobie uwagę użytkowników forum etrucks :> Jestem Ciekaw, w jakim kierunku to pójdzie, jak długo utrzyma się na rynku. Kiedyś to była taka "konkurencja" dla floty vs BENEK.

Była... ale Piotrek już jej nie prowadzi :|


RE: Prezentacja Firmy PMK Logistics - Ranger - 24/04/2019 11:27 PM

Szczerze mówiąc to muszę zgodzić się z przedmówcami, zdjęcia marne, przeróbka Tijs de Koning wygląda okej, ale flota jest bardzo niejednolita pod względem malowań/oklein. Moim zdaniem Actros wyglądałby lepiej bez tej grafiki na boku, ale co kto lubi. Odnośnie samej prezentacji, to zrobiona całkiem fajnie, jedyne co mnie irytuje to te nagłówki- wyglądają nieprofesjonalnie. Do reszty nie mogę się przyczepić.

Podsumowując:
-popraw Scanie, żeby miały rację bytu
-ujednolić malowania
-lekkie przemodelowanie prezentacji by nie zaszkodziło
I będzie elegancko Wink



RE: Prezentacja Firmy PMK Logistics - maksymilian22 - 26/04/2019 10:32 PM

http://www.pmklogistics.pl/forum-136.html
Macie teraz ogarnięte zestawy


RE: Prezentacja Firmy PMK Logistics - maksymilian22 - 26/04/2019 10:35 PM

(24/04/2019 11:27 PM)Ranger napisał(a):  
Szczerze mówiąc to muszę zgodzić się z przedmówcami, zdjęcia marne, przeróbka Tijs de Koning wygląda okej, ale flota jest bardzo niejednolita pod względem malowań/oklein. Moim zdaniem Actros wyglądałby lepiej bez tej grafiki na boku, ale co kto lubi. Odnośnie samej prezentacji, to zrobiona całkiem fajnie, jedyne co mnie irytuje to te nagłówki- wyglądają nieprofesjonalnie. Do reszty nie mogę się przyczepić.

Podsumowując:
-popraw Scanie, żeby miały rację bytu
-ujednolić malowania
-lekkie przemodelowanie prezentacji by nie zaszkodziło
I będzie elegancko Wink
Dziękuję za podpowiedzi Poprawię się


RE: Prezentacja Firmy PMK Logistics - Marianooo - 29/04/2019 08:26 PM

Wydaje mi sie ze biala scania jest nie tak jak powinna. To już nie to co kiedyś Sad


RE: Prezentacja Firmy PMK Logistics - maksymilian22 - 30/04/2019 12:57 PM

(29/04/2019 08:26 PM)mariusz24 napisał(a):  Wydaje mi sie ze biala scania jest nie tak jak powinna. To już nie to co kiedyś Sad

Nie zrozumiem Cię wszystko jest ok cis nie pasuje to.poco piszesz