eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M – Liner - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M – Liner (/thread-49714.html)



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Igieev_ - 03/01/2020 06:55 PM

Super to wygląda!


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - PLAYER - 03/01/2020 07:42 PM

Bardzo ładna scania.


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Ziom - 03/01/2020 09:42 PM

Scania wygląda całkiem ładne Ok . Czekam również na więcej fot Panowie Cool


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Maseł - 07/01/2020 07:17 PM

Siemano!

Dzisiaj niestety tylko dwa zdjęcie, ponieważ padł mi aparat i nie jestem w stanie wykonać żadnego sensownego zdjęcia :/
Po powrocie do Polski auto czeka parę zmian oraz kupno nowego aparatu. Złośliwość rzeczy martwych... ale cóż takie życie Big Grin
Postaram się wrzucić jakąś fotorelację z trasy powrotnej, ale nic nie obiecuje Smile
Trzymajcie się!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Igieev_ - 07/01/2020 07:52 PM

Ładne fotki chłopaki! Smile


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - KaLypso - 07/01/2020 07:57 PM

Very cool pictures! Love them Smile


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Przedsiębiorca. - 13/01/2020 08:56 PM

Siema!
Trochę się u nas pozmieniało. A co najważniejsze, zmieniła się spedycja która będzie pozwalała nam zacząć zarabiać godną kasę. Obaj poszliśmy w chłodnie. Ja już w sumie jestem na pierwszym kursie do Norwegii z kwiatami. Dwie zrzutki, jakiś powrót do NL u następne. Konrad przygarną robotę na Anglię bo jakoś to lubi. Nie wnikam. Dziś w nocy rusza po naczepę, i zobaczymy co dla niego wymyślą. Póki co wrzucę jedną fotkę z pierwszej zrzutki. Śniegu jest sporo, także przynajmniej tu mogę go pooglądać. Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Dzięki za tyle komentarzy. Postaramy się trochę rozkręcić temat. Smile



RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Johny Trucker - 13/01/2020 09:00 PM

Wczoraj stałem z jednym chłopakiem z tej firmy na parkingu, mówi, że 11 z przodu mają co tydzień w domu. To się szanuje!


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - KaLypso - 13/01/2020 09:11 PM

Very nice story my pidor friend Smile


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - BorUwa - 13/01/2020 09:37 PM

O wiele lepiej prezentuje się ten zestaw z chłodnią Wink