eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M – Liner - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M – Liner (/thread-49714.html)



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - BorUwa - 22/08/2019 02:57 PM

fajnie foty Big Grin


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Piotrek - 26/08/2019 09:00 AM

Super foty Smile


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Maseł - 27/08/2019 09:02 PM

Siema!

Niestety Maciek nie wyrobił się z tuningami przez weekend, więc jeszcze w starej konfiguracji wysłał mnie na szybką krajówkę.

Miałem pojechać z kontenerem do Elbląga na jakieś małe lotnisko z częściami do samolotu i chyba spadochronami, ale tego nie jestem pewien w 100%.

Mam nadzieję, że już następne zdjęcia będą po tuningach Smile


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Bajoo!

#youngobys



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Michal_Z_gno - 28/08/2019 12:27 AM

Wszystko spoko tylko dlaczego nie masz dokładnej wiedzy o ładunku (mogli ta wpakować jakiś trefny towar i w razie kontroli nieźle byś wpadł) :E


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Przedsiębiorca. - 29/08/2019 01:18 PM

Witajcie!

Jest trochę więcej czasu, to trzeba pokazać co nie co. Scania trochę się zmieniła, co nie co przybyło, co nie co ubyło. Ale to nie koniec, z czasem na pewno coś się jeszcze pozmienia. Póki co łap[ie fotkę. Autko już gotowe, Czekam na Konrada, przepina się pod jumbo i atakuje na Rumunię. Ja tym czasem zabieram się za swoją Scanie.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pozdrawiam! Smile



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Kurdianeł - 29/08/2019 01:32 PM

Kurna ależ mi się ta Scania podoba Big Grin


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - KacperKWC - 29/08/2019 02:19 PM

Ładniutka ta Scaniula Smile


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Adam11500 - 29/08/2019 02:26 PM

Ładna Scania Big Grin


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Ziom - 29/08/2019 03:20 PM

Noo Scania wygląda piękne Big Grin.


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Przedsiębiorca. - 01/09/2019 12:44 PM

Siema!
Szef gotowy do wyspy. Nowiutka koparka Liebherr załadowana, spięta więc ruszamy! Po 22 start w kierunku Zgorzelca. Smile U mnie też co nie co się zmieniło, i co nie co się zmieni. Ciągle coś działamy. Konrad startuje dziś w nocy na Rumunie ze zwyżkami. Robota się układa, chodź ciągle myślę, czy nie wpiąć go pod otwarte jumbo, żeby i on powoził coś szerszego i większego. Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pozdrawiam! Smile