eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M – Liner - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M – Liner (/thread-49714.html)



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Johny Trucker - 21/05/2019 07:16 PM

Ty zjeżdżaj lepiej do kraju, pora brać się za mojego trupa :E


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Przedsiębiorca. - 01/06/2019 04:15 PM

Witajcie!
Przepraszam Was za długą przerwę.
W Czechach, załadowałem 12 tonowy spych, który najlepsze lata ma już za sobą. Cel? Rosja, tylko ta mała, tam u góry. Big Grin Załadowałem go z przeznaczeniem na Kaliningrad. Załadunek sprawny, jak i spych, który bez problemu odpalił i wjechał na lawetę. Początkowo miałem ładować coś na Polskę, ale że trafiło się takie coś, a moja spedycja za często nie wysyła tam swoich kierowców, wziąłem bez namysłu. Do tego załatwili odprawę celną w Rzeszowie na tamtejszym UC, więc no baja. Droga z Czech na spokojnie, jedna kontrolna w Cieszynie, papiery, pytali skąd i dokąd to jedzie i puścili dalej.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
No i teraz trochę organizacji w okół auta. Jak widać, zmieniłem w końcu logo na lightboxie. Udało też umówić się na montaż klimy, plus jej lakierowanie w kolor auta. Scania zmieniła także naklejkę na szybie, z Izabeli, na OverTheTop. Grafika wyszła mega. Ogólnie autko przeglądnięte, zostało tylko w naczepę zamocować karnet, i lecimy dziś wieczorem na odprawę.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Dziękuję za każdy komentarz, dziękuję że tu zaglądacie.
Pozdrawiam!



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Johny Trucker - 01/06/2019 04:16 PM

Bardzo fajny zestawik!


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Jakubek - 01/06/2019 04:18 PM

Ładne autko. Smile Ok


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Iśmik - 01/06/2019 04:45 PM

Świetna robota Macieju! Musimy się gdzieś pod drodze styknąć! Big Grin


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Przedsiębiorca. - 04/06/2019 01:08 PM

Dziękuję! Cool


Rzeszów [PL] --->Severnyy [Tamożnia][RUS] ---> Kamenka [ RUS]
Jak już wiecie z poprzedniego posta, trafił się strzał na małą Rosję. Udałem się na odprawę do Rzeszowskiego UC, aby odprawić ładunek przyciągnięty z Czech. Sama odprawa poszła nawet sprawnie, poczekałem nie całe 3 godziny i mogłem ruszać z odprawionym kwitem. Obrałem sobie na cel granicę w Bagrationowsku, mała granica, to i ruch powinien być mniejszy. Miałem nadzieje przejść granicę jak najszybciej. Droga przez Polskę przebiegła nawet nawet, zrobiłem to na dwa razy, gdyż przy Radomiu przytrzymał mnie dość spory korek, w którym straciłem aż 5 godzin! Czasu starczyło do Nowego Dworu, tam na jednej ze stacji rzuciłem kotwicę. Na spokojnie zrobiłem sobie jedenastkę i ruszyłem dalej w kierunku granicy, na Olsztyn, potem Lidzbark i prosto na granicę. Miałem nadzieje dojść na jednaj szychcie na samą tamożnię w Severnyym. No i tu zaczęły się schody...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Niestety, było by zbyt pięknie. O ile polska strona przeszłą naprawę spoko, to ruscy zaczęli się sadzić. Mierzyli auto w szerz i w wzdłuż. Ewidentnie szukali problemów, no i znaleźli je. Z początku chciał się czepić o koguty, czemu nie są zasłonięte, tłumaczę mu że ważę gabaryty to muszę mieć, odpuścił. Potem czepił się paszportu, że coś nie halo, ale tylko dlatego że był pusty. Nie wygrałem, zabrał moje papiery i kazał czekać, w taki sposób straciłem całą noc i pół dnia, na walkę. Ostatecznie przyniósł papiery dziś po 11 i kazał jechać. Do urzędu celnego dotarłem już bez problemów, powiedzieli że dziś na pewno nie odprawią, żeby jutro o 8 przyjść i będzie gotowe. Tacho zakończone, jutro zrzutka.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Taka to przygoda po dawnych odwiedzinach. Cóż, bywa i tak. Z Rosji, jak zdejmę, uciekam na Litwę, ładować coś na Finlandię. Smile
Dziękuję i pozdrawiam!



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - KacperKWC - 04/06/2019 01:23 PM

Widzę że konkretny transport tu się kręci Ok, fotorelacja na duży +


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Johny Trucker - 04/06/2019 01:49 PM

Piękniutka jest ta scania Heart


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Kędzierzawy - 04/06/2019 04:04 PM

Super auto i relacja również Big Grin


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Iśmik - 04/06/2019 05:01 PM

Swietna robota! 2 fotka wygrała! Big Grin